Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, opanowałem Yandexa, zalogowałem się i rozpocząłem ściąganie. Dochodzi mi do 2,3 na 2,3 GB i nagle czas robi się kuriozalnie długi (coś około dwóch trzech godzin) a po 5 minutach komunikat ,,nieudane pobieranie" się pojawia. Ktoś miał taki problem? Mod jest już cały pobrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś save przed śledzeniem agentów, których prowadzi Żorik? Zginąłem podczas walki przy tajnym przejściu i gdy wczytuję zapis w trakcie rozmowy Żorika (przed jego egzekucją) z najemnikami wyświetla mi się, że zadanie mam niezaliczone. Dziwne, bo jestem na pewno ponad 50 metrów od wszystkich, teoretycznie nie powinienem być zauważony. Może ktoś poratuje? Nie mam wcześniejszego zapisu i wolałbym uniknąć zaczynania gry od początku.

Edytowane przez Viper46820
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś save przed śledzeniem agentów, których prowadzi Żorik? Zginąłem podczas walki przy tajnym przejściu i gdy wczytuję zapis w trakcie rozmowy Żorika (przed jego egzekucją) z najemnikami wyświetla mi się, że zadanie mam niezaliczone. Dziwne, bo jestem na pewno ponad 50 metrów od wszystkich, teoretycznie nie powinienem być zauważony. Może ktoś poratuje? Nie mam wcześniejszego zapisu i wolałbym uniknąć zaczynania gry od początku.

Proszę oto zapisy z początku mojej gry - musisz odnaleźć najbardziej zbliżony zapis do stanu Twojej gry.

https://mega.nz/#!DkRiGbbI!7GMDnHvq1ZLdNtxtGJCr1JYmKI5tFSeuMGrM-lvOpuY

Edytowane przez ksantyp
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na filmiku, po uruchomieniu ze spolszczeniem, będzie "robaczywy". A nawet gdyby zmienić w localization.ltx opcję wyświetlania znaków, to bez znajomości rosyjskiego, nie da się korzystać. Za to w dialogach nie będzie polskich znaków, co uczyni moda mało czytelnym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, maTcinPL napisał:

Wersja 1.0006 zmieniona na 1.0004

https://yadi.sk/d/pb938dj1mhoEp

Paczka do wypakowania w katalogu głównym gry - trzeba potwierdzić zamianę plików.
Paczka bez hasła.

Pamiętaj o zmianie w pliku fsgame.ltx drugiej linijki ma wyglądac tak:

$game_data$           = true|        true|    $fs_root$|        gamedata\ 

Paczka pochodzi z mojej instalki już dawno ukończonego FOTOGRAFA więc powinno wszystko śmigać ;) 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie a zmiane w pliku pewnie jak zwykle zapomne

 

 

a czy jak włączymy zwykłego stalkera po tym zabiegu w lewym dolnym rogu dalej powinno być  ver 1.0006? (bo moje szczęście to po wgraniu modów albo mnie wywala do pulpitu/gra nie działa/nic się nie zmienia)

Edytowane przez maTcinPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany w pliku to nie wiem czy jest wymagana po prostu zawsze tak robię.
Co do uruchamiania podstawki Stalkera po wgraniu moda jak robię to trochę inaczej.
Najpierw instaluję podstawkę w wersji 1.0006 i mam skrót na pulpicie do podstawki potem cały katalog
z instalką Stalkera przenoszę w inne miejsce i dopiero do kopii dodaję moda i zmieniam wersję na 1.0004. Wystarczy po dodaniu moda w katalogu bin kopii zrobić skrót do plku XR_3DA.exe który uruchamia moda. Następnie skrót wyciągam na pulpit. W ten sposób mam dwie instalki a na pulpicie dwa skróty. Jeden do podstawki drugi do moda.    

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie rozwiązanie Ci odpowiada to pamietaj że w pliku fsgame.ltx (w folderze kopii) trzeba w pierwszej linijce zmienić zakończenie i tak będzie nazywać się katalog gdzie będą zapisywane sejwy FOTOGRAFA.  Jest to konieczne ponieważ bez tej zmiany w jednym katalogu bedziesz miał sejwy z podstawki i moda. U mnie ta ścieżka po zmianie wygląda tak:

$app_data_root$=true|false|C:\|Users\Public\Documents\fotograf\
a w podstawce mam tak 
$app_data_root$=true|false|C:\|Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\

Czyli sejwy z fotografa będę w katalogu fotograf a sejwy z podstawki w katalogu STALKER-SHOC

Co do pobrania pliku zacząłem wrzucać na mojego Yanka spakowaną gamedatę z FOTOGRAFEM w którego kiedyś grałem. Jak skończy się wrzut podam Ci gotowy link z tym że to potrwa trochę ponad godzinę bo paczka waży ponad 3 GB ale zo to wszystko jest w jednej paczce i po wypakowaniu gotowe do grania. 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.