Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie ta kusza. Ta jest dla Pliczki. Potrzebna jest jeszcze druga dla Tolika. Nie jestem pewien, ale jest chyba w tym hangarze, który przylega do torów. W tym z jednym wejściem. Chyba na takim okienku w szczytowej ścianie. Tę wskazaną jak oddamy Tolikowi, to co będzie dla Pliczki z zadania?

A to dla tych co dopiero zaczynają. Chcesz grać sam, nie otwieraj spoilera !

Spoiler

bomba kociarnia.jpg

mapnik.jpg

Naboje Kreta.jpg

 

 

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie problem z Przewodnikiem?nie macie znacznika na mapie,czy jego nie ma?

Przewodnik pojawia się gdy klikniecie na ciało Ducha w X 16.Zrespi się na Kordonie,bodajże "opuszczone gospodarstwo",tam gdzie Lis

Edytowane przez tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranger801

Byłem blisko ale widać u mnie art źle zadziałał  ale wielkie dzięki !

 

Mnie chodziło o przewodnika zwykłego który prowadzi po okolicy za kase. PRZEWODNIK który pojawia się po tym jak znajdziemi Ducha spawnuje się w tak jak wyżej napisane. Trzeba tylko uważać z A-Lifem jeśli damy w konfiguratorze aby żyli swoim życiem nawet po tym jak wyjdziemy z lokacji. Wtedy nieźle fanty się dzieją z questowymi NPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gatzek napisał:

 

Gdzie na Kordonie jest jakiś Przewodnik?

EDIT:

Tak sobie popatrzyłem w pliki dotyczące Majora Kuzniecowa. Wynika z nich, że on ma jakieś zadania dla Naznaczonego. Może jednak nie warto go zabijać żeby zdobyć pistolet dla Sidorowicza?

 

W moich rozgrywkach Przewodnika na Kordonie nie było, a szkoda. Jest w Barze, na Jantarze i w Prypeci.

Major Kuzniecow w moim przypadku potrzebny był do zadania z wymianą artefaktów na broń (trzeba podjechać samochodem). Później zginął w potyczce z bandytami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa drobne błędy, w pierwszym chyba powinno być zaraz a jest zarz a w drugim to: Jeśli chcesz, to ci pomogę? a jest Jeśli chcesz, co ci pomogę?

Nawet jak Major Kuzniecow zginie to i tak u niego znajdziemy broń z zadania od Sidora.

ss_mkk7_05-18-16_19-46-34_(l07_military).jpg

ss_mkk7_05-18-16_20-43-52_(l07_military).jpg

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń owszem znajdziemy. Ale zobaczcie na to:

Sekcja dotycząca dialogów u Kuzniecowa:

		<start_dialog>esc_bridge_soldiers_start</start_dialog>
		<actor_dialog>kuznetsov_about_job</actor_dialog>
		
		<actor_dialog>esc_kvest_help_to_scoryi_say_mils_info_dialog</actor_dialog>
		<actor_dialog>esc_last_request_kuznetsov</actor_dialog>
		<actor_dialog>esc_kvest_help_to_scoryi_talk_with_kuzn_dialog</actor_dialog>

		<actor_dialog>esc_give_dinamyte_to_mils_dialog</actor_dialog>
		<actor_dialog>esc_give_dinamyte_to_mils_dialog_something_happend</actor_dialog>
		<actor_dialog>esc_give_dinamyte_to_mils_get_car_dialog</actor_dialog>
		<actor_dialog>esc_give_dinamyte_to_mils_dialog_trunk</actor_dialog>

 

Dialog przypisany do esc_last_request_kuznetsov wygląda tak:

<string id="esc_last_request_kuznetsov_0-0">
		<text>No, zlikwidowaliście zasadzkę.</text>
	</string>
	<string id="esc_last_request_kuznetsov_0">
		<text>Dziękuję ci, Naznaczony, bardzo pomogłeś. Przepraszam, ale nie mam przy sobie nawet pieniędzy, żeby cię wynagrodzić. Pomóż nam jeszcze raz, a wtedy wynagrodzę za całość.</text>
	</string>
	<string id="esc_last_request_kuznetsov_1">
		<text>Nie, nie będę już dla ciebie pracował.</text>
	</string>
	<string id="esc_last_request_kuznetsov_2">
		<text>Co takiego?</text>
	</string>
	<string id="esc_last_request_kuznetsov_3">
		<text>No dobra, twoja sprawa. Dziękuję i za to, co zrobiłeś. Teraz możesz przechodzić pod wiaduktem bez problemów. Nie ruszymy cię.</text>
	</string>
	<string id="esc_last_request_kuznetsov_3-1">
		<text>Dziękuję za to.</text>
	</string>
	<string id="esc_last_request_kuznetsov_4">
		<text>Jest problem - zabili naszego kierowcę, a prowadzić nikt nie umie. Dowieź chłopaków i ładunek do posterunku. Zaraz ich powiadomię i nikt nie będzie do ciebie strzelał, a wręcz przeciwnie - wszyscy ci podziękują.</text>
	</string>
	<string id="esc_last_request_kuznetsov_5">
		<text>Dobrze, pojadę.</text>
	</string>

 

Stąd moje domniemywanie, że Kuzniecow może mieć jeszcze dla Naznaczonego jakieś zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się pliki z alternatywnym sposobem zdobycia dokumentów od Żeki Dupleta. Autor cały czas rozwija ten dodatek więc na razie tłumaczenia nie będzie (poczekam na jakąś wersję finalną).

Dla zainteresowanych link do pobrania https://yadi.sk/d/EtmWUgjnrqRe3

Screeny: http://forum.ogse.ru/viewtopic.php?f=1&t=2685&p=5947127#p5947127

 

EDIT: W jaki sposób aktywować/wziąć w ręce artefakt? Jak klikam na jakimś dwa razy to wskakuje mi na pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tario, pisałem o egzoszkieletach na stronie 8. Kiedy go znajdziemy,  to czysty przypadek, może być u zabitego wroga, albo w schowku.

Nie wiem z jakiego etapu gry masz mój zapis, ale Transmuty robi Sacharow na Jantarze, a najlepsze arty zdobywa się oczywiście po odszukaniu Klondike:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka linków do podpowiadaczy dla zaczynających grę:

1. 50 schowków na Kordonie: 

 

 

2. Znajdźki wg. scenariusza na Kordonie:

 

 

3. Jak otrzymać Kiwaczka (Czebureszkę): 

 

 

4. I cały mod: https://www.youtube.com/watch?v=frjkof4SfcU&list=PLZ_4vgrbZV-QJt5plpvFyaQU9afwG0lWw&nohtml5=False

 

 

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.