Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Arni68 - Jedyne co mogę zrobić to dać Ci mojego sava po rozmowie z Maczetą, ale przed Limanskiem. Na nim zadanie miałem bez problemu wykonane.

Zobacz co mam na grzbiecie i chyba trochę konserw jest u Leśnika w worku z ziemniakami schowane. Zdecyduj, czy chcesz na tym grać, bo pancerzyk wyzerowany, nie do naprawy.

057 do limanska.dds

057 do limanska.scop

A ja mam pytanie do tych co moda już przeszli. Zaciął mi się Sacharow po zrobieniu pomiarów. Kazał czekać. Przyniosłem mu nogę zielonego snorka, pogadałem z Krugłowem o kolbach, zrobiłem oba zadania dla Hoplity, a on o niszczeniu nadajnika milczy. Poprzednio jak grałem, za każdym razem wołał podczas zadań Hoplity. Czy ktoś musiał się przespać, aby zadanie zaskoczyło?

DODANO: Sacharow jednak sobie o mnie przypomniał, ale jak się kilka godzin przespałem. Tak że powyższe pytanie dostało samoistną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i po raz enty oddałem Brodzie kuferek ze złotem.

Zanim zacząłem grać ponownie w moda, miałem wrażenie że na tyle go zapomniałem, aby się w grze nie nudzić.

Okazało się jednak, że nie zapomniałem. A mimo wszystko, nie nudziłem się.

Broda tym razem nie był w stanie minąć mięsacza którego zastrzelił, wiec finalną rozmowę odbyliśmy na zewnątrz sadyby. Tak to wyglądało.

ss_administrator_07-27-18_18-05-31_(military).thumb.jpg.498d68f9cfe8deab1518a4d4d52f73e3.jpgss_administrator_07-27-18_18-07-30_(military).thumb.jpg.37c6f9776a4425b17dfbaecf3d18c923.jpgss_administrator_07-27-18_18-07-57_(military).thumb.jpg.a1654b2def785610821bad897f188e26.jpg

Po cichu liczę, że nie na darmo Skif zdecydował się pozostać w Strefie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp

Kilka możliwości: schowek pusty, nieuwzględniany w ogóle w modzie (np te oryginalne z Zewu) lub schowek jeszcze niezapełniony, nie trafiłeś w "miejsce otwarcia" musisz czasami się nacelować myszką żeby "F Otwórz schowek" się pojawiło. Ewentualnie jesteś za daleka, wejdź tam na niskim przysiadzie (Ctrl+Shift, chyba, że zmieniałeś klawisze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Gh0sTp

W pierwszej wersji moda musiałeś u techników modyfikować pancerze żeby odblokować pozostałe miejsca na artefakty. Patch nr3 odblokowywał wszystkie miejsca na arty w każdym pancerzu już od początku.

Tylko nie pamietam czy w tej "oficjalnej części" patcha, czy w tej opcjonalnej.

Weź załóż jakiś nowy pancerz i zobacz ile masz w nim slotów, jak 5 to musisz dodać ten noktowizor dla Sevy z "Do moda z większą ilością slotów na artefakty w kombinezonie" jak czyste kombinezony maja np 2 sloty to z tego drugiego folderu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp  - Grałem w tego moda kilka razy i ostatnio, co widać po wpisach nie tak dawno. Nigdy nie miałem takiej sytuacji jaką opisujesz.

Zdarzało się zginąć, ale jak poszedłem na chojraka. Przy rozważnej grze takie coś nie ma prawa się wydarzyć.

Popatrz do działu porad, tam masz dokładnie opisane jak dać GG nawet nieśmiertelność.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.