Skocz do zawartości

Zagadki ze Stalkera


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wariat napisał:

1. to buggy dla Sidora w op-2

2. Takie pojazdy, jeżeli się nie mylę, były w Duplikatach 7.63

Zgadza się:065: Okej, po punkcie za każdą dobrą odpowiedź czyli razem dwa.

Teraz pytanie do Administracji: @portals przydzielamy punkty za zagadki czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaklerR napisał:

1. Buggy dla Sidora w Op-2 

2. Duplikaty 7.63

Zostały już odgadnięte:) Zaraz edytuję post z zagadką żeby nie było nieporozumień. Wybacz @MaklerR:018:

8 minut temu, MaklerR napisał:

3. Wygląda jak NLC

Niestety nie. Bardzo zimno.

8 minut temu, MaklerR napisał:

4. Misery? 

Nie. Zimno...

9 minut temu, MaklerR napisał:

5. Alternatywa

Tak jest! :065: Zaliczam jedną odgadniętą zagadkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 4 - Demosfen ( Wielka Wojna która jest na bazie lokacji Demosfena) - po schodkach, drabinka na daszek i bambetle dla mechanika oraz lepszy złom można dostać.

A jak masz oczy z korka to dasz do worka bo w 21 się w karty patrzy a nie w jej dekolt ;) :biggrin:

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, vidkunsen napisał:

Nr 4 - Demosfen - po schodkach, drabinka na daszek i bambetle dla mechanika oraz lepszy złom można dostać.

@vidkunsen zaskoczyłeś mnie! :065: Zgadza się. Jeśli będziemy przydzielać punkty to zarobiłeś jeden.

Dodano: z tą trzecią zagadką to chyba trochę przegiąłem, ale jeśli ktoś odgadnie to dostanie 2 pkt i 500 v-rubelków ode mnie. Może być?

Mam jeszcze kilka pomysłów na zagadki, ale oczywiście jeśli ktoś chciałby opublikować swoje, to zapraszam do wspólnej zabawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaklerR napisał:

Ostatni strzał, czwóreczka to В Аду... "ПСЫ"

Przyznam szczerze, że nie grałem w tego moda, więc jeśli rzeczywiście była tam ta prądnica, to zaliczam. Jednak chodziło mi o inny mod. @MaklerR była tam ta prądnica, czy jest to strzał w ciemno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Głowy nie dam, ale z tego co pamiętam to tą wersję fabryki Jupiter można było znaleźć gdzieś w plikach Czystego Nieba, co wiąże się z założeniem, że Jupiter miał się pojawić w Czystym Niebie.

Też ta mapa mogła być w dokumencie Anarchy Cell, ale mało co pamiętam co tam było a też nie sprawdzę, bo nie mam obecnie dokumentu u siebie na dysku.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb - no, niech będzie, że dobrze :D,  @Arni - bardzo dobrze :D.

1.  Jest to mapa pierwszej wersji Okolic Jupitera.

2. Zasoby Czystego Nieba (po rozpakowaniu): gamedata/textures/map - map_jupiter.dds

I jeszcze mała uwaga:

4 godziny temu, Arni napisał:

co wiąże się z założeniem, że Jupiter miał się pojawić w Czystym Niebie.

No właśnie jednak nie. Lokacja od początku była planowana dla ZP,  jej projektowanie rozpoczęto jeszcze w trakcie ostatnich prac nad CzN, a do zasobów tego ostatniego trafiła jakoby przypadkowo (?). Nie ma jej też w Anarchy Cell design document v.0.8, który jest datowany na marzec 2007 - prace nad Jupiterem rozpoczęto w kwietniu 2008 (po wizycie ekipy GSC w Prypeci).

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nieco odświeżyć ten temat. Zdaję sobie sprawę, że nigdy nie cieszył się szczególnym zainteresowaniem. Jak będzie przy kolejnej próbie jego reanimacji ? Zobaczymy. 

Chwilowo nie bawimy się w system punktacji i ewentualnego nagradzania w przypadku pozytywnego odgadnięcia zagadki. Najpierw trzeba będzie zobaczyć, ile osób weźmie udział w zabawie. 

Dodatkowo wprowadziłem trzy proste zasady ( są także w #1 poście ). 

- Każdy może zadać jedynie jedną zagadkę. 
- Zagadki mogą być w formie pytania, screena, a nawet nagrania muzycznego czy filmiku. 
- W przypadku gdy nikt nie udzieli poprawnej odpowiedzi, zadający zagadkę po 5 dniach sam odpowiada i ma prawo zadać nową. 

A więc zaczynam. Zagadka bardzo prosta. W jakiej modyfikacji pojawiła się ta oto broń ? 
433.jpg.ef193108441fef5e9a0e8de4bb468be1.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.