Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@gawron jesteś wielki! Działa u mnie!

Niech ci Bozia w artefaktach wynagrodzi :D

Wie może ktoś jak się dostać do lab x16 oraz gdzie znajdę Fige?

Krążę,krążę i nadal nie mogę znaleźć typa i wejścia do x16. 

Klasycznego wejścia do x16 nie ma.

Zszedłem na sam dół po schodach i puste pomieszczenie.

Edytowane przez Bastek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bastek napisał:

Wie może ktoś jak się dostać do lab x16 oraz gdzie znajdę Fige?

Krążę,krążę i nadal nie mogę znaleźć typa i wejścia do x16. 

Klasycznego wejścia do x16 nie ma.

Zszedłem na sam dół po schodach i puste pomieszczenie.

Nie miałem z tymi zadaniami problemu (nie licząc problemu z wylotem, który naprawił @gawron). Trzeba porozmawiać z Sacharowem i odszukać grypę Naukowców w Parowie. Zabijamy kontrolera i naukowców zombi. Bierzemy dokumenty i oddajemy Sacharowi. Wtedy zaczynają się "normalne" zadania na Jantarze. Z Krugłowem, Wasiliewem i X16.

Natomiast, by znaleźć Figę, trzeba porozmawiać z żołnierzem w bunkrze. Po wykonaniu serii zadań, sytuacja się wyjaśnia.

 

ss_jarek_04-15-16_17-59-11_(l08u_brainlab).jpg

ss_jarek_04-15-16_18-10-12_(l08u_brainlab).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modzie ciekawie i dotąd niespotykanie, autorzy podeszli do ulepszania pancerzy. W modzie kupujemy, znajdujemy, albo zabieramy z trupów różne pancerze. Modą być zwykłe, ale też i ulepszone. Niektóre z nich mają egzoszkielet, który możemy zdjąć i założyć na inny pancerz. Samego egzoszkieletu nie da się nosić, trzeba założyć go na pancerz.

 

ss_jarek_04-21-16_11-04-40_(l05_bar).jpg

ss_jarek_04-21-16_11-04-58_(l05_bar).jpg

ss_jarek_04-21-16_11-05-15_(l05_bar).jpg

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : Jak używać detektora Radioman'a w Dark-Zonach (z questu Niebezpieczna Nauka) ? Bo gdy wejdę do Dark-Zone'u otwieram ekwipunek najeżdżam kursorem na ikonkę skanera i nic nie mogę z nim zrobić :( Menu akcji się nie pojawia . Czy to jakiś błąd czy moja głupota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użycie detektora jest proste jak się już załapie jak to robić. Podchodzimy do anomalii, wyjmujemy dekoder, naciskamy K (detektor zmienia funkcję szukania). Powinny pokazać się 00000. Za pomocą < i > na klawiaturze ustawiamy częstotliwość i naciskamy Enter. Jeżeli częstotliwość jest odpowiednia, to pojawi się artefakt. Czasem trzeba kilkakrotnie powtórzyć szukanie, bo art się nie pokazuje.

Trzeba zdjąć pancerz i usunąć broń ze slotów, bo mogą ulec zepsuciu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pacjent1972 napisał:

Zaskakujesz mnie @smox coraz bardziej opisując tego moda, oczywiście in positive! :D

To dlatego, że mod bardzo przypadł mi do gustu. Oprócz świetnej fabuły oferuje sporo możliwości ustawień, które pozwalają dostosować wymagania nawet do słabszych komputerów, zachowując przy tym w miarę przyzwoity wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu ma jakieś kompa złoma, na którym go uruchomił, bo ja jutro planuję spróbować na intel 2x2.00Ghz, 2 giga ramu, i zintegrowana karta graficzna intela z 256Mb ramu, Chodzi mi czy robić sobie jakakolwiek nadzieję na granie w weekend ;) Da rade na najniższych w śmiesznej rozdziałce 800x600. Bo na moddb wyczytałem, że niby wycięto oświetlenie statyczne, a jego wymagania minimalne to coś jak dla Cieni rekomendowane jak wychodził. Także nie wiem czy w ogóle zaczynać wypakowywać jutro czy lepiej zarzucić od razu Op-2 albo DejaVu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.