Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez Szczepan9205,

24.02.2024

Do postu #1 została dodana nowa wersja spolszczenia dostosowana do łatki 1.5 do samego moda. Nie należy wrzucać jej na stare spolszczenie (do wersji 1.4)!
Instrukcja jak poprawnie zainstalować nowe spolszczenie została dodana do postu #1.

25.02.2024

Do postu #1 dodano mini-łatkę do spolszczenia naprawiającą źle wyświetlające się imiona i ksywki NPCów, a także małe korekty w tekście. Zaleca się pobranie jej i wrzucenie na zainstalowane już spolszczenie.

@Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

mod ukończony bardzo dobry w sumie, Zakończenia są takie smutne, bo nie ma dobrego albo puszczamy, albo umieramy, Axe nie zasłużył mu na los przypisany, ale modyfikacja sama w sobie świetna, gdyby była jeszcze dłuższa lub miała więcej zakończeń, to by było świetnie te zakończenia zostawiają taki niesmak i chęć zrobienia wszystkiego inaczej, choć wiadome jest, że taki koniec jest nieunikniony.

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot O w morde jeża. Sidor wszędzie musi wyniuchać swego nosa do interesu i nie ma zmiłuj się, że będzie inaczej. Praktycznie w żadnym modzie, o ile się nie mylę, Sidorowicz byłby taką postacią, że hojnie wynagrodziłby stalkerów za wykonanie zadań. Jednakże słusznie ktoś napisał i to w Anomaly jako radę, że gdyby nie Sidorowicz i jego znajomości, handel, doszłoby do blokady, wojny między wojskowymi, a stalkerami w Zonie. 

 

Wracając do do tematu True Stalker, jestem obecnie na lokacji wysypisku. Muszę przyznać, że mod za każdym razem mnie zaskakuje i pozytywnie. Koszta broni, w tym przypadku, od przemytnika nie są aż tak wygórowane. Kupiłem sobie od niego, strzelbę Sajgę. Warto się nachodzić i wykonywać zadania poboczne, a tego jest multum, zwłaszcza, gdzie łaziłem po Kordonie. Dzięki temu, za wykonywanie zadań, idzie sporo zarobić. Co bardziej, misje poboczne nie są ot takie zwyczajne, że bij, zabij coś, kogoś, przynieś, a są znacznie zadania rozbudowane i mają swoją historię. Także w tej kwestii jest to spory plus. 

Edytowane przez Skryty
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 zakończenia sprawdzone i mam niedosyt, jeszcze bym pograł dłużej w moda :) 

Po dłuższej przerwie od Stalkera i powrót do takiego moda.  Po prostu rewelacja!  Grając w TS miałem wrażenie jakbym grał w nową część Stalkera niż w moda. 

Jeśli nowe mody będą wychodzić w takim klimacie to czekam z niecierpliwością. 

 

Edytowane przez Bastek
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik miodzio, dawno tak dobrze się nie bawiłem grając w stalkera :) Straszny ze mnie dusigrosz, ale to popłaca. W schowkach szczególnie w x18 można znaleźć fajny szpej, a kasę zainwestować u szmuglera.
Mam tylko pytanie, przeczytałem w opisie jednej łatki że po emisji ma wyskakiwać informacja o tym że zrespiły się niektóre artefakty, czy emisje występują naturalnie w grze po przespaniu kilku dni czy tylko w kiedy popychamy fabułę do przodu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayer99 - stara zasada w modach: trzymaj się jednej strony w podziemiach i labiryntach.

Na rozwidleniach zalecany twardy zapis, potem badasz każdą odnogę rozwidlenia.

Wylazła na wierzch 4 poprawka/pacz:

https://disk.yandex.ru/d/AuDdDbek7Zw_Dg

Zmiany 1.4:

Spoiler

-- Исправлен вылет после ограбления на Кордоне, если игрок убивал военных на Дитятках;
-- Исправлен вылет в квесте "Очень странные дела", когда Фанат или Юрок двигались к точке назначения после кат-сцены;
-- Исправлены баги, из-за которых можно было поймать остановку сюжета на Кордоне (квест техника на полтергейстов, квест торговца на собак);
-- Исправлен баг, при котором Термит застревал в двери, из-за чего нельзя было продвинуться дальше;
-- Исправлен баг, при котором было невозможно продвинуться по квесту "Пропавший сталкер" (Кирюха лежал и ничего не происходило);
-- Исправлен баг, из-за которого могла заблокироваться торговля при покупке тайников у Сидоровича и Фаната
-- Исправлен баг, из-за которого продажа АПБ была слишком выгодной;
-- При апгрейде некоторых костюмов на уменьшение веса их вес теперь уменьшается не так сильно;
-- НПС теперь меньше видят через кусты;
- Поправлены некоторые характеристики главного героя;
-- Различные исправления текстов  (для всех локализаций, за правки английской спасибо jjzargo aka E'ruiq).

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.