Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Sierioża napisał:

Nigdzie nie obiecali, że cokolwiek zostanie pokazane albo powiedziane - to sobie ludzie dopisali sami

I w tym jest sęk tego wszystkiego - nikt nigdzie nikomu niczego nie obiecywał. Najzwyczajniej w świecie ukazanie się zdjęcia wywołało lawinę plotek znikąd i tyle. Szczerze to ja bym nawet studia za nic nie obwiniał, bo to nie oni zaczęli te plotki rozpowszechniać.

Jak już kiedyś wspominałem - dopóki coś nie wyjdzie OFICJALNIE od GSC albo studio czegoś nie potwierdzi, to należy do wszystkiego podchodzić z dużym dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego "zwiastuna", który może być równie autentyczny co fakt, że mam 12 lat* możemy dowiedzieć się trzech rzeczy :041:

Z oryginalnego źródła na YT został już oczywiście usunięty, ale kapitan Sierioża trzyma rękę w gaciach na pulsie.

https://mega.nz/?fbclid=IwAR2fTBxPeu_DvYB9e8MUvStPhukD7UsRkGZ9PUwuW7i4hYaPTO24fvSojBY#!gA0hEKTR!x2HgtkQzpAIeWt6yCyKcQ2TxBqt-kipW77xD_z_n2OA

 

*wszyscy wiedzą, że mam 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54.PNG

"Dano mi archiwum stalker2textures, w niej 30-35 tekstur. Mogę dać archiwum, jeśli chcecie.

Ale są u mnie wątpliwości (na 90%) w tym, że są ze stalkera 2 (2011roku). tekstury 1024x1024.
Choć z drogami (filelist_1.txt) zbiegają się, ale w moim archiwum dds, a w filelist tga.

Update: Przepraszam, już nie mogę dać archiwum, z niektórych przyczyn."

Dodano (29.08.2019, 18:39)

"Jeden z twórców S2 przypadkowo (lub nie) spalił datę (co to dokładnie za data, niewiadomo)
wrzucone ponownie: https://www.youtube.com/watch?v=KUa6d-LDGuQ

upd: może być data wyjścia
upd2: oryginał usunęli 5-10 minut temu
"

Tutaj post: ap-pro.ru. I jeszcze żeby było ciekawiej to pierwszy post tego użytkownika od rejestracji, która miała miejsce w maju 2018.

 

  • Super 2
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Stał się znany jeden ze scenarzystów S.T.A.L.K.E.R. 2

Jest nim Siergien Tien (Сергей Тен), jeśli wierzyć informacji na jego prywatnej stronie na Facebook'u. Wcześniej scenarzysta pracował na stanowisku narracyjnego designera w studiu Frogwares oraz jako designera rozgrywki w SMI games.

ed215397fbca636.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście do tyłu :P Ten T(i)en wypłynął już parę dni temu, ostatnią nowością jest Krawczenko; na jego barkach spoczywa niemały ciężar fabuły...  https://ua.linkedin.com/in/yaroslav-kravchenko To już dinozaur, który ma na swoim koncie między innymi bardzo smakowitą grę Cryostasis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o wizycie level-designera GSC Dienisa Rudoja w Strefie:

https://smns-games.com/ru/level-dyzajner-gsc-game-world-poseshhal-zonu-otchuzhdenyya/

Lista znanych na chwilę obecną osób pracujących nad S2 (źródło: https://smns-games.com/ru/):

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kqWhTFK6Oyu3dxrwz7BJSG-v0i4iUVzmfSMrVkKIWo4/edit#gid=0

  • Super 2
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PR-menedżer GSC Game World, Zachar Boczarow, zostawił na reddicie ciekawą wiadomość dla fanów S.T.A.L.K.E.R..

Cytat

- Cześć wszystkim. Nazywam się Zachar, ja menedżer PR w GSC Game World. Jesteśmy twórcami gry S.T.A.L.K.E.R. Mamy tutaj 39 tysięcy fanów i jesteśmy z tego dumni. Dziękujemy, to bardzo dużo znaczy dla nas. Na razie chciałem po prostu przywitać się, ale wkrótce czeka was miła niespodzianka. Bądźcie na bieżąco. 

Kanały społecznościowe:

Spoiler

 

S.T.A.L.K.E.R.

Twitter
VK
Facebook
Discord

GSC Game World:

Twitter
VK
Facebook

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem rano, potwierdzam to co napisałem w dniu 18.10.2019,.

Debilizmy rzadkiej maści "a pielemieinie robią niezwiady".

Już wkrótce: ... z wizytą przy świątecznym stole u ekipy GSC oraz w jaki deseń ubrali swoje "jołki".

Edytowane przez vidkunsen
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, vidkunsen napisał:

Czytałem rano, potwierdzam to co napisałem w dniu 18.10.2019,.

 

W dniu 18.10.2019 o 20:47, vidkunsen napisał:

Odnoszę wrażenie, że niedługo będą opisywać przypadki typu: Andriej ziewnął a Sasza pojechał na ryby niczym w ratlerku, jorku czy innym pudelku. :biggrin:

No tak, bo to całe studio będzie opisywało ich dzienne życie, co było na śniadanie, kogo spotkali w drodze do pracy, kolory ścian ich budynku, koordynaty kupy zrobionej przez psa sąsiada.... tak, na pewno nikt nie będzie pracował na S2, tylko opisywał różne różności.

A nie, czekaj, to jest robota gościa od PRu, reszta ma ROBIĆ GRĘ, BO TO JEST ICH ROBOTĄ :D

14 godzin temu, tom3kb napisał:

Jak jakieś pierdy z gówno portalików, napiszemy coś o niczym.

No to niech piszą. Komu to co przeszkadza, póki sama gra jest w produkcji?

A co do sprzątaczki.... skąd wiesz, że ładna nie jest? :D 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Arni napisał:

A co do sprzątaczki.... skąd wiesz, że ładna nie jest? :D 

A niech będzie i garbata byle dobrze sprzątała :)

Niech pokazują jakieś efekty pracy jak chcą i mają się czymś pochwalić, bo serio kogoś obchodzi, że tam jakiś Iwan jest jakimś tam grafikiem, czy tam Stiepan 15 programistą? No oprócz nich samych i ich znajomków czy rodziny. Dla gracza to są akurat tak istotne newsy, że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą mieli coś do pokazania to pewnie pokażą... chyba że Grigor pójdzie za ciosem i rzeczywiście nie będzie nic do 4 miesięcy przed premierą.... :D

Edit: Jeszcze taka kwestia - osobiście nie jestem typem człowieka, który aż tak bardzo się domaga czegokolwiek, jakiejkolwiek informacji na temat gry. Powiedzą - fajnie, nie powiedzą - trudno, nic się nie dzieje.

Po prostu z góry zakładam, że dopóki nie zapłacę im za ich produkt, nie są mi oni nic winni.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od PRowca z GSC, w sumie raczej trzeba było się tego spodziewać ;) Stalker 2 ma obsługiwać mody. Twórcy mają stworzyć i udostępnić narzędzia do ich tworzenia. No i to chyba na tyle na razie jeśli chodzi o nowości o S2.

 

Ps. No niech by wpadli na pomysł zrobienia go bez możliwości modowania to by im społeczność dała popalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

Ps. No niech by wpadli na pomysł zrobienia go bez możliwości modowania to by im społeczność dała popalić :)

Tylko w tej kwestii, zastanawia mnie jedno.

Na 90% jest pewność, że silnik nie będzie prosto od nich. I tutaj rodzi się u mnie pytanie - po wyjściu gry, jak duża część społeczności modderskiej przejdzie na S2, a jak duża zostanie na XRayu?

Bo z jednej strony, nawet obecnie powstaje w cholerę projektów na bazie starszego od wszechświata XRaya, z ROHem na czele. Z drugiej, jeśli silnik dwójeczki będzie bardziej przyjazny moddowaniu - np. nie będzie walił bugtrapem na pysk tylko dlatego, że się zrobiło literówkę w pliku, tylko da o tym znać w konsoli czy poprzez jakiś mały komunikat na ekranie, jak będzie miał więcej narzędzi modderskich, będzie łatwiejszy w moddowaniu - to jaki będzie sens siedzieć na XRayu?

Nie wiem, może za dużo myślę.... albo mnie po prostu XRay dzisiaj wkurzył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.