Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Teleport Sacharowa.

Info o tym przejściu do x-16 przez łopatę śmigłowca na bagnie za bunkrem daje Sacharow za zdjęcie swojej Żony ( schowek na drzewie - Agroprom baza wojska). Dostajemy się do X-16, postępujemy zgodnie z notatką znalezioną przy trupie.

Proponuję zrobić TWARDY SAVE przed oddaniem Sacharowowi zdjęcia- jest to lekarstwo na problem o którym poniżej.

Jeśli postąpiliśmy zgodnie z zaleceniami w notatce znalezionej w x-16, po transmutacji izomorfów  plastelin, przenosi nas na dach- tu mogą wystąpić problemy:

- Striełok nie wymienia sms-ów z Czarnomorem i Błyskawicą (a tak powinno być).

-Nagle możemy w grawikombinezonie wyciągać broń i strzelać ( to nie jest cudowna właściwość artefaktu Plastelin)

-drzwi w bunkrze Sacharowa są zamknięte.

-podczas naciśnięcia ESC pojawia się ekran "Zona czeka na ciebie....." z wirującym znaczkiem radioaktywności-gra uruchamia się od razu bez naciśnięcia dowolnego klawisza.

Próba wczytania zapisu lub przejścia na inne lokacje i wczytania autosave, jeśli wystąpiły te problemy,jest niemożliwa.

Rozwiązaniem jest wczytanie twardego save o którym pisałem wcześniej,lub jakiegokolwiek przed oddaniem zdjęcia,powtórzenie zadania aż do momentu wyjścia z x-16 i pojawienia się na dachu hali.

 

Edytowane przez walec
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kobal zgadza się- Anomalny Walther. Ale on jest na dachu nad wejściem do X-16. Zabrałem go zresztą już wcześniej, gdy schodziłem do x-16 zrobić pistoletem zdjęcie kontrolera i mózgu. Z plastelinami po wyjściu z x-16 pojawiamy się na półokrągłym dachu hali z którego w podstawce czyścimy zombie.

Edytowane przez walec
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ognistej pieczary wchodzi się przez dziurę w jeziorku opodal i to dopiero po usunięciu zabezpieczeń na wejściu założonych przez ludzi Kła. Te zabezpieczenie ściągnie Hologram z tokiem gry. Jak pamiętam to da namiar na specjalny klucz. Co do leków to gdzie ich szukasz? Powinny być na pięterku prawej wieży strażniczej. U mnie Cyklop odbierał maszynę bez gadania. Może warunkiem jest wybicie wszystkich kontrolerów, którzy pojawiają się po zabraniu maszyny. Albo wysłuchanie jego pijackich zwierzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ignachinio napisał:

Maszyna do pisania Cyklopa. Mam pytanie, maszyna zabrana, teleport na MW i droga do Cyklopa zrobiona a on nie chce o niej gadać. Ktoś wie co źle robię
? Na Kordonie na posterunku leków brak, a i do pieczary ognistej wejść się nie da. Co pokręciłem?

Przed wejściem do Ognistej Pieczary zaopatrz się w kombinezon strażaka lub Egzę Don Kichot jeśli już go masz (gorąco jest), oraz granat iskierka lub wysysacz, bo za którymś razem gdy wchodzisz pełno tam zombie.

Edit: No to się wkopałem. Brakuje mi SWT i Mosina do zadania Kuźniecowa.Te otrzymane od Jakuta i ze schowka w x- 18 przehandlowałem chyba  u Worona za arty. Da się je jeszcze znaleźć w toku gry?

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakie zadanie chodzi ale.. kojarzę że może chodzić o schowek w kabinie ciężarówki która stoi przed tunelem z elektrami.
Schowek tam jest na pewno tylko czy do tego zadania to nie wiem...

A teraz moja sprawa:
Robię zadania z nitki "Kruchy sojusz" i mam problem z walizkami dla Łukasza.
W głównej sali (ostatniej) podziemi Prypeci tam gdzie są suwnice powinny być cztery walizki tymczasem są tylko trzy:

1. Na pace samochodu
2. W pomieszczeniu za kontenerami
3. Na kabinie sterowania suwnicami

Brakuje tej która powinna być przy lokomotywie lub za nią (zaraz po wejściu pod tą metalową przegroda do sali głównej w lewo).
Wczytywałem sajwa, robiłem zadanie od nowa już kilka godzin jej szukam i nic :(

Na tym filmie jest podobna sytuacja ale Shrek znajduje brakującą walizkę parę metrów dalej..

  Myślę że tylko można kupić ten przedmiot ale jak się nazywa ?

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.