Skocz do zawartości

Seriale warte polecenia


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

Przed fanami The Walking Death kolejny spin-off juz w Lutym. 

Tym razem historia  Nicka i Michonne. 

About The Walking Dead: The Ones Who Live | News, Bios and Photos | AMC

Link do Filmweb: https://www.filmweb.pl/serial/The+Walking+Dead%3A+The+Ones+Who+Live-2024-10024795

oraz do Filomaniak https://filmomaniak.pl/seriale/the-walking-dead-the-new-world/zd1b91

i trailera z YT 

Premiera Sezonu w Lutym 2024. 

giphy.gif

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam może nie typowe i jak coś to usunięcia albo przenieście post ale warto spróbować.

Każdy chyba słyszał  o serialu https://www.filmweb.pl/serial/Czarnobyl%3A+Strefa+wykluczenia-2014-829811

Czarnobyl Strefa Wykluczenia.

Żeby nie zanudzać. Jest trzeci sezon tego dzieła tylko, że nie wiem gdzie go szukać. Wiem, że część z Was ma swoje strony i nie tylko gdzie może on występować. Moje pytanie jest takie podrzucił by ktoś link? Albo jakieś namiary wskazówki gdzie szukać? Angielski może być to nie problem. Z rosyjskim lektorem też może być. Generalnie obojętnie jaka wersja byle by była.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen tak żeby być dokładnym to na razie jest jeden sezon, chyba, że drugi zamówili już.

Też się za niego niedługo zabiorę chociaż brachol po pierwszych trzech odcinkach miał opinię, że liche ale on za bardzo za tymi wszystkimi koreańsko/japońskimi produkcjami nie jest, a mi znowu pasują więc jestem pozytywnie nastawiony. W weekend pewnie zacznę oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie nietypowa prośba. Ostatnio wzięło mnie na stare dobre amerykańskie seriale. Obejrzałem już J.A.G a teraz naszła mnie ochota na słoneczny patrol. Nie oceniajcie po prostu czasami w robocie mi się nudzi to sobie odcinek dwa zarzucę ale do rzeczy. Nigdzie nie mogę namierzyć po polsku od 5 w górę sezonu Słonecznego Patrolu. Cała nadzieja w Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

image.png

Po kilku latach przerwy pojawił się czwarty sezon True Detective-a. 6 odcinków.

Zaczyna się noc polarna, gdzieś na Alasce w tajemniczych okolicznościach zaginęła cała załoga (8 osób) jednej ze stacji badawczych. Lokalna policja rozpoczyna śledztwo.

Serial ma fajny klimat, łyknąłem go w dwóch podejściach, chociaż jak się zastanowić to cała intryga na koniec może wydać się 

Spoiler

mocno naciągana 😏

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem Władców, dobry serial, nie często mamy takie o załogach bombowców. Ale Kompanii Braci, czy nawet Pacyfiku nie przebił. Trochę zdziwiło mnie, że przy takim budżecie często efekty cgi wyglądały co najwyżej średnio.

Teraz kończę...

image.png

No wreszcie serial scifi z ufokami 👽. Drugi sezon lepszy od pierwszego, dobrze wyglądają dynamicznie nagrane sceny walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo - fajny, trzyma klimat.

Master of air - 2 ostatnie odcinki zepsuły w miarę spoko klimat.

Boeningów z 8 Armii nie osłaniały żadne mysliwce dopiero 322 musiał i on jedyny je osłaniał!!! noż jego mać.

Gdzie były całe hordy mysliwców alianckich, Skalski, Zumbach, Horbaczewski, Francis Gabreski (Pol/USA), Pattle Marmaduke (RPA) czy chocby Pierre Closterman (Wolni Francuzi, alzatczyk - polecam książkę jego autorstwa "Wielki cyrk"), oni wszyscy osłaniali bombowce nie tylko te z USA.

p.s. co mnie, widza obchodza jakieś nic nie znaczące zawodniki z 322, to miał być serial tylko o załogach i personelu bombowców!. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.