Skocz do zawartości

Stalker "na wesoło" :)


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wódnik i rusałki ;) :biggrin:

A wyżej Najemniczka i jej Doppelgänger.

p.s. co do rusałek to działają jak kontrolerzy: jeżeli będziesz się jej patrzył głęboko w oczy ponad 10 minut to zaczniesz mieć omamy słuchowe i wzrokowe.

 Ci którzy im ulegli nazywali to uczucie miłością ;) :biggrin:

Edytowane przez vidkunsen
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vidkunsen napisał:

co do rusałek to działają jak kontrolerzy: jeżeli będziesz się jej patrzył głęboko w oczy ponad 10 minut to zaczniesz mieć omamy słuchowe i wzrokowe.

 Ci którzy im ulegli nazywali to uczucie miłością ;) :biggrin:

@vidkunsen Ty to dopiero jesteś wariat:biggrin: Ja nawet po dobrym litrze bym taki nie był:D:biggrin:

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Ja sobie zażartowałem, ale że była poważna odpowiedź, to też poważnie odpowiem. Nie wygląda mi to na płaską kalkomanię, ale na 3D.

Kiedy byłem jeszcze chłopcem, mój krewny który był garncarzem, koniecznie chciał mnie wziąć do terminu. A było to po tym, jak po godzinnej zabawie na kole garncarskim, potrafiłem "stworzyć" dzbanek o kształcie amfory, dorobić mu ucho i wylewkę. A przedmioty o kształcie doniczki zdjąć z koła bez odkształcenia. Jednak babranie się w błocie mnie nie bawiło i tak mi zostało do dzisiaj. Robienie kubków zostawiam garncarzom, albo jak tam się teraz nazywają.

Może ktoś z forumowych twórców ma taki talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak to w modach czasem jeden z mądrych twierdzi - Głuszec w kweście o stacji Łuk na Zatonie: jest pewna idejka.

Legenda o powstaniu napoju zwanego kawą:

rejon Etiopii/Sudanu, żywocił sobie chłopina z córką która miała trąd, przylazł razu pewnego do niego wędrowiec, chłopina nie miał jak go ugościć - a mógł po Słowiańsku: chlebem w zęby i solą po oczach - więc styrał/zrobił mu napój z części odpadniętego ciała córki.

Tak powstała kawa wg. legendy - ci co piją za dużo kawy mogą dostać łuszczycy.

Więc jak myślisz Tom3kb - z czego są te czipsy "с нежным подвяленых зомби"  ;) :biggrin:

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.