Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysu

Jedenasta strona tego tematu, mój post z ~połowy strony.

Cytat

Problem

Wrzuciłem spolszczenie i tam był nowy konfigurator, który też skopiowałem  i teraz mod za pomocą konfiguratora w ogóle nie chce odpalić, kręci się tylko "klepsydra" i nic. Muszę odpalać, przez XR_3DA z folderu bin. Też macie takie coś. Czy może powinienem przerzucić tylko gamedate ze spolszczeniem, a pliku konfiguratora już nie.

Nikt oprócz mnie nie miał takiego problemu, no może teraz ty ;)

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzysu napisał:

@tom3kb O dziwo mi pomogła aktualizacja Javy i otwarcie jako administrator.

Java mam chyba najnowszą Java 8 update 91 (z 24 kwietnia i ostatnio nie krzyczała mi o jakichś nowych update-ach), Net.Framework mam 4.52. Też uruchamiałem konfigurator jako administrator ale nie pomogło. Ale jak pisałem to nie jest jakiś wielki problem bo można odpalać normalnym exekiem z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7 Wybaczcie, moje niedopatrzenie, ciężko jest to wszystko ogarnąć. Wydawało się, że tego błędu nie zgłoszono wcześniej, a tu zonk :wacko:. Popieram pomysł utworzenia osobnego tematu dotyczącego spolszczenia bety do OGSE, gdzie będą podawane wszystkie wykryte do tej pory błędy w spolszczeniu przez stalkerów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anatol, wejdź w PDA i tam w zakładce Postęp, pisze do jakiej frakcji należysz. 

Wchodząc do Doliny Mroku można pomóc bandycie i zabić Naboja (po uratowaniu powinnościowca). Bandyci staną się przyjacielscy. Jednak po wykonaniu zadania dla Dzika automatycznie zostajemy bandytom, a to już może skomplikować rozgrywkę. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę literówek i błędów stylistycznych w pierwszej książce, dalej na stronach tez kilka. Mod zaskakuje też dziwnie, strzelamy się z wojskowymi oni w pancerzu beryl ja też, stan pancerza dobry i ja muszę wywalić z bliska cały magazynek śrutu a oni uśmiercają  jednym nabojem z broni która nadaje się tylko na złom ale i tak im nie daruję :041:.

książka.JPG

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.