Skocz do zawartości

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA


vranorvs
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.4.22 - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam dwa pytania, czy jest tu ktoś kto czasem lubi się pobawić kamerką w stalkerze? Ostatnio w opcjach znalazłem ustawienia kamerki naszej postaci i tu moje  drugie pytanie, czy można sobie jakoś ustawić celownik w kamerze z nad ramienia ,gdy celujemy prawym przyciskiem myszy? A tak poza moimi pytaniami, jeżeli zrobiłem jakieś błędy ortograficzne , itp. To prosiłbym o poinformowanie mnie, gdyż wiele osób pisało mi, żebym nauczył się języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że mod działa z Zewem Prypeci w wersji Steam. Ale jest jeden warunek : musi być w systemie jakiś zapis z Zewu, pewnie jakieś logi w rejestrze lub tp. bo inaczej CoC nie wykrywa Zewu i nie uruchomi się. Z tego co widzę to Gry-Online.pl zrobiły wielką reklamę temu modowi tym ostatnim materiałem , i dobrze! http://tvgry.pl/?ID=6888

Na yt też jest wielki wysyp filmików z gry ;D Wracam do gry i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś o co chodzi z BTR'ami?

Jest taki 1 w Agroprompie i pruje we mnie, a ja nawet nie wiem, jak to ugruźć

No i jak zrobić, aby pogoda faktycznie działa npc?

Chyba w CoP uciekali przed emisją.

A Tu, nawet się nawet nie zająkną. Nie mówiąc, że żadna opcja nie działa, ani nie umierają, ani w zombie się nie przemieniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek karabin z grantnikiem załatwia sprawę bez większych problemów. A propos czy autorzy polonizacji coś mieszali w plikach mechaników i upgrade broni? Wcześniej jak grałem na wersji angielskiej na patchu 1.4.22 nie musiałem czekać 30 minut w grze, żeby ulepszyć broń/pancerz. Niby fajne i nadaje realizmu ale dłuższą mete jest to cholernie denerwujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zniszczenia BTRa wystarczy wrzucić pod niego 2 granaty F-1. Nie mogą się odbić, ani leżeć na zewnątrz. A podejść tak, aby to zrobić, nie ma problemu.

Pogodę jaką chcesz mieć na danej lokacji ustawiasz w opcjach. To samo z emisjami i psi burzami. Ustalasz co jaki okres mają występować.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak mam parę pytań dla doświadczonych w modzie.

1. Czy jest jakiś artefakt lepszy od Skrętaka (efektywniejszy)?

2. Czy istnieje Egzoszkielet  Czystego Nieba, jak tak to gdzie go zdobyć/szukać?

3. Jaką frakcją polecacie grać za drugim razem?

4. Polecacie jakieś fajne addony? 

Jak na razie gram tylko na AO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wernoch 

1. Ja stosuję kombinacje Bąbel + Kompas. 

3. Ciekawie jest grać Wojskowym w trybie fabularnym . 3/4 frakcji nastawionych jest negatywnie. Brak jest natomiast zadań w         PDA na początku gry.

4. Addony typu Arsenal są w swoim wyposażeniu prawie takie same. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania od Doktora. Ale musisz go załatwić. Chyba, że masz duuuużo cierpliwości. Ja nie miałem.

Nie ma zadań na wyłączenie Mózgozwęglacza, psi-pola na Jantarze, Zewu Północy. Czyli trochę okrojony.

Grałem trochę jako Wojskowy w trybie fabularnym, ale w związku z mała ilością zadań (j/w) zrezygnowałem.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.