Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Mam pytanie. Jakim programem najlepiej rozpakować to archiwum ponieważ próbowałem już 7-zipem i 8-zipem jednak w obydwu przypadkach pojawia się komunikat, że plik jest uszkodzony lub dany format jest nieobsługiwany, mimo że pobieranie przebiegło bez żadnych problemów. Pobierałem je trzy razy. Mogę prosić o radę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vidkunsen napisał:

skoro ktos spakował tym program to i tym programem to rozpakujcie:

Format w jakim ma być spakowany plik można sobie wybrać w winrarze też sobie możesz pakować jako 7zip ;)

@jurki jak możesz to zerknij w opcjach jaką masz wersję winrara, którą rozpakowałeś archiwum bo coś koledzy u góry mają problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypakowalem to najnowszą wersją winrara i zaczęło mi się wypakowywać bez żadnych błędów więc myślałem że się udało. W poprzednich próbach nawet nie zaczęło wypakowywać. Doszło do końca, wypakowało jednak folder, który ważył mniej niż zapakowany na co nie zwróciłem uwagi pisząc to. Także wydaje mi się że ktoś udostępniając ten plik mógł coś nie tak, zrobić skoro już u 3 osób nie da się tego rozpakować. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, vidkunsen napisał:

Samotnik i Qguar - skoro ktos spakował tym program to i tym programem to rozpakujcie:

7-zip

https://www.7-zip.org/download.html

https://7-zip.org.pl/

Testowałem 7-zipem po tym jak Winrar mi nie zadziałał, ani otworzyć ani wypakować pliku sie nie da, powtórze że sprawdzałem na (6.00 EN i PL, 6.01, 6.02, 6.10, 6.11) i za kazdym razem ten komunikat sie pokazywał przy nawet spróbowaniu wypakowania lub otworzenia tego

Przy 7-zipie pokazywało sie to samo za każdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na F.O.T.O.G.R.A.F. + Weapons Mod

@tom3kb Dzięki i mam nadzieję, że nadal będziesz kolekcjonował jak najwięcej spolszczonych modów ;) 

Mod trafił na nasz serwer i od razu go pobrałem. Nie powinno być żadnych problemów. I taka drobna uwaga - plik z naszego serwera zawiera Fotografa+Weapons Mod. Natomiast sam fix jest na MEGA od @tom3kb. Ewentualnie można go oddzielnie pobrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Gatzek napisał - "Uwaga! Spolszczenie w wersji beta" i dalej - (Nie przewiduje się poprawek w opisach broni. Część opisów jest bez polskich liter, a tłumaczenie pochodzi z translatora. Autor spolszczenia adaptacji wyraża zgodę na jego ewentualną poprawę). 

Otóż gram sobie teraz w F.O.T.O.G.R.A.F. A. + Weapons Mod i tak sobie pomyślałem, że dokończę te opisy broni. Przy okazji poprawię też zauważone nieścisłości. 

ss_jarek_07-15-22_08-26-34_(mainmenu).jpg

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gatzek napisał:

Nie przypominam sobie takiego ekranu głównego w Fotografie + Weapons Mod

Pobrałem rus. wersję F.O.T.O.G.R.A.F. + Weapons Mod z Yandexa i taki był ten ekran startowy.

Zastanawia mnie rozmiar moda. W naszej pobieralni mod na 2.80GB, a rus. wersja na Yandexie ma 4,28 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na F.O.T.O.G.R.A.F + Weapons Mod
  • 4 tygodnie później...

@smox, @Gatzek Już wiem skąd taka rozbieżność w rozmiarach moda - dzisiaj uznałem, że ograłbym sobie Fotografa+WP i co się okazało - link z naszej pobieralni prowadzi do pobierania Fotografa, ale zwykłego - ktoś źle podpisał paczkę z modem przez co w tym temacie jest zły link dodany.

Dzisiaj to zauważyłem bo najpierw pobrałem z linka z naszej pobieralni, postawiłem i zauważyłem, że coś jest nie tak bo tło w menu było z oryginalnego Fotografa, tak samo HUD, brakowało tekstur z AA2 i ENB Series - pobrałem z Yandexa, postawiłem i jest tak jak być powinno, ale trzeba będzie spolszczenie dostosować zapewne.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.