Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłupiałem... Dotarłem do Baru i oniemiałem. Mistrzostwo świata, nie sądziłem, żę można zrobić tak kapitalną lokację, zagospodarowanie, umeblowanie, wyposażenie... Ojjj... przepiękny kawał roboty, Stalker zmienia całkiem oblicze na takich mapkach. Szkoda wielka, żę merytoryczność fabuły, jej konstrukcja i prowadzenie gracza za rękę psuje tą perełeczkę.

Może jakiś patch wprowadzający:

- głód - jak w Misery (choć bez tak potwornej żarłocznośći) ale też z likwidacją tego łatwego "bufetu" w Zonie

- potrzebę snu (ze śpiworem i miejscami noclegowymi )

- konieczność wymiany baterii w UPD

- większe ceny kiedy nabywamy towar i remontujemy lub ulepszamy sprzęt

- grabienie zwłok przez NPC-e

- ładniejszy wygląd inwentarza

- przebudowa systemu powiadamiania o zadaniach i prowadzenia za rękę do celu w UPD

- system zbierania artefaktów - ich odczuwalna szkodliwość i potrzeba pojemnikw

- mniej przedmiotów łatwych do znalezienia - naboje, medykamenty, żywność

 

Byłby mod który zapamiętałbym na b. długo. Chyba taka krzyżówka Misery i Drogi we mgle byłaby ukoronowaniem modów pod CoP.

 

Póki co jednak wielkie uznanie za zagospodarowanie i wygląd mapek - 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś nie odpowiadały tekstury broni >>http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=626.0

 

A po co przekierowanie do innego forum. I to jeszcze z koniecznością rejestracji. Macie link z naszego forum. Tu też jest :)

http://stalkerteam.pl/topic/6736-cop-weapons-replacer/

Wyśle za to Gawronowi tłumaczenie z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem 3 dokumenty, wszystkie oddajemy Barmanowi, teraz szukam wtyczkę z Czystego Nieba na Wysypisku, ni czorta znaleźć nie mogę. Biegam po całej lokacji, zaczepiam wszystkie NPC-e i nic. Nie zabugowane jest aby to zadanie?

 

 

Z oscylografem męka potworna, już niemal odpuściłem grę, w końcu zaskoczył pierwszy pomiar i jakoś z mozołem poszła reszta.

 

Znaleźliście na tym Wysypisku wtykę z Czystego Nieba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gawron, sprawdzę rozwiązania po obiedzie - niedzielny zawsze jest wyjątkowy.

Narzekałem, że gra prowadzi za rękę a tutaj pierwsze zadanie bez zaznaczonego w PDA rozwiązania i ... Trochę myli opis zadania, powinno być opisane jako znalezienie odpowiedniego miejsca a nie człowieka ale i tak mogłem więcej się postarać. Jeszcze raz dzięki  gawron.

 

Wysypisko zagospodarowane słabo, po Kordonie i Barze jestem zaskoczony zamkniętym hangarem i pustkami na lokacji. Mod ma jednak ogromny potencjał, czekam na kolejne wersje już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak pisałeś gawron - jeszcze raz dzięki.

Co do porozdawania pluskiew - niestety, żaden czystoniebowiec na Pchlim Targu ich nie zabiera pomimo wyczerpania przy każdym wszystkich możliwości dialogowych, ni można też "wsadzić" ich im w ekwipunek. Moja gra stanęła, nie mam innego zadania oprócz czekania na wiadomość od Barmana i tych pluskiew w ekwipunku. Zadań na pluskwy w PDA nie mam żadnych.

Chyba sobie odpuszczę dalszą grę bo coś poszło nie tak pomimo wykonywania zadań zgodnie z chronologią gry.

Nęci mnie Sigerus Mod, póki co i tak dziękuję Wszystkim za podpowiedzi, spróbuję jeszcze raz wieczorem - jeżeli nadal będzie impas ściągnę Sigerusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz isc do hangaru tam gdzie bandyci mieli swój bar w Czystym Niebie. Pokręć się pod tym dachem koło zbiornika, tam zaskoczyło mi zadanie z pluskwami gdy przyszedł ostatni Czysto niebowiec, który się kręci w okolicy i od czasu do czasu tam wchodzi. Co do dalszej misji od barmana to nie mówił, że po 2 dniach trzeba się zdecydować. Spójrz na datę w pda i prześpij się odpowiednią ilość godzin żeby minęły 2 dni. Ps. Pluskwy zostają w inwentarzu nikomu ich nie podrzucasz, nie da się ich podrzucić itd.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda skonczyłem. Mały , przyjemny - nadzwyczaj stabilny -mod uprzyjemniający okres wakacji. Rzekłbym - wariacja na temat vanilii COP-a.

Plusy

- najważniejsze dla mnie - polonizacja ( standard na tym Forum - duży ukłon dla Panów Tłumaczy)

- jak już pisałem wcześniej - stabilność - pierwszy mod w którym nie miałem żadnego wylotu :yes:

- sympatycznie opracowane lokacje - zmiany w nich przyjemnie zaskakiwały

- zero udziwnień

- podstawowe bronie ( jak dla mnie plus - spotykane różne cuda na kiju IMHO niezbyt pasują do Stalkera)

Minusy - o minusach pisał Vorenus -zgadzając się z nim  nie mam nic do dodania .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Aktualnie nie mam dostępu do mojej normalnej wersji gry (tej z płytą), więc gram na elektronicznej z Muve.pl, no i tutaj następuje problem. O ile podstawowa gra działa normalnie, to po wgraniu moda prosi o płytę. Jest jakaś możliwość zastąpienia tej płyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są porady do Cienia, a tak poza tym, to zapomniałem powiedzieć, że mam już płytę i to, co opisałem w poście #248 dzieje się właśnie na tej wersji (ENG [spolszczona]; 1.6.2; płyta).

 

Edit:

 

Wszystko działa, przyczyną było to, że PO instalacji spolszczenia nie usunąłem drugi raz folderu :gamedata/textures/item

Edytowane przez Devell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.