Skocz do zawartości

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA


vranorvs
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.4.22 - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak @Agrael gram jako Bandyta. Przemierzam trochę inne trasy, no i faktycznie naprawy i poważny handel tylko na Magazynach u Wolności, w Dolnie Mroku i u Leśnika. Nie mogę nacieszyć się Mosinem z celownikiem optycznym, niestety muszę oszczędzać amunicję. Z listy Doktora też już końcówka. Dodatkowo wykonuję zadania od Łukasza i Sułtana – oczyszczam teren i pracuję jako cyngiel. Jeńców nie biorę. Mam nadzieję, że po tym wszystkim, co zrobiłem, będzie dane Bandycie wymówić życzenie.
Oprócz dodatków, które wcześniej zainstalowałem, dorzuciłem jeszcze na próbę Autumn ddon, spodobało mi się i już tak zostało. Zainstalowałem jeszcze mały dodatek Blood addon dodający rozbryzgi krwi, gdy GG zostanie trafiony. Rozbryzgi są w miarę subtelne i po chwili znikają, tak, że w niczym to nie przeszkadza, a daje fajny efekt.

1f9021a2c0eff7e35f9190d94a37968b.jpg  2414b57ce39f9723dc15e1da6a45d7dd.jpg

4646be42190ca52f72dbfe7112c9e703.jpg  b878c2f6ea7ae3d419e387fd389553b3.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, który Weapon Pack do CoCka wybrać, kryteria wiadome, jak najwięcej broni ;) ale równie ważne, dużo broni "low tech" takiej bez wypaśnej optyki itp wiecie broń z drugiej wojny światowej: Mosiny, Mausery, PPsze, stare pistolety, jakieś sksy, svt, stara broń zachodnia, nie wiem może jakieś Bar-y i garandy. No i żeby także nasi przeciwnicy mieli jak najróżniejszy arsenał, a nie że tylko wszystko do kupienia u handlarzy. Bo mam ze 3 przynajmniej te packi broni do wyboru z czego jeden ze 100 pukawek ale może wy już trochę pograliście to wiecie konkretniej co w jakiej paczce jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.