Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, metek58 napisał:

I jeszcze mam pytanie: to mod związany z fabułą Cień Czarnobyla?

Tak, w modzie są zarówno stare, jak i nowe zadania. Np. zadanie na fleszkę Żwawego można teraz wykonać w inny sposób. Przebieramy się za bandytę i wyciągamy Żwawego bez jednego strzału. W wiosce nowicjuszy jest wiele nowych postaci, dających nowe zadania. Jest wiele ciekawych rozwiązań nie spotykanych w innych modach np. znalazłem PKM stacjonarny na podstawce na posterunku Powinności na Wysypisku. Można z niego nie tylko strzelać, ale też złożyć, zabrać ze sobą i ustawić w innym miejscu. Jest wiele zdawałoby się drobnych rzeczy np. AI NPC, które sprawiają, że w tego moda gra się naprawdę przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moje niedopatrzenie. Czy ten mod całkowicie zmienia wersję moda na angielski język? Jakoś nie znalazłem przełączenia na rus wersję. Jeśli tak jest, to dla nie znających angielskiego, jest niewskazany. 

 

Edit//Przy instalacji patcha 2.07 (jak z resztą w innych też), należy zwrócić uwagę na wybór języka w grze, wtedy otrzymamy menu i grę w żądanym języku. Jeśli coś przeoczymy, ponowna instalacja patcha i wybór odpowiedniego nam języka, choć dużego wyboru nie ma (francuski, angielski i rosyjski), ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Repacka i podmieniając pliki staram się, aby cokolwiek zaczęło wyświetlać się w pol. Oczywiście zmiany w localization. Ten mod ma pliki podstawki w dwóch katalogach, w katalogu glównym gry - localization/ru-RU/gamedata.db_xlocale, a także standardowo - gamedata/config/text. Wszędzie robiłem zmiany i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYY bo się zakręciłem, Ten repack to jest Cień Czarnobyla z OGSE czy Czyste Niebo z tym modem ;) Bo już nie pamietam do czego ten cały OGSE był :D

I drugie pytanie w linkach jest ten mod w wersji 2.0 i potem patch 2.07, czy w tej wersji 2.07 gra jest też po angielsku? Bo jak przeglądałem wcześniejsze posty to coś tam pisaliście, że po którymś patchu "gra" nie miała już wersji english do wyboru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.