Skocz do zawartości

Ile macie lat?


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Karą jest przywiązać prawą rękę do lewj nogi. Spróbujcie wtedy korzystać z myszki (ja jestem oburęczny więc- :pirate: ). Kurcze, broń Boże dzieciaka tak wiązać, ale niekumatego współpracownika z ambicjami na stanowisko kierownicze, nie miał bym obiekcji.(oni bardzo lubią krzyczeć, kiedy pojawia się faktyczny przełożony)

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czernobyl, i tu bym się z tobą nie zgodził, że młodzi i młodsi nie będą grali w Stalkera, bo odciągną ich inne gry. Podam ci przykład w moim przypadku. Mam dwóch chłopaków, tzn. (synów) jeden ma 5 lat drugi zaś 9 lat. Grają w masę gier typu różnego, ale kiedy tylko wrzucę jakiegokolwiek nowego moda, gry inne idą w odstawkę. 5 latek tak gra w Stalkera, to nieraz myślę, że jest lepszy ode mnie w graniu. Ja uważam, że zawsze rzesza młodziaków i młodszych będą grali w tego typu gry. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja chyba jeszcze zaliczam się do młodych. Bo za 100 dni, będę miał dopiero 69 lat. Tak, tak, dopiero 69. To nie literówka. A gry zaczynałem od pierwszej wersji Tomb Raider, Half-life 1 i 2. A potem cała kupa strzelanek z RO na czele i od przeszło roku STALKER. Wszystkie trzy. A kto pamięta hitowy ZX-Spektrum? Od niego zaczynałem.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za 100 dni, będę miał dopiero 69 lat. Tak, tak, dopiero 69. To nie literówka.

Nawet nie wiesz jak to miło poczuć się gówniarzem w wieku 53 lat. :smile: (chociaż może wiesz, przecież ten wiek masz już za sobą). Bardzo się cieszę, że tu jesteś i że grasz. Jest tu jeszcze na forum, z tego co wiem, dwóch poważnych seniorów, ale Ty ich bezapelacyjnie przebijasz. Szacuneczek :thumbsup:

A kto pamięta hitowy ZX-Spektrum? Od niego zaczynałem.

Oczywiście, że pamiętam. Kolega był na praktykach wakacyjnych w UK w 1984 (nomen omen) i odejmując sobie tam wszystkiego od ust zakupił to cudo. Gry były dwie: Szachy i Formuła 1 (ta ostatnia bardzo wiele wyobraźni wymagała, żeby myśleć, że się naprawdę kieruje wyścigówką). Ja dwa lata później zacząłem przygodę z C64...ech, aż się łezka w oku kręci :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Pisałem już w #136, prawie dwa lata temu. A że czas biegnie, podam nowy wiek.

70 lat i 4 miesiące. To nie żart  :yes:  , jestem ze względu na wiek, człowiekiem niezwykle poważnym :mellow: .

Kto da więcej ?

Ale po Zonie biegam równie sprawnie, lak Walik Czosnek, Wańka czy MonoLityczny, nie dostając zadyszki.

Może tylko zadania wykonuję rozważniej, stateczniej.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobita do mnie: po co ty grasz w tą dziwna grę z której nie rozumiem żadnego słowa zarówno mówionego jak i pisanego i tak lepszy nie będziesz bo się misiu starzejesz !.

Ja: a ty po co oglądasz co chwilę programy kulinarne i tak przez to nie będziesz lepiej gotowała!

 

To dziala, przez tydzień mi bałałajki nie suszyła i mogłem spokojnie wieczorem pograć!!!

 

;)

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.