Skocz do zawartości
pacjent1972

F.O.T.O.G.R.A.F. + weapons mod

Rekomendowane odpowiedzi

2260726.jpg

Autor: Symon S

Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004

Wielkość: 3.97 GB 

Link do strony z dodatkiem: http://ap-pro.ru/forum/102-10603-9

Linki do addona: https://mega.nz/#F!qh9hmDRK!F872CVuxSaDIq-9HyZv3eA

https://yadi.sk/d/sXgzaiTUg4tdS

Rusyfikator: https://yadi.sk/d/3Mrp840gjPvSc

Dodatek do modyfikacji F. O. T. O. G. R. A. F. który dodaje 70 rodzajów broni, z wysoką jakością modeli i animacji, również została zmieniona grafika i dodane ENB.

Zawartość addona to:

Grafika z Autumn Aurora 2, Lost World Origin, natomiast cześć uzbrojenia to AMK, Autumn Aurora 2, STALKER OP-2, LURK, Lost World Origin.

Spis dostępnej broni:

Spoiler

- AA12
- ACR
- AK104
- AK12
- AK-5
- AK74
- AKMS
- AKS74U
- AN94
- APS
- AS VAL
- AUG A1
- AUG A3
- AWP
- BM16
- BM16 (short)
- Colt Python
- Revolver
- Raging bull
- Desert Eagle
- DSA 58
- FAMAS
- FN FAL C1
- FNP90
- G3
- G36c
- G36E
- Groza
- H&K G41
- HK 53A3
- HK416
- IMI Galil
- Knife
- L85
- LR300
- M4A1
- M16A2
- M1911
- M79
- M82
- Makarov
- MP7A1
- OTS-33
- Photographer Colt
- PKM
- PM
- PPSH
- Remington 870
- RPD-44
- RPKM
- SKS
- SR25
- SV98
- SVD
- UMP45
- USAS 12
- USP
- Vintorez
- VSK94
- VSSK
- Grenades RGD5,M26A1, smoke

Instalacja:

1. Przenieść zawartość archiwum (Foto_1) do głównego folderu zainstalowanej gry.
2. Przenieść zawartość archiwum (Foto_2) do głównego folderu zainstalowanej gry.
Następnie z folderu Options & Tools przenieść user.ltx, Original Shaders instalować na życzenie.
3. Po zainstalowaniu addona w pliku localization.ltx wiersz eng zmienić na rus (gamedata/config/localization.ltx). Na razie to jedyny sposób dodania addona.
Dodać rusyfikator.

Video:

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Ignachinio napisał:

Siema to jest sam dodatek czy razem z modem?

Paczka broni razem z modem stanowią jedną całość. Nie wiem, czy w ogóle ten addon ukazał się jako odrębny dodatek.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko ja coś źle robię czy coś jest nie tak z tą paczką? Pobrałem podstawkę gry z tematu podstawowej wersji Fotografa po czym ściągnąłem tego moda, wrzuciłem wszystko według kolejności podanej w instrukcji instalacji i gra się w ogóle nie włącza? Może mi ktoś wytłumaczyć czy coś źle robię w sensie czy tego moda instaluje się na czystą grę czy na podstawkę oryginalnego Fotografa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szczepan9205  Ponieważ mod wymaga podstawki CCz v.1.0004, a nie wszyscy ją mają, a nie potrafią odpatchować z v.1.0006 i chyba mod na tej odpatchowanej nie chciał prawidłowo działać, to ta podstawka jaką pobrałeś jest tylko ułatwieniem. Nałożenie na nią gamedaty moda powinno pozwolić na uruchomienie gry. Postaw najpierw podstawkę, zrób skrót pulpitowy i ją uruchom. Dopiero jak ruszy, dodaj gamedatę moda i z już istniejącego skrótu uruchom.

Będziesz wiedział co masz źle pobrane, albo co źle postawiłeś.

Ale możesz też pobrać komplet ( podstawka, mod i patch ) z tego linka https://mega.nz/#!NxdhjJhQ!sMrXUYDjpQQ_EWzAgq9pzOlCDtfhNtyDXK41HS9DU0Q

Trzeba też pobrać paczkę z tego linka:  https://mega.nz/#!3RBDxQwC!A6IUMKVXxoDJsUr_FLpcL_VnHGKvkJ2E-OO545himtI  . To dzieło @Ranger801 pozwalające nie znającym rosyjskiego przeczytać ważny dialog który w modzie jest tylko w formie głosowej . Dotyczy to też tego Twojego pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy może źle opisałem swój problem(ciężkie życie człowieka na kacu hehe :P ). Chodziło mi o to że normalny Fotograf chodzi jak trzeba i wiadomo, do podstawki wrzucam gamedatę od zwykłego fotografa wszystko hula. A gdy na czystą podstawkę wrzucam pliki od tego addona któremu jest poświęcony temat to po próbie włączenia gry wywala mi ją do pulpitu zanim się jeszcze pojawi menu główne. Moja pierwsza próba to było wrzucenie na podstawkę oryginalnego fotografa i później podmianka plików na te z addona, nie zadziałało bo działo się to samo co wcześniej opisałem no więc spróbowałem na czystą podstawkę wrzucić samego addona i działo się to samo a jak na podstawkę wrzuciłem oryginalnego fotografa to wszystko hula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szczepan9205  Jak chcesz grać po polsku, to sobie tego addona podaruj. On był robiony na rus grę. A Fotograf sam w sobie już jest wystarczająco skomplikowany i pamięciożerny, aby mu jeszcze dokładać. I ilość oraz różnorodność broni jest w nim po dziurki w nosie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Szczepan9205 napisał:

po próbie włączenia gry wywala mi ją do pulpitu zanim się jeszcze pojawi menu główne

Z ciekawości - z jakim logiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm...teraz wywala mi taki: 

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CStringTable::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus

Poprzednio chyba był inny bo teraz ewidentnie widać że nie znalazło jakiegoś pliku xml dla ruskiego języka aczkolwiek pytanie czy instrukcja do instalacji addona jest napisana poprawnie czy jest skopiowana z ruskiego forum i przetłumaczona translatorem co by tłumaczyło czemu trzeba zmieniać linijkę eng na rus w localization.ltx i dodawać rusyfikator bo instrukcja jest przetłumaczona dla ruskich a addon jest oryginalnie po angielsku :063::063: 

Edit. 

Spróbowałem odpalić moda bez dodawania rusyfikatora i majstrowania przy localization.ltx to teraz mam taki error

FATAL ERROR

[error]Arguments     : string table xml file not found string_table_includes.xml, for language eng

Wychodzi że brakuje jakiś plików dla języków chyba

Edytowane przez Szczepan9205

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo....

FATAL ERROR

[error]Arguments     : string table xml file not found string_table_amk_arts_desc.xml, for language pol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szczepan9205  - Spolszczenie było przygotowane tylko dla moda i patcha. Żaden addon ani jakiś inny dodatek nie był przystosowany. Co byś nie robił, zawsze wyskoczy Ci problem z plikami uzupełnień. Chcesz grać, wgraj tylko te elementy jakie podałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gawron napisał:

@Szczepan9205. Nie domyśliłem się wcześniej, że chcesz grać po angielsku. Spróbuj jeszcze raz.

fotograf.7z

Pokaż ukrytą zawartość

f.thumb.jpg.3f16f158cbdb2834b5f69cbf151b72f0.jpg

Po dodaniu tej drugiej paczki od Ciebie Gawron addon ruszył tylko był w całości po rosyjsku więc skopiowałem pliki spolszczenia to miałem polski łamany z rosyjskim i angielskim ale działał więc dorzuciłem opcjonalny ENB Series i przestał działać także jak kombinowania tyle z nim to zostanę przy zwykłym fotografie, chciałem zagrać w tego ze względu na grafikę z AA2 który bardzo mi przypadł do gustu ale ja mam coś pecha do modów z AA2, przy próbie doprowadzenia Tajnych Ścieżek 2+AA2 też się nagrzebałem i nie tylko ja bo ludzie z forum bardzo mi pomogli aż w końcu mod wystartował ale...Także może lepiej dać spokój, w sumie to tylko grafika a liczy się gameplay i fabuła ale i tak dzięki za pomoc Panowie :)

Edytowane przez Szczepan9205

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szczepan9205  - Przecież ten mod teksturowy jest możliwy do dodania bez pozostałych dodatków. Ale jest jedno ale. FOTOGRAF posiada wiele efektów wizualno-dźwiękowych dopasowanych do scenariusza. Dodanie graficznego może te efekty wyeliminować, albo na nich powodować wyloty. Radzę zagrać w takiego, jakiego dali autorzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi