Jump to content

apel do wszystkich


qqprim
 Share

Recommended Posts

Pewien czas temu niejaki @vidkunsen w dziale filmy polecił obejrzenie obrazu jo-jak-doen-do-si (fabricated city).  Po jego oglądnięciu naszła mnie refleksja: dlaczego tenże forumowicz chciał, byśmy ten film poznali i doszedłem do wniosku, że może to być delikatne wołanie o pomoc.

Stąd mój apel o zorganizowanie wsparcia dla naszego kolegi (kto poznał treść artystycznego przekazu, wie o co chodzi). Tylko musimy wiedzieć, w co zostałeś wkręcony; tu przychodzą mi na myśl możliwe warianty:

 1. policja zgarnęła Twój komp i twierdzi, ze posiadasz na nim nielegalną kopią stalkera
 2. na wyświetlaczu telefonu co pewien czas pojawia Ci się napis "zabij vidkunsena"
 3. ni stąd ni z owąd okazało się, że masz kredyt we frankach i w dodatku masz go spłacić petrudolarami
 4. ktoś rozprzestrzenia informacje, że zdefraudowałeś majątek portalu Stalkerteam

może ktoś jeszcze ma pomysł, co mogło zaszkodzić naszemu koledze? (który, mam nadzieję, nie obrazi się o żart).

 

 • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Niektórych filmów proponowanych przez @vidkunsena nie podejmuję się oglądać. Moja psyche jest już dostatecznie skrzywiona i kolejnego wirażu mogłaby nie przetrzymać :002:

Jedyna pomoc jakiej teraz można udzielić wyżej wymienionemu, to prośba do władz o wcześniejsze zdjęcie bana za "dobre sprawowanie" :D

Na ile zdążyłem go poznać, to myślę że się nie obrazi. Jeżeli się mylę @qqprim to zrobi Ci nalot wraz z "załogą", a wtedy albo :cheers: albo :axechase:       ;) 

 • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

@vidkunsen Posiada swój własny ( Można powiedzieć.. Unikatowy ) styl i nic ani Nikt tego nie Zmieni. Chociaż zrobił wielkie postępy w swojej pisowni to jednak nadal popełnia podstawowe.
Kiedyś napisał, że jest dla Stalkera i opinie innych go nie obchodzą - szacun z mojej strony, ale jednak zasady na tym forum pewne panują, tak więc..

Ten specyficzny użytkownik naszej społeczności niejednokrotnie poszczycił się licznym wstawianiem modyfikacji ( jakby te wstawki nie wyglądy ) i na pewno powróci. 

 • Dodatnia 3
Link to comment
Share on other sites

Znowu coś przegapiłem :), myślałem że chory, a okazuje się dostał bana. Fakt często pisał na skróty i po łebkach, ale sporo ciekawostek wstawił i miał rozeznanie w nowościach z modów. Też jestem za przedterminowym zwolnieniem z aresztu :cool:.

 • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

No to i ja poprę prośbę o skrócenie mu pobytu w przedpokoju. Ma chyba kompleks niedowartościowania, oraz swojego serbskiego pochodzenia, dlatego próbuje zwrócić na siebie uwagę sposobem zachowania. Chlapnął tym posądzeniem, że do spolszczeń dodajemy jakieś makra bitkoinowe, ale mnie to ubawiło, choć uderzył i we mnie. Wybaczam mu.

Ma swój dział, trzyma się postawionych mu warunków i tylko w nim się produkuje.

 • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Tylko taka mała ciekawostka.. Na początku jak @vidkunsen pisał swoje posty, wstawiał tematy itp. to każdy miał do niego pretensje ( no może nie każdy, ale większość ) i oczekiwał jego poprawy albo natychmiastowej reakcji admina. 
A teraz jak wyłapał " permanentnego " bana to niektórzy chcą jego nagłego powrotu :D

A wrócić to na pewno wróci. Kwestia czasu. 

 • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Ranger801 napisał:

Tylko się nie zesrajcie ze szczęścia. :)

 

35 minut temu, apg2312 napisał:

I dorzucę rolkę czy dwie papieru toaletowego, jakby się jednak posrali :D

To mi się nie podoba. Nie spodziewałem się takich tekstów od Administracji do zwykłych użytkowników. Gdyby ktoś tak napisał do Was z pewnością dostał by bana.

 • Super 1
 • Dodatnia 4
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem czemu tak demonizujecie postać vidkunsena. Owszem facet ma swój specyficzny styl i gadkę, której też czasami nie ogarniam, ale przecież dużo wnosi w życie forum. Nie zgadzam się z jego niektórymi poglądami czy wypowiedziami, co nie znaczy że będę go potępiał w czambuł. Dla mnie vidkunsen stanowi coś w rodzaju forumowego "folkloru" dodającego kolorytu. A żeby nie było że staję się obrońcą kolejnego "uciśnionego", nadmienię że jeden z banów załapał trochę z mojej przyczyny.

Zrobi kolejny numer to znowu dostanie bana, co za problem. Przecież od tego są służby porządkowe. Chociaż w jego przypadku przydałoby się trochę więcej tolerancji bo humor ma czasami przyciężkawy.

Link to comment
Share on other sites

@smox

A pamiętasz jak wysyłałeś do mnie "zlecenie" na Paranoię, też trochę nieładnie. Może tylko żartował i nie należało tego brać na poważnie? :)

Mi się nie podoba że V jest traktowany bardzo ulgowo. Wszystkich obowiązują jakieś zasady, ale jego nie.

A mój tekst o reakcji użytkowników na powrót? No ejjjj, jak przymykamy oko na regulamin dla vidkunsena to dlaczego dla mnie nie?

@Chlebczarow (nie mogę oznaczyć nicku, nie wiedzieć czemu)

Uważasz że użytkownik, który dostał swój własny dział, gdzie może wstawiać mody jak leci, bez żadnego porządku, nie jest traktowany dość tolerancyjnie?

 

Tyle z mojej strony, teraz to i tak pewnie będę wrogiem publicznym nr1, bo zły administrator brzydko się wyraził i daje bany za nic.

 • Dodatnia 4
Link to comment
Share on other sites

@Ranger801 dla mnie nie jesteś żadnym wrogiem. Szanuję Cię jako admina, ale mam też chyba prawo do wyrażenia swojej (niezobowiązującej dla Ciebie) opinii. 

33 minuty temu, Ranger801 napisał:

jak przymykamy oko na regulamin dla vidkunsena to dlaczego dla mnie nie?

Tutaj pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Owszem wszystkich nas obowiązują te same zasady, ale moim skromnym zdaniem, im bardziej ktoś zajmuje eksponowane miejsce na świeczniku tym lepszy przykład powinien dawać (nie chodzi mi tu o jakąś niebiańską nieskazitelność, bo wszyscy jesteśmy niedoskonałymi ludźmi) i starać się unikać pewnych określeń. Jak to mówią "przykład idzie z góry". Chyba że wg. przysłowia "Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" zaczniemy się traktować jak na tym porypanym stalker pl. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie, bo zetknąłem się tu z wieloma ciekawymi i nietuzinkowymi osobami i trochę żal by mi było stąd odchodzić. Nie traktuj tego jako zarzutów pod Twoim adresem, czy próby szantażu. To tylko takie moje przemyślenia. 

51 minut temu, Ranger801 napisał:

nie mogę oznaczyć nicku, nie wiedzieć czemu

Pewnie dlatego że przeszedłem na stronę ren... a w zasadzie to degeneratów :005:

 • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

@Ranger801, nic do Ciebie nie mam. Szanuję Cię jako człowieka. Nigdy też nie odmówiłeś pomocy przy problemach ze spolszczeniami. Ja tylko wyraziłem moją opinię na temat tekstów ze sraniem. Nie podobają mi się i tyle. 

Na następnym spotkaniu złoże propozycję zmiany regulaminu. To powinno definitywnie rozwiązać problem ze zbanowanymi użytkownikami i dyskusji na ten temat. Otóż uważam, że ban powinien być karą ostateczną, coś jak kara śmierci. Bez możliwości odwołania. Kto dostał, lub dostanie bana - powinien zostać usunięty z forum na zawsze. 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, smox napisał:

a następnym spotkaniu złoże propozycję zmiany regulaminu. To powinno definitywnie rozwiązać problem ze zbanowanymi użytkownikami i dyskusji na ten temat. Otóż uważam, że ban powinien być karą ostateczną, coś jak kara śmierci. Bez możliwości odwołania. Kto dostał, lub dostanie bana - powinien zostać usunięty z forum na zawsze. 

Tak jest i ... nie jest. Pierwszy wyjątek otworzył drogę do precedensu. Mnie tak samo jak @Ranger801 nie do końca to podoba ale nie chciałem wpływać na decyzję przed nią. Następnym razem zamiast bana na stałe dać np. na rok wtedy może będzie inaczej.

Najmądrzejsze słowa jakie ostatnio czytałem i podpisuje się pod nimi:

3 godziny temu, Agrael napisał:

Tylko taka mała ciekawostka.. Na początku jak @vidkunsen pisał swoje posty, wstawiał tematy itp. to każdy miał do niego pretensje ( no może nie każdy, ale większość ) i oczekiwał jego poprawy albo natychmiastowej reakcji admina. 
A teraz jak wyłapał " permanentnego " bana to niektórzy chcą jego nagłego powrotu :D

 

 • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

...i co to się porobiło. Nie wiedziałem, że V dostał bana! Po prostu po obejrzeniu filmu stwierdziłem, że mój żart bardzo pasuje do treści obrazu i dlatego go umieściłem na forum, a tu dyskusja na całego (a żartem się nikt nie zajmuje:huh:(to oczywiście żart)).

 

@pacjent1972co Ci się nie podoba w pisowni (przejrzałem post jeszcze raz i nie bardzo wiem, o co chodzi)? Przy okazji: w Twojej uwadze o pisowni są 3 błędy interpunkcyjne :033:.

Edited by qqprim
 • Dodatnia 3
 • Negatywna 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity