Skocz do zawartości

Grafiki Grup


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadałoby zapełnić pustą lukę na profilu użytkownika ( pomiędzy nazwą grupy a ilością postów ). 

W tym celu można wykorzystać grafiki grup. Ustawiłem Sekretarzowi na próbę apteczkę naukowców:

Spoiler

Bez tytułu.png

Oczywiście rozmiar grafiki można dostosować. 

Mamy na forum:
Turysta, Stalker, Weteran, Zasłużony, Mechanik, Redaktor, Tłumacz, D. Tłumacz, Elitarni, Moderator, Administrator, Sekretarz. 

Sporo tego i szczerze mówiąc, nie mam na nie pomysłu. W każdym razie muszą trzymać poziom i najlepiej, aby były w klimatach stalkera. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Grafiki Grup

Turysta - konserwa Turystyczna :)

Stalker - strzelba

Weteran - kałasznikow

Zasłużony - Gauss

Mechanik - któryś z zestawów narzędzi

Tlumacz - jakaś kartka z dokumentów/notatka

Doświadczony Tłumacz - teczka z dokumentami

Elitarni - Egzoszkielet?

Moderator - brakło mi pomysłu na razie 😞

Administrator - znaczek radioaktywności :D

Sekretarz - Pda

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Ja bym proponował, aby wszystkim tłumaczom i elitarnym, wstawiać tam wszystkie  "medale" za ilość przetłumaczonych modów. A elitarnym którzy nie byli tłumaczami, ten artefakt jaki trzyma Striełok mówiąc "nie wiesz gdzie byłem i co widziałem" . Oczywiście , że i elitarnym tłumaczom ten artefakt można przypisywać łącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę @Agraela przygotowałem grafiki dla poszczególnych grup użytkowników. Ikony nie nawiązują może bezpośrednio do "przeznaczenia" poszczególnych grup, ale na pewno są rozpoznawalne i kojarzą się ewidentnie z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.A. Dla Administratorów chciałem dodać powszechnie znaną ikonę zielonego żuczka, ale niestety nie znalazłem takowej w sieci (być może zbyt słabo szukałem). Podziękowania dla prawowitych autorów grafik.

 

Sekretarz  Sekretarz.png.bbd2b7bffaf1689d3c7522406828d589.png

Administrator  Administrator.png.b5ffde59633e02ae01cacc90cd447823.png

ModeratorModerator.png.fd08dff45d9d371fa06ba6d02521b96b.png

Elitarni  Elitarni.png.6b451aba20c2a3c34ecb32af96ceae68.png 

Dośw. Tłumacz 68857374_DowiadczonyTumacz.png.bb5208118fe535468d01c8e1a2d5abd3.png

Tłumacz 547813724_Tumacz.png.f87fa7f0a66a6735aa9214e187589d87.png

Redaktor Redaktor.png.de65c0b457b0962da7b595127b81cc55.png

Mechanik Mechanik.png.410dcda748452e51914e259ab9c2f965.png

Zasłużony 663306097_Zasuony.png.17ad16f8f641fc56dd006c1b6e77657d.png

Weteran Weteran.png.bc60accf67991e159ea03c884e46208f.png

S.T.A.L.K.E.R.  S.T.A.L.K.E.R..png.f89d2a17ade01c5f7f43d82f4db4adb8.png

Turysta Turysta.png.912ebb279e7c7b5199300099e065b451.png 

 

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
Zasłużony wyróżnił się na forum tym, że w dużej mierze pomaga pozostałym. Swego rodzaju wsparcie, a więc apteczka pasuje.
Broń już niekoniecznie.  

Przesyłajcie grafiki i będziemy kombinować. Chociaż uważam, że, te które mamy obecnie po prostu pasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że apteczka do Zasłużonych to tak średnio pasuje.... a już tym bardziej do mnie:)

Proponowałbym zamienić apteczkę na jakiś artefakt, albo detektor artefaktów. Taka moja propozycja. Ale tu już też muszą się wypowiedzieć pozostali Zasłużeni co o tym sądzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wariat napisał:

Też uważam, że apteczka do Zasłużonych to tak średnio pasuje.... a już tym bardziej do mnie:)

 

Ja tam sie nie chcę wtrącać  za bardzo do dyskusji na temat estetyki Forum . Ale ciut mnie to ruszyło - szcególnie jak zobaczyłem propozycję(  @Pancerniak77 -no offence-) z tym garłaczem ppanc to mnie lekki smiech zaczął dusić. Ale ad rem.... jako tzw Zasłużony ( dalibóg nie wiem czym sie tak zasłużyłem - wpyełniałem tylko obowiązki forumowicza ) uważam że wystarczy sam podpis/ wpis informacyjny . Ikonki niekonieczne. A jak już - to ja chcę samolocik !!.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki - Przyjacielu - Thank You. You made my day!!! Spit V z 64 SQ RAF .

A na powaznie - w przypadku takim jak mój - standartowy uczestnik/ użytkownik Forum - wystarczy sama nazwa wynikająca z aktywności. Nie pełnię żadnych istotnych funkcji , nie generuję "istotnych  wartosci dodanych"- ergo - dodatkowe "fidrygałki" sa zbędne. Aczkolwiek powinno sie podkreslic osoby dzięki którym to Forum jest  Żywym Tworem.

Ale samolocik dla Mnie może jak najbardziej być :-))))

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, boberm napisał:

wystarczy sama nazwa wynikająca z aktywności. Nie pełnię żadnych istotnych funkcji , nie generuję "istotnych  wartosci dodanych"- ergo - dodatkowe "fidrygałki" sa zbędne.

W sumie to mi też to niepotrzebne, żadne ikonki itp i by mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Ale z drugiej strony.... 

 

28 minut temu, boberm napisał:

Aczkolwiek powinno sie podkreslic osoby dzięki którym to Forum jest  Żywym Tworem.

Turyści, Stalkerzy, Weterani też żadnych znaczących funkcji na forum nie pełnią, ale swoje ikonki mają, to dlaczego Zasłużeni mają nie mieć?

Proponuję zamiast apteczki jakiś art albo detektor, jak pisałem wyżej. ( @boberm w moim przypadku samolocik raczej odpada, ale do Ciebie bardziej pasuje:)).

Jak już wspomniałem wcześniej, trzeba by się na ten temat wypowiedziało więcej userów z tej grupy. Na pewno da się wypracować jakiś kompromis z którego wszyscy będą zadowoleni.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat - 

Godzinę temu, wariat napisał:

W sumie to mi też to niepotrzebne, żadne ikonki itp i by mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Ale z drugiej strony.... 

 

Turyści, Stalkerzy, Weterani 

 

Dodam- Zasłuzeni : ikony sa całkowicie zbedne . Aczkolwiek niezbedne dla Redaktorów , Tłumaczy , Mechaników etc....

Informacje o aktywności w/w członków community i tak widzisz  pod avatarem. Podepre się przykładem. Jest takie Forum - niestety niewiele tej jakości pozostało w dobie Fb ,Twitterów i takich innych "pierdół" -o nazwie  "DWS.Org"- w którym rangi dostajesz nie za ilośc postów lecz za ich merytoryczność. Sugeruję przyjrzeć sie takiej formule.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jakby ktoś mógłby wybierać sobie np. 3 różne obrazki związane z jego tytułem? Jakby taka opcja w ustawieniach konta? I każdy inny tytuł po 3 obrazki i sobie wybrać można jeden z nich.

Np. Turysta: Chleb - Konserwa - Kiełbaska

Stalker: Obrzyn - PM - Detektor "Echo"

Weteran: Ak74u - Apteczka - Śrubka

Zasłużony: Detektor "Niedźwiedź" - Detektor anomalii - Ak74

Mechanik: 3 różne zestawy dla mechanika

I tak dalej. Jak co to mogę pomóc z ikonkami bo nudzi mi się ostatnio :)

Oczywiście to jest tylko moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.