Skocz do zawartości

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA


vranorvs
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.4.22 - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

Rekomendowane odpowiedzi

@Kirai- przecież jest we wcześniejszych postach wyjaśnione, że dla CoCa zakładamy oddzielny folder. CoP sobie siedzi na swoim miejscu, nie bierze udziału w instalacji, ale być musi. Nie ma sensu przy problemach z CoCem go ruszać. Chyba że ktoś przez pomyłkę, wsadził CoCa do folderu podstawki. Wtedy trudno, reinstalacja.

W nowym katalogu ląduje CoC, patch do niego i spolszczenie. Skrót od Stalker-CoC.exe na pulpit i musi ruszyć. Ewentualnie dodatki, ale tylko te, które są dopuszczone przez @Anton Gorodecki , po przetłumaczeniu i przetestowaniu.

Radzę tym dodającym dodatki, najpierw zapoznać się z tematem o nich. Nie będzie płaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upór popłaca. Za drugim razem udało mi się ukończyć moda.

Muszę stwierdzić, że końcówka w porównaniu z resztą moda wypada bardzo okazale. Walka z Projekcjami, przeskoki z labu do Sarkofagu, itd., jest dobrze zrobiona.

Sporo pisane było o ciekawym AI NPc- ów. Rzeczywiście mają kilka niezłych zachowań, ale bardziej rzucający się w oczy, przynajmniej dla mnie, był ich fatalny spawn. Pojawienie się w jednym miejscu kilkunastu osobników wchodzących na siebie i kręcących się w kółko, robiło nieciekawe wrażenie. Ale z kolei patrząc na ilość NPC-ów na poszczególnych lokacjach, szczególnie w Barze, jasno wynika, że autor moda lubi taki tumult. Trudno. Przejdziemy i to.

Czas na trudniejszą frakcję.   

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie grać Samotnikiem, dorzuciłem Arsenal Overhaul to już na Kordonie mam to co chciałem czyli SKS i SVT :)

Pierwsze wrażenia nowe spoko, graficznie nie jest źle, broni do wyboru masa. Zaliczyłem sobie kilka questów pobocznych. Co mi się nie podoba za bardzo to już na Kordonie "strefa wojny", jak dla mnie trochę za dużo grup Stalkerów i gdzieniegdzie mutantów (co prawda w opcjach widziałem, że można się bawić gęstością zaludnienia ale na razie pogram sobie na standardowych ustawieniach). Strasznie dużo sprzętu i amunicji się wala już po chwili, co prawda nie ma sensu tego zbierać bo i tak się nie sprzeda. Dobre udźwiękowienie moda. Idę na Bagna, żeby sobie z fabułą trochę pograć. Jak na pierwszych parę chwil to jestem nawet pozytywnie zaskoczony ;) zobaczymy czy się nuda za szybko nie wkradnie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb- do bazy idziesz tak jak znalazłeś, przez dziurę w płocie. Ale szybko na bagna idziesz z teleportu w bazie. Lądujesz w okolicy wieży obserwacyjnej na zachodzie. To rozwiązanie ułatwia spotkanie z Doktorem, bo on tam przebywa najczęściej. Ale Ty już wiesz, gdzie go szukać :020: .

Koniecznie weź zadanie od handlarza na strącenie śmigłowca. Bo i tak najprawdopodobniej będziesz to musiał zrobić zmuszony koniecznością, i za darmo, a za zadanie masz taniej kupno. A zadanie od barmana, zaprowadzi Cię spowrotem na Kordon.

Przy strącaniu śmigłowca, dobrze jest mieć ustawioną opcję pokazującą zdrowie przeciwników. Widzimy ile nam jeszcze trzeba powalczyć z ważką, zanim spadnie.

W tej modyfikacji strzelanie w śmigło ogonowe nie jest skuteczne. Strzelamy w kadłub. I nie cieszmy się za bardzo po strąceniu Mi24. Szybko pojawi się Mi2. Tak samo upierdliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.