Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby komuś nie odpowiadały tekstury broni >>http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=626.0

 

A po co przekierowanie do innego forum. I to jeszcze z koniecznością rejestracji. Macie link z naszego forum. Tu też jest :)

http://stalkerteam.pl/topic/6736-cop-weapons-replacer/

Wyśle za to Gawronowi tłumaczenie z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem 3 dokumenty, wszystkie oddajemy Barmanowi, teraz szukam wtyczkę z Czystego Nieba na Wysypisku, ni czorta znaleźć nie mogę. Biegam po całej lokacji, zaczepiam wszystkie NPC-e i nic. Nie zabugowane jest aby to zadanie?

 

 

Z oscylografem męka potworna, już niemal odpuściłem grę, w końcu zaskoczył pierwszy pomiar i jakoś z mozołem poszła reszta.

 

Znaleźliście na tym Wysypisku wtykę z Czystego Nieba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gawron, sprawdzę rozwiązania po obiedzie - niedzielny zawsze jest wyjątkowy.

Narzekałem, że gra prowadzi za rękę a tutaj pierwsze zadanie bez zaznaczonego w PDA rozwiązania i ... Trochę myli opis zadania, powinno być opisane jako znalezienie odpowiedniego miejsca a nie człowieka ale i tak mogłem więcej się postarać. Jeszcze raz dzięki  gawron.

 

Wysypisko zagospodarowane słabo, po Kordonie i Barze jestem zaskoczony zamkniętym hangarem i pustkami na lokacji. Mod ma jednak ogromny potencjał, czekam na kolejne wersje już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak pisałeś gawron - jeszcze raz dzięki.

Co do porozdawania pluskiew - niestety, żaden czystoniebowiec na Pchlim Targu ich nie zabiera pomimo wyczerpania przy każdym wszystkich możliwości dialogowych, ni można też "wsadzić" ich im w ekwipunek. Moja gra stanęła, nie mam innego zadania oprócz czekania na wiadomość od Barmana i tych pluskiew w ekwipunku. Zadań na pluskwy w PDA nie mam żadnych.

Chyba sobie odpuszczę dalszą grę bo coś poszło nie tak pomimo wykonywania zadań zgodnie z chronologią gry.

Nęci mnie Sigerus Mod, póki co i tak dziękuję Wszystkim za podpowiedzi, spróbuję jeszcze raz wieczorem - jeżeli nadal będzie impas ściągnę Sigerusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz isc do hangaru tam gdzie bandyci mieli swój bar w Czystym Niebie. Pokręć się pod tym dachem koło zbiornika, tam zaskoczyło mi zadanie z pluskwami gdy przyszedł ostatni Czysto niebowiec, który się kręci w okolicy i od czasu do czasu tam wchodzi. Co do dalszej misji od barmana to nie mówił, że po 2 dniach trzeba się zdecydować. Spójrz na datę w pda i prześpij się odpowiednią ilość godzin żeby minęły 2 dni. Ps. Pluskwy zostają w inwentarzu nikomu ich nie podrzucasz, nie da się ich podrzucić itd.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda skonczyłem. Mały , przyjemny - nadzwyczaj stabilny -mod uprzyjemniający okres wakacji. Rzekłbym - wariacja na temat vanilii COP-a.

Plusy

- najważniejsze dla mnie - polonizacja ( standard na tym Forum - duży ukłon dla Panów Tłumaczy)

- jak już pisałem wcześniej - stabilność - pierwszy mod w którym nie miałem żadnego wylotu :yes:

- sympatycznie opracowane lokacje - zmiany w nich przyjemnie zaskakiwały

- zero udziwnień

- podstawowe bronie ( jak dla mnie plus - spotykane różne cuda na kiju IMHO niezbyt pasują do Stalkera)

Minusy - o minusach pisał Vorenus -zgadzając się z nim  nie mam nic do dodania .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Aktualnie nie mam dostępu do mojej normalnej wersji gry (tej z płytą), więc gram na elektronicznej z Muve.pl, no i tutaj następuje problem. O ile podstawowa gra działa normalnie, to po wgraniu moda prosi o płytę. Jest jakaś możliwość zastąpienia tej płyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są porady do Cienia, a tak poza tym, to zapomniałem powiedzieć, że mam już płytę i to, co opisałem w poście #248 dzieje się właśnie na tej wersji (ENG [spolszczona]; 1.6.2; płyta).

 

Edit:

 

Wszystko działa, przyczyną było to, że PO instalacji spolszczenia nie usunąłem drugi raz folderu :gamedata/textures/item

Edytowane przez Devell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja niestety mam problem z modem. Mogę grać tylko na oświetleniu statycznym, ustawienie lepszego oświetlenia powoduje wykop i komunikat że gra przestała odpowiadać mój sprzęt to GTX 660 sli 16 gib ram corsair vengeance 1600mhz intel core I  3570k i płya główna msi z77 g45.  góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,uzywał ktos z was stacji lutowniczej? Bo ja się nie moge w tym połapać!

 

Nie wiem czy jeszcze potrzebne.

Co prawda w wersji rus ale zawsze lepiej to niż wcale ; ) 

Oglądaj od 9 minuty.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3K4MeqODQjY

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.