Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Meta napisał(a):

Mała prośba do @Ciepły i reszty też:
Radzę się jednak wstrzymywać z bezpośrednim linkowaniem do wycieków, żeby potem nie było problemów 🙂

W takim razie prosiłbym o usunięcie też tego mojego drugiego posta bo tam też dałem link tylko do kodu źródłowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że kiedyś testowałem wszystkie build z trylogii to nie byłbym sobą jakbym i tego nie przetestował. Po 4h biegania po gigantycznej mapie sporo poznałem, pewna sprawa która mnie martwiła w trailerze okazałą się bzdurą na potrzeby filmu. Nic nie zdradzę by nie psuć innym zabawy ale mam nadzieje że to bardzo stary kod (pomimo loga z datą które mogło być z komputera osoby który to pobrał i uruchomił) bo inaczej premiera będzie jeszcze przesunięta. Sama zmiana silnika to wilki plus, gra pomimo wielu błędów nie wysypała się ani razu.  Generowana roślinność UE5 to bajka. 

Teraz jeszcze bardziej czekam na premierę! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Lidz-LM4-C7-WA.jpg

Jutro (24.08) na targach Gamescom 2023 zobaczymy S.T.A.L.K.E.R.-a. 

Tak to komentuje GSC

W ten sposób uczcimy rocznicę wydania S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky! Oto jesteśmy, zmierzamy do 8. hali targów gamescom, aby spotkać się z wami, drodzy stalkerzy. Mnóstwo śrub, masek gazowych i artefaktów. Bez kozaków i broni, choć uzbrojeni w najbardziej niezbędny habar z możliwych!

Jesteśmy dobrze przygotowani, ale co z wami? Jeśli planujesz wyruszyć w tę przygodę w pełni przygotowany, podziel się swoimi zdjęciami i pozwól wszystkim stalkerom poczuć atmosferę Zony!

IMG-0446-jpeg-09fbad27703f0a1126049434cb11a24f.jpg

Stream rozpocznie się jutro o 16:00 i potrwa do 19. 

Pozostałe gry, które jutro zobaczymy: 

  • Cyberpunk 2077: Phantom Liberty,
  • Forza Motorsport,
  • Jusant,
  • Alan Wake 2,
  • Citizen Sleeper 2: Starward Vector,
  • Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name,
  • Armored Core VI: Fires of Rubicon,
  • The Elder Scrolls Online,
  • ARA: History Untold.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich braciszków.Oby nie było jak z jedynką, Nvidia gniotła i wyszło jak wyszło. Teraz drugi Amerykański moloch wypuścił gameplay jakby to już nie było Ukraińców. Pfffffffffffff co za żenada mam nadzieję, że ta oprawa nie ujży światła dziennego i będzie to co powinno być czyli KLIMAT, bo po tym co zobaczyłem to jakbym tę samochodówkę Amerykańską widział, ten gniot jak jej tam Forza? he he he😅 OMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

493702010.jpg

Wiadomość z ostatniej chwili. W praskim biurze GSC Game World  wybuchł pożar. 

Poinformował o tym czeski portal Vortex. Według dostępnych informacji do pożaru doszło z powodu awarii instalacji elektrycznej w nocy z 7 na 8 września. Pożar dotknął jedno z trzech pięter należących do studia, gdzie znajdował się bardzo ważny sprzęt - serwery zapasowe. W momencie pożaru w budynku przebywało około 30 pracowników firmy, ale wszystkich ewakuowano. Według wstępnych oszacowań straty szacuje się na 1,5 mln koron. Jak pożar wpłynie na rozwój gry? Tego oczywiście nie wiemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kumpele i kolesie już byli w Poznaniu i nawineli co i jak.

W piątek jako tako za to w sobote jak przyleźli stalkerzy w wieku 10 i wiecej lat to sie dopchac nie mozna było do wielu stoisk.

S2 tnie się jak dziki, bugi, błedy, wyloty - to kolejny gniot w stylu pre do 10 OBT, próba nadrabiania błędów grafiką - 10 000 odcieni zieleni a grywalność znikoma, fabuła? a co to jest :).

Widzialem ich fotki, filmiki itd, wiele mi powiedzieli o swoich odczuciach co do S2.

Przed S2 jeszcze długa droga zanim sie ukaże w grywalnej i sensownej odsłonie.

... i tylko nie zapomnieli podać konta wspierającego ... projekt? kolejną fazę projektu.

Tlko rekieterów zbierających hajs za próbe grania nie było za bardzo widać.

W niedalekiej przyszłości, gdy człowiek zaludnił układ słoneczny i wysłał ekspedycje poza galaktyke ukazał sie wreszcie S2.

;) :)  

  • Ważne 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Was :) I podejrzewam, że skończy się jak z Gothiciem 4 (JEST I BĘDZIE ZAWSZE !) Czyli w pewnych kręgach nie popularną Arcanią. Gra sama w sobie jest bardzo dobra, ale ludzie którzy wcześniej ograli pierdyliard modów byli zniesmaczeni,. I podejrzewam, że tutaj będzie tak samo. Czyli  gra standard w której weteranów będzie drażniło wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.