Skocz do zawartości

Ile macie lat?


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja to niedawno skończyłem 18 (Yeah).

Wy też tak mieliście że jak byliście jeszcze niepełnoletni to chcieliście jak najszybciej skończyć 18,a po 18 chcielibyście dalej mieć te 10 lat?

bo ja mimo to że skończyłem 18 to dalej chciałbym być takim małym dzieckiem.

Ja tak właśnie mam. Co mi po kasie i większej swobodzie jeżeli to wszystko jest zawalone obowiązkami, trzeba iść do pracy zarobić a jak się już dostanie wypłatę to dobre 2/3 idzie na rachunki opłaty i zostaje marne parę stówek a za to trzeba sobie kupić bilety, ciuchy, buty, piwo... ;) ;/ Jak się ma te paręnaście lat to może i starzy nam zabraniają tego czy tamtego ale mamy na wszystko, a jedyny obowiązek to nauka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

50 chyba jestem najstarszym graczem w Stalkera

Nie jesteś :). Ja mam 52, ale wiem, że na tym forum nie jestem najstarszy.

PS: Jak jeszcze zagrywałem się w drugowojenny symulator lotu Il-2 Sturmovik w wieku 44 lat, (oczywiście online) w jednym z międzynarodowych wirtualnych dywizjonów, dowódcą naszego skrzydła był Francuz, Jean-Pierre. Miał wtedy 69 lat, a mój skrzydłowy Sam, ze Szkocji, miał równe 50 :) Najmłodszy członek naszego dywizjonu, Gary, z Kansas, miał 34 lata. Jak już się lepiej poznaliśmy (lataliśmy razem od 2002 do 2008), to się okazało, że jeden z nas to znany australijski aktor filmowy (założę się, że go widzieliście nie raz :) ). Nie ma co, gry nas odmładzają, a Internet kurczy świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 37 ;)

Fajne jest to, że Stalker jako gra i w zasadzie całe Universum, jednoczy ludzi z tak dużego (bądź co bądź ;)) czasowego. :D

Rozumiem, że chodzi Ci o "przedział czasowy" :) ? Ale żarty na bok, zgadza się. Jak policzysz od najmłodszego, do najstarszego, to wychodzi 2.5 pokolenia, czyli teoretycznie, spokojnie wnuczek z dziadkiem mogą razem zagrać, albo podyskutować, który mod jest lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.