Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po rozmowie z duchem wychodzę na Jantar, muszę przeszukać 3 zwłoki uzombifikowanego martwego stalkera, z opisu zadania dużo mi to nie mówi, przeszukałem cały kompleks, ale nie wiem o co chodzi dokładniej. Wie ktoś jak rozwiązać to zadanie ? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saddam tu masz poradnik http://www.stalkerte...dpost__p__22339

A tak ogólnie to przeszukujesz zwłoki zombie aż znajdziesz te trzy właściwe , potem wracasz do Ducha

Oloo to archiwum 7z ma 4.43 mb a po rozpakowaniu 18.1 mb Do rozpakowania użyj 7z lub nowszego winrara.Lub masz problem z dymi DNS-ami co jest opisane na pierwszej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saddam tu masz poradnik http://www.stalkerte...dpost__p__22339

A tak ogólnie to przeszukujesz zwłoki zombie aż znajdziesz te trzy właściwe , potem wracasz do Ducha

Oloo to archiwum 7z ma 4.43 mb a po rozpakowaniu 18.1 mb Do rozpakowania użyj 7z lub nowszego winrara.Lub masz problem z dymi DNS-ami co jest opisane na pierwszej stronie

7zip mi się chyba skończył. Zaraz zassam nową wersję i zobaczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Привет, братья-славяне! Плохо понимаю по-польски, но вижу - играете, и - я рад, что мой мод вас чем-то увлек. Всем - товарищеский привет zaurus Tłumaczenie na język polski: Witam, braci Słowianie! Nie rozumiem języka polskiego, ale widzę, - gracie, i - Cieszę się, że mój mod Was zainteresował . Wszystkim - przyjacielskie powitanie zaurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Привет, братья-славяне!

Плохо понимаю по-польски, но вижу - играете, и - я рад, что мой мод вас чем-то увлек.

Всем - товарищеский привет

zaurus

И мы рады приветствовать Вас на нашем сайте:) Ты очень хороший способ и я надеюсь, что она расширила свою волю. Жаль, что я не слишком хорошо знаю русский язык: D Smox, с которым вы говорили по электронной почте болен и не возвращаются быстро

Tłumaczenie na język polski:

I my cieszymy się że odwiedziłeś naszą stronę :) Zrobiłeś dobrego moda i mam nadzieję że będziesz go rozbudowywał. Przykro mi, nie znam zbyt dobrze języka rosyjskiego. Smox, z którymi rozmawiałeś za pośrednictwem e-mail jest chory i nie pojawi się szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszecie po rosyjsku to proszę na dole tłumaczenie :) Zaurus ваши записи переведена на польский язык. Я надеюсь, вы не имеете ничего против, но многие люди не понимают вашего языка. В этом и я пишу это от Google Translator. Спасибо также за хорошие моды Zaurus posty przetłumaczone na język polski. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ale wiele osób nie rozumie Twojego języka. W tym Ja i piszę to z Google Translator. Dziękuję również z dobrego moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Здравствуйте. Я являюсь одним из администраторов этого сайта. Благодарим Вас за модой. Я очень рад. Я надеюсь, что вы будете с нами. Polish. Witam. Jestem jednym z administratorów tej strony. Dziękujemy za modą. Jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że będziesz z nami. English :D Hello. I am one of the administrators of this site. Thank you for fashion. I am very pleased. I hope that you will be with us.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Приветствую вас, братья! Рад, что язык не будет препятствием, рад, что мы вместе!

Делаю следующий мод из задуманной трилогии, работа идет тяжело, но, думаю, скоро (дней через 50-57) закончу.

Спасибо Администрации сайта,

И ПУСТЬ ВЫЗДОРАВЛИВАЕТ НАШ КАМРАД ЯРЕК

адрес мой написан на двери к Сидорычу и на дверях в бункере ученых на Янтаре.

номер телефона +7 -(код к первой двери в лаб-ю х18)(код к второй двери в лаб-ю х18)

Пишите, братья! Мне очень нужна поддержка!

zaurus

Tłumaczenie na język polski...

Witajcie Bracia ! Cieszę się z tego że język nie będzie dzielącą przepaścią... cieszę się ,że jesteśmy razem !

Robię następny mod do trylogii, robota idzie ciężko. ale myślę że za jakieś 50-57 dni zakończę prace.

Dziękuję Administracji forum

Szybkiego powrotu do zdrowia dla naszego kolegi Smox

Mój adres jest napisany na drzwiach do Sidorowicza i na drzwiach do bunkra uczonych na Jantarze

numer telefonu +7 - (kod do pierwszych drzwi w X-18) (kod do drzwi do drugich dzrwi w X-18)

Piszcie bracia ! Bardzo potrzebne mi wsparcie..!

Zaurus

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Автор владеет английским языком, почти в достатке, и автор знает как пишется слово Апокалипсис на английском, слово чести. Просто название не имеет ничего общего с книгой Откровенье Иоанна Богослова. Просто - название группировки нехороших парней. Автор, так же владеет венгерским, но очень плохо. Автор хотел бы изучить польский, у меня была девушка, полька, в совершенстве говорящая по-русски, а я, к своему стыду и сожалению, выучил только несколько фраз. Братья, где можно скачать реальный самоучитель польского языка? Скачал два - ни на одной оси, что есть в моем компе, не идут.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor włada językiem angielskim w stopniu dostatecznym i autor wie jak pisze się słowo Apokalipsis po angielsku,słowo honoru.Po prostu ta nazwa nie ma nic wspólnego z Księgą Objawienia.To tylko nazwa ugrupowania niedobrych ludzi.

Autor włada też językiem węgierskim ale bardzo słabo

Autor chciałby się nauczyć języka polskiego,miałem kiedyś dziewczynę polkę,doskonale mówiła po rosyjsku, a ja wstyd i żal nauczyłem się tylko kilku zdań.

Bracie gdzie można znaleść samouczek języka polskiego? znalazłem dwa niestety ani jednego nie można uruchomić na moim komputerze.

Что касается программы выучить польский язык Я думаю, что вы должны искать такие голосования в России.Это шифрование мешает вам запустить программу на русской компьютере.Я также каждый русский текст первый декодировать

Jeśli chodzi o programy do nauki języka polskiego myślę że musisz szukać takich wydanych w Rosji.To sprawa kodowania języka rosyjskiego.Dlatego inne programy nie chodzą na twoim komputerze.Ja też każdy rosyjski tekst muszę najpierw odkodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Автор владеет английским языком, почти в достатке, и автор знает как пишется слово Апокалипсис на английском, слово чести. Просто название не имеет ничего общего с книгой Откровенье Иоанна Богослова. Просто - название группировки нехороших парней.

Автор, так же владеет венгерским, но очень плохо.

Автор хотел бы изучить польский, у меня была девушка, полька, в совершенстве говорящая по-русски, а я, к своему стыду и сожалению, выучил только несколько фраз.

Братья, где можно скачать реальный самоучитель польского языка? Скачал два - ни на одной оси, что есть в моем компе, не идут.

Дорогой друг! Спасибо вам большое за вашу работу. Мы надеемся, что следующая часть будет скоро. Мы будем ждать с нетерпением. Как вы можете видеть, наш сайт является местом для всех строителей модов Сталкер. Мы надеемся, что в ближайшем будущем здесь все будут знакомиться с новыми и старыми авторами. Мы желаем вам успехов в вашей работе и учебе польского языка :)

trurl3 со всем экипажем

Drogi przyjacielu. Dziekujemy ci bardzo za twoją pracę. Mamy nadzieję, żę kolejne części wyjdą niedługo. Będziemy czekac z niecierpliwością. Jak sam widzisz, na naszej stronie jest miejsce dla każdego twórcy modów stalker. Mamy nadzieję, żę w niedalekiej przyszłośći tutaj będą spotykać sie nowi i starzy autorzy. Życzymy ci sukcesów w dalszej pracy i w nauce języka polskiego :)

trurl3 z całą załogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spytaj portalsa po jaką cholerę to przepakowywał :@ Archiwum powinno być w 7zip , więc potrzebny jest 7zip lub nowszy winrar,ale jak Kpuc pisał wcześniej może być że zgubiło ci się rozszerzenie.Wtedy w windzie musisz sobie włączyć pokaż rozszerzenia znanych plików i po kropce dopisać 7z Gdyby coś nie grało daj mi znać na PW dam ci linka do archiwum winrara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.