Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@Arni myślę, że UE4 może skusić więcej moderów z "zachodu". Szczególnie jakby giera wyszła dobra i zrobiło by się o niej głośno.

No bo na XRayu kto te mody tylko tłucze praktycznie Rosjanie bo u nich wciąż to gra kultowa.

A jakby S2 był taką rozpoznawalną marką powiedzmy jak Metro to i zachodni modderzy by chętniej na UE w nim grzebali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.08.2019 o 00:21, tom3kb napisał:

@SieriożaCzyli, że tak powiem z tego całego pitolenia o GSC na Gamesconie ? wyszło. :)

Niech się nie dziwią, że im teraz ludzie przysrywają. Wrzucili najpierw zdjęcia, że jadą. Bez żadnego opisu, wyglądało tajemniczo, sami podgrzali atmosferę. Nie mając czym.

A potem to wyglądało jakby sobie pojechali pochodzić po targach w koszulkach z logo STALKER 2.

Nie wiem jakiego efektu się spodziewali.

 

Wiesz, trzeba ich zrozumieć. Muszą jakoś zrobić reklame, co prawda kosztem naszego rozczarowania, ale nic więcej zrobić nie mogą. 

Gdyby pokazali jakieś modele postaci, lokalizacje, screeny z rozgrywki, lub podali fabułe to moderzy ( nie wszyscy ) napewno by podpieprzyli ich pomysły, GSC wtedy by ucierpiało, a oni chcą wprowadzić coś totalnie nowego, unikatowego i zrobić jak największy efekt "wow". Dlatego nic nie pokazują i nic nie mówią. 

Gdyby nie było modów itp to napewno by nam ujawnili fabułe, jakieś szkice i tak dalej, ale w takiej sytuacji muszą trzymać język za zębami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian no bez przesady :) a co mają do tego modderzy, to jak zobaczą szkice, modele i coś z fabuły to nagle szybciej zrobią Stalkera 2 niż studio ;)

Tyle gier jest robionych, tyle materiałów pokazywanych jest jako promowanie tytułu i jeszcze takiego przypadku na świecie nie było :D

Ja bym takich teorii scifi nie wymyślał.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie pokazują nic, żeby nie było jak z ShOCiem - naopowiadali, co to nie będzie, jakie tam cuda widy, ochy i achy - a potem jak przyszło co do czego, to musieli ciąć, bo inaczej by nie wydali.

Grigor pewnie nie chce powtórki z rozrywki, więc info się podzieli jak będzie blisko premiery, żeby on sam miał pewność, że będzie to co jest zapowiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sierioża napisał:

A ja nie mogę wyjść z podziwu jak wielu ludzi wypowiadających się w tym temacie nie ma absolutnie ŻADNEJ wiary w Stalkera 2.

Ale jakiej wiary? Wyjdzie no to fajnie, pogramy :) Albo coś pokażą to możemy o czymś pogadać.

 

Przecież nie będę wymyślał na siłę teorii spiskowych czy artykułów jak w Fakcie bo PRowiec powiedział, że w 2020 wychodzi Pes5 to:

 

A) Stalker 2 będzie ekskluzywnym tytułem na wyłączność na Pes5,

B) będzie tytułem startowym to wyjdzie w 3 miesiace po premierze konsoli itp

Takie coś to tylko może jakieś plotki rozsiewać :)

 

Może po prostu będzie też na tą konsolę bo zanim go wydadzą to już te konsole będą na rynku. I tyle.

:D

Powiedzmy, że lubię gadać jak jest już o czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło. Część opinii jest bezsensownie krytyczna, jakby sam fakt braku informacji od razu przekreślał sprawę, albo narzekanie miało na zasadzie odwróconej psychologii sprawić, że gra będzie lepsza.

A plotki? Może, dla mnie dociekanie jest naturalne. Są i tacy, którzy wolą siedzieć na kanapie i czekać, aż im się coś podstawi pod nos. Jak to w przyrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vidkunsen napisał:

Monolithalian - " Gdyby nie było modów itp to napewno by nam ujawnili fabułe " - to dzięki modom od graczy wiele gier jeszcze istnieje i jest dana gra/mod na wielu komputerach. i jest za darmo nie za czcze obietnice i tego typu debilizmy.

Tak wiem, napisałem tylko tak dla przykładu. 

4 godziny temu, tom3kb napisał:

@Monolithalian no bez przesady :) a co mają do tego modderzy, to jak zobaczą szkice, modele i coś z fabuły to nagle szybciej zrobią Stalkera 2 niż studio ;)

Tyle gier jest robionych, tyle materiałów pokazywanych jest jako promowanie tytułu i jeszcze takiego przypadku na świecie nie było :D

Ja bym takich teorii scifi nie wymyślał.

Ruscy potrafią 

No tak, są promowane materiały itp ale czy te gry są tak rozwinięte ze strony modów jak stalker ? 

 

Ja mam tylko nadzieje, że stalker będzie tak samo klimatyczny jak pozostałe jego częsci i żeby był faktyczną kontynuacją a nie jakimś fornitem w czarnobylu. 

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Monolithalian napisał:

i by był faktyczną kontynuacją a nie jakimś fornitem w czarnobylu. 

Nie no jakiś battle royale w trybie multi wokół elektrowni może z podziałem na frakcje to pewnie będzie miał. :) To się chyba ludziom jeszcze przez te parę lat nie znudzi. :D

A tak na serio nawet nie wiem czy ktoś myśląc o stalkerze myśli o multi?

W sumie w dzisiejszych czasach, na sporych mapach mogłoby się fajnie strzelać nawet w takich typowych standardowych trybach multi, zmienionych trochę pod klimaty stalkerskie.

Ale to jest chyba jedna z tych gier co liczy się głównie single.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak że tryb multi stalkera istnieje i nazywa się Surwarium? Czasami dla beki sobie to odpalę ale oprócz wysypu ruskich cziterów to tam za bardzo nic się nie dzieje. Nawet nie wiem czy jeszcze jakakolwiek polska społeczność ogarnia tą grę..

Sama fabuła gry z anomaliami i tak dalej wyczerpała się już dawno w tej gierce.. Jest to tylko i wyłącznie słaba strzelanina..

Moim skromnym zdaniem tryb multi nie powinno się wprowadzać do gry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą, to mogą wprowadzić multi, kurła, nawet BRa mogą dać - ale single player ma u nich stać na pierwszym miejscu. Pisałem, w 'Soczku', CS czy COP to multi było.... bo było.

I też, gdyby tak człowiek pomyślał, to nawet na multi by dało radę stworzyć jakieś tryby gry pasujące do Stalkera - czy to coop, gdzie trzeba przedostać się z miejsca A do B, czy to coop, gdzie trzeba dostać się do legowiska jakiegoś tam mutanta i go rozwalić, czy to mecz 2 drużyn, załóżmy 4 v 4, gdzie muszą one dotrzeć do artefaktu i odnieść do swojej bazy - coś jak CTF, tylko artefakt jest jeden, nie do końca ściśle określone gdzie, a po drodze standard - trochę mutantów, tam czy tam pole anomalii trzeba ominąć... i jak jeden zespół podniesie, to drugi musi zabrać, brak respawnów.... i nawet jak przeciwna drużyna leży, to jeszcze nie ma końca, koniec jest dopiero, jak art zostanie przyniesiony do bazy.

Reasumują - jak zrobią dobrego singla, to mogą potem robić z multi co chcą - dodać, nie dodać, wydać jako osobną grę za 60 ojro..... dobra, nie to by była przesada :D Ale jeżeli "rdzeń" ich produktu nie ucierpi, to multi nikomu przeszkadzać raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tom3kb napisał:

Nie no jakiś battle royale w trybie multi wokół elektrowni może z podziałem na frakcje to pewnie będzie miał. :) To się chyba ludziom jeszcze przez te parę lat nie znudzi. :D

A tak na serio nawet nie wiem czy ktoś myśląc o stalkerze myśli o multi?

W sumie w dzisiejszych czasach, na sporych mapach mogłoby się fajnie strzelać nawet w takich typowych standardowych trybach multi, zmienionych trochę pod klimaty stalkerskie.

Ale to jest chyba jedna z tych gier co liczy się głównie single.

Miło by było gdyby dodali fabularny multiplayer. 

Albo własnie jak wspomniałeś, multiplayer wojna frakcji z jakamiś tam zadaniami, przejmowaniem terenów, obroną itp. To byłby raj. 

 

Szczerze to jednak wątpie, żeby coś takiego dodali, może kiedyś, po stalkerze 2 opracują coś z multiplayerem w zonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UE jest prosty jak budowa cepa, skoro ogarniają Xraya, to UE już pewnie mają w małym palcu ;)

Z jednej strony to fajne, bo wiesz - łatwość modowania = nawet jak GSC spieprzy S2, to moderzy szybko postawią go na nogi w ten czy inny sposób. Niesmak pozostanie, to swoją drogą.

Z drugiej niezależnie od tego czy spieprzą czy nie, modów będzie ZATRZĘSIENIE właśnie z uwagi na łatwość w tworzeniu na UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.