Skocz do zawartości

Mam syna !


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o 3:20 w nocy przyszedł na świat mój syn :wub: Byłem przy tym od początku do końca - sam odcinałem pępowinę :yes: Jak na razie jest twardy i nie pęka, jak przystało na dziecko starego Stalkera :D (taki mały żarcik moderatora ;)) Tak więc, miejcie teraz trochę wyrozumiałości, jeśli okaże się, że będę czasem słabo osiągalny na Forum ;) W razie czegoś pilnego piszcie na PW.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci mnóstwa radości. I malutka rada - czas leci bardzo szybko, więc pamiętaj o tym i poświęcaj mu ile tylko możesz, bo każda minuta to fajne przeżycie. A zwłaszcza teraz kiedy jest taki maluśki. Mój Alan ma już 3 lata, już nie chce się tak często przytulać :sad: - nawet nie wiem kiedy tak uciekło. Powodzenia i dużo cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję potomka. Jednak trochę współczuję tych pobudek w środku nocy :thumbsup: Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.A co do odcinania pępowiny własnoręcznie to znając życie ja bym zemdlał.

Życzę maluchowi dużo zdrowia oraz szczęścia w życiu :smile: a "opiłeś" już urodziny? :laugh:

...hmm,tak sobie właśnie pomyslałem ... mam syna w takim wieku , że mogę w kazdej chwili dziadkiem zostać.. :blink:

Lepiej żeby syn przyszedł i powiedział "tato będziesz dziadkiem" niż "Tato poznaj moją miłość mojego życia, ma na imię Andrzej" :tongue: Oczywiście napisałem to w formie żartu i nie jestem żadnym Homofobem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżym ojcem półrocznej Lenusi wiem co cię czeka i co przeżyłeś będąc przy porodzie miałem to samo i też przecinałem pępowinę (po tym prawie zjechałem z głodu i emocji ale co tam). Niech się zdrowo chowa i może rośnie mały kandydat na mojego zięcia więc go chowaj dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie miej więcej synów bo moja wątroba tego nie wytrzyma. Już się stara pytała czemu znowu chleję. A ja jej na to że Yurek ma syna. A ona pyta jaki Yurek... No to mówię że taki z internetu. A ona że każdy powód dla ciebie dobry żeby chlać. :thumbsup:

// To ma nazwę, alkoholizm hehehehe LD

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, Miedziany, bardzo dobre :D :thumbsup: Jeszcze raz wszystkim dziękuję za ciepłe słowa. Kiedyś była na Forum taka ikonka z "wódeczką" i teraz byłaby jak znalazł, bo bym każdemu postawił flaszkę, ale chyba ustawa o zapobieganiu alkoholizmowi zadziałała i ikonka jakoś tak kiedyś zniknęła :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.