Skocz do zawartości

Stalker "na wesoło" :)


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To już kij z modami, u mnie w podstawce mu się nie raz przywidziało - czy to stać i patrzeć w ścianę, czy to przy tunelu z anomaliami w Dziczy wyciągał broń i celował w.... anomalie :D Już pomijam to, jakie on cyrki nad Jantarem nieraz wyprawia (nieraz, czytaj: za każdym razem) :D

Edit:

Zanim następnym razem powiecie, że Sidor to sknera to pamiętajcie - może być gorzej :D  ss_szczepek_12-06-19_13-02-32_(l01_escape).thumb.jpg.b77a833318ff06e84c623dd806a1097b.jpg

ss_szczepek_12-08-19_11-52-35_(l01_escape).thumb.jpg.15f6353c82260d02701efac397459356.jpg

Edytowane przez Arni
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diegtiariow

Drzazga i Flint:

Spoiler

#зона
#zona
#chernobil 
#припять 
#pripyat 
#gsc
#game 
#gamer
#мутанты 
#сталкер
#сталкер2
#stalker 
#stalker2
#вз 
#взаимныелайки 
#чикибрики 
#атмосфера
#сидорович
#теньчернобыля
#чистоенебо 
#зовприпяти
#чернобыль
#фанаты
#бандиты
#чн
#тч
#pda
#кпк 
#s1986z

Widzieliście, jakie artefakty w kamieniołomie znalazłem?

Naznaczony:

Spoiler

#зона
#zona
#chernobil 
#припять 
#pripyat 
#gsc
#game 
#gamer
#мутанты 
#сталкер
#сталкер2
#stalker 
#stalker2
#вз 
#взаимныелайки 
#чикибрики 
#атмосфера
#сидорович
#теньчернобыля
#чистоенебо 
#зовприпяти
#чернобыль
#фанаты
#бандиты
#чн
#тч
#pda
#кпк 
#s1986z

- Dlaczego nie śpisz?
- Teraz jestem taką Dianą )))
- Tak więc co się stało?
- Grigorowicz sen wyciął

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak to działa w grze".... w sensie, że po mapach zaczynają zapieprzać ludziki z Monolitu i kosić trawę? :D

W sumie takie zachowanie tłumaczyło by niektóre zjawiska - jak np. wciąż działające światła w labach X, pomimo tego, iż same laby opuszczone od kij wie kiedy :D

A to po prostu Monolit lata w te i we wte, od jednego X do drugiego i wymienia wszystko - żarówki, okablowanie, bezpieczniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziemia Agropromu, zadanie na schowek Striełoka. Wiadomo, bandyci, pijawka i na koniec żołnierze - zestaw standardowy. Tyle że tym razem, albo żołnierzy było więcej, albo było ich tyle samo, tylko AI nie wiedziało co ma zrobić.... więc stwierdzili, że będą pojedynczo wychylać zza rogu. Na ich nieszczęście, korzystam z przerobionej balistyki, więc po około minucie okolica wyglądała tak:ss_szczepek_12-14-19_14-18-56_(l03u_agr_underground).thumb.jpg.1dad8f71975ab4d04bc8f97f69a612ff.jpg

Z tego co widziałem w PDA w czasie walki, to było ich 10 +/-. Ile dokładnie - nie wiem :D Najlepsze jest to, że trójka z nich powinna być w tym czasie na spiralnych schodach idących w stronę wyjścia z tuneli znajdującego się w bazie wojskowej, lecz z jakiegoś powodu, postanowili oni przenieść się tutaj, natomiast na schodach została tylko dwójka ich kompanów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnych dziwności ciąg dalszy.

Dzicz - ratowanie Krugłowa i jego bandy. Po rozprawieniu się z główną hałastrą znajdującą się przy śmigłowcu, postanowiłem z marszu wybić tych na placu budowy i przy wagonie. Potem wiadomo - gadka z "zielonym", bla bla bla odprowadzę cię nad Jantar, no i ruszamy. Na dzień dobry, zgodnie ze zwyczajem, za plecami spawnuje się grupka najemników. I tutaj stało się coś, czego jeszcze w życiu nie widziałem, odkąd gram w Cienia - otóż, po wybiciu tejże grupy napastników, dwóch naukowców robiących za ochronę Krugłowa zdołało przeżyć, po czym..... ruszyli w kierunku przejścia na Jantar :blink:

ss_szczepek_12-15-19_20-35-43_(l06_rostok).thumb.jpg.29ce5bf167974ad31755c892700f6e2c.jpg

Zdziwienie było całkiem spore, ale myślę sobie - no nic, kiedyś tam chłopy dojdą. Postanowiłem ruszyć do przejścia, żeby móc pogadać z Krugłowem i skończyć to zadanie. Po wszystkim postanowiłem wrócić do centrum zamieszania i pozbierać stamtąd co się da, jednocześnie spodziewając się, że resztki ekipy będą już całkiem blisko..... a tym czasem....

ss_szczepek_12-15-19_20-39-19_(l06_rostok).thumb.jpg.63115162ad311c9c30aeac7bcced794b.jpg

Opcje widzę dwie. Pierwsza to taka, że coś ich zabiło, tylko pytanie - co? W całym tym zamieszaniu znikąd pojawiły mi się tylko dwa snorki, tyle że było to niedaleko tunelu w którym są anomalie, do tego stało się to jeszcze zanim poszedłem pogadać z Krugłowem żeby go odeskortować - czyli w czasie czyszczenia drogi. Druga opcja - naukowcy zginęli w momencie gdy wyszedłem poza zasięg ALife i umzierło im się.... nie wiem, skryptowo? Zakładając oczywiście, że oni po prostu mają paść tak czy siak.

W tym wszystkim aż mam ochotę sprawdzić, czy można ich odprowadzić aż pod samo przejścia nad Jantar, a jeśli się da - to jakie będą tego efekty.

Serio, tyle razy co tą grę przechodziłem to myślałem, że widziałem już wszystko.... a tu takie rzeczy się dzieją :)

Edytowane przez ArNie
  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diegtiariow

Nagroda Zony:

Spoiler

lYivSIn9PHU.jpgOczekiwanie [na górze] vs Realność [na dole]

Konflikty:

Spoiler

Konflikty w S.T.A.L.K.E.R.:

             Klasyka                 Modernizm             Postmodernizm

efTs4eT3V6w.jpg

[Od lewego górnego rogu do prawego górnego rogu:]

[Człowiek przeciwko Przyrodzie]   [Człowiek przeciwko Społeczeństwu]   [Człowiek przeciwko Technologiom]

[Człowiek przeciwko Człowiekowi]   [Człowiek przeciwko Samemu sobie]   [Człowiek przeciwko Rzeczywistości]

[Człowiek przeciwko Bogu]   [Człowiek przeciwko braku Boga]    [Człowiek przeciwko Autorowi]

Naukowcom udało się...:

Spoiler

...dowiedzieć, że człowiek przed śmiercią widzi: Stracony w Zonie.

DPkJQY97sqM.jpg

Na Ukrainie zmartwiony ojciec przyszedł do szkoły z AK-47M i zagroził nauczycielom użyciem przemocy...:

Spoiler

niqvHhEoeNE.jpg

[Pierwszy obrazek u góry:] Osoba po prawo: Jak w szkole? Nikt cię nie krzywdzi?

Osoba po lewo: Niee, tylko z matmy dużo zadają.

[Obrazek na dole:] Dzien dobry! Uprzejmie powiedzcie mi, gdzie jest klasa matematyczna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.