Skocz do zawartości

Ostatnio oglądałem film i POLECAM.


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

300x450

Турист (2021) (Turysta) Rosja

RŚĄ - Rep. Śr.  Ąfryki - najemnicy, "wieczna wojna" po śmierci Bokassy, wojenny, akcja, warto obejrzeć, polecam.

12.2020 - historia grupy instruktorów wojennych.

https://www.kinopoisk.ru/film/4446084/

https://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/146760/annot/

Aktorzy: https://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/146760/titr/

 

errata - RŚA

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tom3kb napisał:

Finch.

Fajne spokojne scifi, a przy okazji kino drogi.

Bohater grany przez Toma Hanksa wyrusza przez zniszczone, przez katastrofę klimatyczną Stany Zjednoczone wraz z psem i dwoma robotami. Film taki bardziej familijny.

 

@tom3kb - obejrzałem...noo , może byc w długi jesienny wieczór.  Szeregowca Ryana tam nie widziałem :-))) , ale momentami miałem skojarzenia z "Krótkim Spięciem" , btw; tez całkiem fajnym filmikiem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony Duch.

459022_A800ESS_f.jpg

Film trochę jakby jakiś "Tarantino" chciał nakręcić western z akcją w czasie 2 wś. :D I wg mnie wyszło to bardzo fajnie.

Humor, "pomysłowe" i krwawe sceny walki, fajne kostiumy, muza jak z westernów :)

Zawsze mi się też podoba, jak w rosyjskich wojennych Niemcy mówią po niemiecku, Rosjanie po rosyjsku.

Fabuła: rok 1941, kilku rosyjskich żołnierzy próbuje dotrzeć do swoich oddziałów. W tym samym rejonie niemiecki oddział próbuje zlikwidować "Czerwonego ducha", rosyjskiego snajpera, który zabił już kilkudziesięciu żołnierzy. Wszyscy spotkają się w pobliżu niewielkiego gospodarstwa i zacznie się :rapidfire:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpeg.74ac21d77e9ec1364b7eaf24d3a282d9.jpeg

Zdechnąć trzeba, żebyście przyjechali (2020) Rosja

SF, deamat, obyczaj, kryminał, tragi farsa.

Do Ziemi zbliża się kometa i wszyscy czekają na ostateczną destrukcję. Andrei i Anna liczą, że z tej okazji do domu powróci ich syn. Katastrofa nadejdzie jeszcze zanim kometa zderzy się z Ziemią.

Spojrzenie na apokalipse od strony prostych ludzi, bez fajerwerków, efektów i pseudonaukowej fanfaronady, polecam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 22:10, tom3kb napisał:

Finch.

Fajne spokojne scifi, a przy okazji kino drogi.

Bohater grany przez Toma Hanksa wyrusza przez zniszczone, przez katastrofę klimatyczną Stany Zjednoczone wraz z psem i dwoma robotami. Film taki bardziej familijny.

Właśnie obejrzałem, genialny sci-fi, ale czy na pewno sci-fi, czy nie to nas czeka? Polecam film. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O Resident będzie dobrym filmem zamiast Kevina na święta :) nie wygląda dobrze jak się patrzy na trailery ale jako fan marki z obowiązku obejrzę.

:rapidfire:🧟‍♂️🧟‍♀️🧟‍♂️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♂️🧟‍♂️

@edit

Obejrzałem sobie Resident Evil: Witajcie w Raccooon City. W nastroju świątecznym 🥃🥂🍻

projekt-bez-tytulu-11-1216x684.jpg

Najpierw minusy, nagrany jak budżetowy film telewizyjny, kiepskie efekty, kilku głównych aktorów może niezbyt dobranych do growych odpowiedników ale takie coś to bardziej może minus do takich zatwardziałych graczy. Pipowaty Leon Kennedy.

resident_evil_welcome_to_raccoon_city.jp

Plusy: fabularnie bardziej chyba w klimacie gier, tak samo jeśli chodzi o "rozgrywkę". Parę scen z efektami daje radę. Trochę muzy z tamtych lat.

000DBTQCP9758NOF-C122-F4.jpg

Całość wg mnie 5/10 fani serii i tak pewnie obejrzą reszta może sobie darować.

Ja i tak wolę serię z Milą, przynajmniej pierwsze filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesele planuję obejrzeć choć podobno gorsze od jego pierwszego filmu o tym samym tytule. A tamto wesele mi się bardzo podobało. W ogóle lubię prakrycznie wszystkie filmy Smarzowskiego.

Trochę głupi pomysł nazwać tak samo dwa swoje filmy :) chociaż z drugiej strony jaki by tu tytuł wymyślić jak film praktycznie o tym samym 😁 🤔

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.