Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@edycja  

Wychodzi, że fałszywy alarm ;) i jest to taki feature moda.

 

Ja na razie natknąłem się na taki nieprzetłumaczony komunikat sms.

Podczas Emisji na Kordonie, początkowe godziny gry, chociaż te wiadomości pewnie odpalają się losowo to ta podpowiedź co do czasu może nie być przydatna ;)

1.jpg

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb U każdego stalkera pewnie tak się zdarza. Pewnie może to być wynik zakłóceń, skoro wcześniej pokazuje komunikat, że łączność z PDA zostaje zakłócona bądź przerwana. Takie komunikaty są przy każdej emisji. :)

 

P.S

Podaję przykład. To pojawiło się podczas emisji w Kordonie będąc w bezpiecznym miejscu, tuż przy granicy z Wysypiskiem. Takie komunikaty dają "sporo do myślenia". Czy to jakiś błąd, bądź przerwania w łączności. Ja zaliczyłbym to do problemów w łączności. Daje to fajny smaczek w postaci klimatu. :)

ogse 2.jpg

Edytowane przez seb-stryl
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, seb-stryl napisał:

@tom3kb U każdego stalkera pewnie tak się zdarza. Pewnie może to być wynik zakłóceń, skoro wcześniej pokazuje komunikat, że łączność z PDA zostaje zakłócona bądź przerwana. Takie komunikaty są przy każdej emisji. :)

Tak to się zdarza  przy każdej emisji.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się ten mod podoba, takie smaczki jak wybieranie nagrody przy questach albo właśnie wybuchła mi broń bo była w kiepskim stanie, Pewnie mnie jeszcze trochę, rzeczy zaskoczy na plus :)

@edit

A, że Kuzniecow pod mostem robi się Czerwony ale można z nim gadać to raczej nie problem, Gdzieś już chyba miałem takie coś w jakimś modzie.

 

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Bardzo dużo Cię zaskoczy. Nie dziwota, że ten mod został przez wielu graczy bardzo chwalony i wybrany jako jeden z najlepszych modyfikacji do S.T.A.L.K.E.R-a. Tutaj to praktycznie wszystko robiono od podstaw, począwszy od ustawień grafiki aż po bardzo zmodyfikowany scenariusz i możliwości wyboru w zadaniach, nagród itp. :)

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ciągi znaków w komunikatach, to nie błąd tłumaczenia. Jak widzicie, nie są to "robale" z nieprzetłumaczonej grażdanki, a znaki z naszej klawiatury. Tak jak to zauważył seb-stryl, to efekt zakłóceń sygnałów radiowych podczas emisji. A co do zaskakiwania rozwiązaniami, to wam gwarantuję, że jeszcze nie raz się z tym spotkacie. Zanim ktoś napisze o bugu, niech najpierw pomyśli, czy to nie jest jedna z niespodzianek.

Udał się mod autorom i na pewno będzie miał wielu miłośników, którzy zechcą grę powtórzyć, po pierwszym zakończeniu.

Masz problem z wykonaniem zadania? Zapytaj Kiwaczka, jeśli on sam ci tego nie proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaraz po znalezieniu go w tunelu odpaliłem go z plecaka i juz sobie działał...BEz niego nie zrobiłbym zadania na sejf Kopacza czy na artefakt do ktorego trzeba się było dostać przez przejscie wyznaczonych anomalii.Bardzo jest przydatna bestia tylko denerwuje czasami bo kilka razy w ciagu dnia potrafi bełkotać że wie cos ciekawego a jak się go spyta to ciągle opowiada ta samą historie lub daje te same wskazówki,

Edytowane przez FeRu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko Kuzniecow jest wymagany do ukończenia fabuły, bo mam zadanie, że mam z nim zahandlować, artefakty od Wilka wymienić na Karabiny. Ale mam też zadanie od Sida żeby zdobyć zmodyfikowanego Fort-12, a tego raczej bez walki Kuzniecow nie odda. Ale najważniejsze to, że przed chwilą Kuzniecow poległ w walce z jakimiś stalkerami no i teraz mam dylemat, grać dalej czy wczytywać grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@mkk7 - Kiwaczek jest dobrze wychowany i od razu chce się przywitać, przedstawić i zaproponować usługi :D. Dlatego po znalezieniu go, daje o sobie znać, że nie jest zwykłą maskotką.

Nudzi mu się w plecaku, więc chce pogadać. A kiedy zaczyna marudzić, to jest u niego opcja aby spał. I mamy na jakiś czas spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tom3kb napisał:

No dobra podejście nr 2 do wyszukiwania błędów w spolszczeniu ;) Może trafię.

Rozmowa z Biesem po powstrzymaniu ataku bandytów na wysypisku. Nic wielkiego i przeszkadzającego w grze ale skoro zauważyłem to podaję, w jednym miejscu jest "ic", a powinno być "ich".

2.jpg

Ten sam błąd powtarza się przy rozmowie z Sieryjem.

Powinno być chyba kryjówki a jest ukrycia

1.jpg

                                                                                                     A tu powinno być życie zamiast życiass_piotrek_05-10-16_22-26-50_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48

To może lepiej wrzucaj na jakiegoś imagur-a albo coś żeby nie trzeba było pobierać tylko od razu tu obrazki zapodawaj. Na dole okienka pisania postów masz też " Przeciągnij pliki do przesłania lub..." to od razu tu ładnie do postów wstawia tak jak w kilku postach wyżej ;)

@smox

O kurde to chyba muszę sobie zostawić kilka save-ów z momentami dołączenia do frakcji. Chyba, że można dołączyć do jakiejś, zrobić questy, potem dołaczyć do innej albo wstąpić do kilku na raz.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał taki problem jak ja? Odpalam ten cały Configurator, po czym nic się nie pokazuje, lecz w procesach widnieje jako działający. Ponadto, z poziomu menadżera zadań wyłączenie tego procesu jest niemożliwe.

@tom3kb Łotootototo dokładnie to samo mam. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Zaraz gdzieś na zagranicznych tego poszukam.
(Win 7 64bit/ i3 3220 3.3Ghz/ Radeon XFX 7770 1gb/ 8gb RAM)

Edytowane przez Krzysu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.