Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, marko6996 napisał:

Po zabiciu pijawek na Kordonie nie otwiera się schowek Strieloka

Tak ma być. Trzeba go w pewien sposób otworzyć. Kombinuj:)

6 minut temu, marko6996 napisał:

Najemnicy i bandyci wpływają na coś czy po prostu do odstrzału są.

Są do odstrzału. Przy najemnikach można znaleźć dobrą broń.  

Edyta:
@jurek48 obaj to wiemy, ale nie psujmy innym frajdy z gry. Takie informacje proszę umieszczać w spoilerze. Dziękuję i pozdrawiam:)

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marko6996 Kłania się spostrzegawczość. Kiedy podchodzisz do włazu, obróć się w stronę ruin i podejdź do sągu szczap. Z jego prawej strony masz wystający z ziemi kołek. Kursor na niego i dostajesz odpowiedź.

A bandyci będą do rozwałki jak weźmiesz na nich zadanie. Są dwie grupy, za każdą kasa.

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko6996 - zawsze -  w kazdym modzie - rób tzw. twarde zapisy przed kazdym dialogiem oraz przed jak w/w przed otwarciem każdego schowka.

Jak wyżej było napisane w temacie schowka strzelca (striełok, striłciw) obok włazu do szamba - schowek - jest sąg drewna opałowego a obok niego wystaje kawałek palika blokujacego rozpad sterty w/w skupiska drewna opałowego.

Podlazisz, naciskasz w/w kołek i jest otwarte.

Zapisz przed prawie każda operacją.

p.s. próbowałem zrobic zapis - u mnie nr. 227 - i mnie wywalało ale jak usunąłem 200 wczesniejszych zapisów to znowu mogłem zapisać.

Wniosek - pilnować ilości zapisów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy P.D.A dla barmana można znaleźć tylko przy najemnikach w Rostoku ,czy przy innych też (pytam bo mi ciała znikły a nie mam tylko jeszcze 1 )

Z tego co widzę to toz-34 jest taki jakiś.... potężny bardzo. 

 

Mayer99 to jest chyba 1 plik w 2 częsciach.

9 minut temu, Mayer99 napisał:

Nie mogę rozpakować 2 częsci polskiej edycji z serwera forum; 7zip informuje o 1 błędzie...:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wkleiłem w folder gry cześć 1 i mi działa. Zgaduje że wypakowuje cześć 1 i 2 od razu. (jako że to technicznie 1 folder plików w 2 częśćiach)

Jeszcze nie było jakiś większych problemów

Właśnie usunąłem cześć 2 i część 1 nie chciała się włączyć(w winrarze )

Więc 1 plik w 2 częściach to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marko6996 napisał:

czy P.D.A dla barmana można znaleźć tylko przy najemnikach w Rostoku ,czy przy innych też

Przy najemnikach znalazłem

Spoiler

dwie sztuki, a kolejną w zielonej skrzynce leżącej po drugiej stronie muru, za którym w podstawce stał Krugłow.

ss_piec_05-28-22_18-35-05_(rostok).thumb.jpg.6cb4461435a9bd8aaecbf4535d574288.jpg

Oddałem technikowi 3 sztuki i dopłaciłem resztę rublami. Nie jestem w stanie stwierdzić czy przy najemnikach znajdujących się w innych lokacjach też można znaleźć owe PDA.

2 godziny temu, marko6996 napisał:

toz-34 jest taki jakiś.... potężny bardzo. 

Ustawienia siły rażenia broni są fantazją autora. TOZ-34 w większości modów jest mocny lub bardzo mocny. Z XM8U znalezionym na początku gry można spokojnie dojść do końca moda.  

@Mayer99 jeśli chodzi o spolszczenie w wersji Edycja Polska to tak ma być:)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźć artefakt generator? W podziemiach go nie było. Natomiast bączka znalazłem raz na powierzchni a drugi raz w tunelach z kwasem. W innym pokoju (też z kwasem) znalazłem za to korale mamy. 

6 minut temu, marko6996 napisał:

Gdzie znaleźć artefakt generator? W podziemiach go nie było. Natomiast bączka znalazłem raz na powierzchni a drugi raz w tunelach z kwasem. W innym pokoju (też z kwasem) znalazłem za to korale mamy. 

Dobra znalazłem to tam gdzie jest wielki karabin gausa, ten sam z Prypeci (model). 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek z dokumentami znajdujący się na bazie Powinności:

Spoiler

jMuOT9A.jpg

4qXUPj2.jpg

V43vEDE.jpg

2eLYaek.jpg

 

 

Schowek z dokumentami znajdujący się na bazie Wolności:

Spoiler

kV3YeUh.jpg

LxyAFLk.jpg

Ju3zaQp.jpg

Edyta:
Rozumiem:). Udanych łowów, @Grendel817 

Edytowane przez Anton Gorodecki
literówki i edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.