Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@karolson12

Z tego co wyczytałem to:

Cytat

Description   : there is no specified level in the game graph

Przydarza się jak jakiś npc lub mutant respi się w niewłaściwym miejscu. NP utknie w ścianie albo wpadnie pod tekstury.

Leczenie, wczytać ostatni save i liczyć, że zaskoczy, ewentualnie ten przed tym jak to się zaczęło dziać. Można też przejść na inną lokację i wrócić na swoją z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolson12  - Moja rada jest taka. Podaruj sobie Apokalipsę i od razu zagraj w Spadek kolekcjonera

Masz całą fabułę z Apokalipsy i ten dodatek z poszukiwaniem schowków. Grałem w niego całkiem niedawno i jest, a przynajmniej u mnie był bezproblemowy.

A z Apokalipsą za czasów jej "młodości" też miałem mnóstwo problemów. Spadek też jest spolszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:287: attempt to index local 'tbl' (a nil value)
 

stack trace:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko opowiem .Próbowałem wejść do innej lokacji na Wysypisko ,ale niestety nie mogę wejść ponieważ ten teleporter spowrotem teleportuje mnie na Kordon , i jeszcze próbowałem zabijać mutantów , trochę mutantów pozabijałem i znowu próbowałem zagadać do Sidorowicza i nadal mnie wywalało na pulpit ,szkoda spoko gra zagrałoby się ale niestety inne mody też ten sam problem .

Te problemy dotyczą właśnie Apokalipsy , Poszukiwacze , Upadła Gwiazda By Zariusa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się tak zastanawiam o co tu w tym chodzi . Oprócz modu Wariant Omega działał elegancko czasem tak wywalało ale spoko chodziło dało spokojnie się grać tylko Apokalipsa i wszystkie by Zariusa coś powodowały wyloty i nie bardzo wiem co robić .

Próbowałem nawet wgrać Apokalipsa + Spadek Kolekcjonera i problem ten sam z rozmową innymi ludźmi , głownie z Sidorowiczem i z wojskowymi na początku gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolson12  Spadek kolekcjonera jest samodzielnym modem. Pobierasz go z forum i grasz. Nakładanie na Apokalipsę musi wywołać problemy.

Czy po Wariancie Omega dobrze wyczyściłeś podstawkę? Ciągle proponuję stawianie modów na kopii podstawki. Nowa kopia dla nowego moda jest wtedy nie skażona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak po Wariant Omega wyczyściłem wszystko a nawet robiłem renistal całego Stalker i na nowo instalowałem i problemy te same a mam Stalkera pobranego i mam na płycie swoją gierkę ale od dawna nie mam , ponieważ dla kumpla pożyczałem ale próbowałem nawet od nowa odinstalowywać i wgrywać ponownie i problem ten sam a, mam system Windows 10 , 8 giga Ram , Karta graficzna Intel Hd Graphics 520 up 4160 Dynamic Video Memory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolson12  - Do remaka jest, tylko @MaklerR wstawił go niefortunnie. W spojlerze instalacja, w pierwszej linii po informacji, masz adres na mega. Musisz go zaznaczyć, skopiować i wstawić do paska adresów nowej karty. Uruchamiasz i jesteś na mega.

https://mega.nz/#!SVV10ATR!BHK1odARssTUyT6gltwSjmpAAc0E4Fblua27BQwqdCs 

Tak on tam wygląda.

@MaklerR - możesz wstawić ten adres inaczej, tak aby kliknięcie od razu włączało Mega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak w temacie mam problem z wylotami przy jakichkolwiek próbach rozmów z kimkolwiek . Zaczyna się gra wszystko pięknie rozmawiam normalnie z kowalem/mechanikiem ale jeśli chcę porozmawiać z kimkolwiek innym wylot bez niczego na pulpit .... raz udało porozmawiać mi się również z Niemcem ale już z pułkownikiem to wiecie :/ Wersja zdegradowana z 6 na 4 , Apokalipsa Final , REMAKe MaKlera.

 

Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ludzie jak przejść do ducha za drugim razem po akcji z przeszukiwaniem 3 trupów zombie? on za pierwszym razem był na samej górze i jakoś dziwnie mnie przeniosło od tego Pinocheta do niego, a teraz jak wchodzę na górę to go tam nie ma, znalazłem taki poradnik i ten koleś coś właśnie mówi ale ja nie znam rosyjskiego, akcja od 7:09 (nie wiem ocb bo wklejam drugi odcinek a wkleja się pierwszy, akcja jest w drugim odcinku), na foto miejsce gdzie duch był za pierwszym razem z resztą wg znacznika to i teraz tez tam jest 

ss_windows7_02-13-19_09-09-39_(l08_yantar).jpg

ss_windows7_02-13-19_09-10-12_(l08_yantar).jpg

ss_windows7_02-13-19_09-09-23_(l08_yantar).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

W drugim poście tematu masz poradnik do moda.

Spoiler
Cytat

Duch nie wiadomo czy jest żywy czy martwy.W każdym razie przekazuje nam trochę informacji.Miała miejsce jakaś bitwa a potem był wielki wybuch.Duch radzi przeszukać ciała,może po ich ranach poznamy co się stało.Ogólnie to musimy odnaleźć i przeszukać ciała trzech zombie.

Dołączona grafika

mniej więcej w tych miejscach trupy zombie

Oczywiście przeszukujemy wszystkie ciała,cały znaleziony towar możemy opchnąć Duchowi który dysponuje sporą gotówką i dobrze płaci.Po odnalezieniu właściwych ciał wracamy do Ducha i dzielimy się z nim spostrzeżeniami.Na ciałach nie widać żadnych obrażeń , tak jakby po prostu wszyscy nagle umarli.Duch przypomina sobie że krótko przed wybuchem w laboratorium schroniła się mała grupa stalkerów.Jeśli przeżyli to może coś więcej będą wiedzieć.

I to już wszystko.Możemy wrócić na Kordon i dać znać Jarosławkinowi co się stało z oddziałem,ale równie dobrze możemy zrobić to później za kolejną wizytą na Kordonie.Tak czy inaczej musimy dostać się do Baru.

 

I jeszcze

Cytat

Duch znajduje się na schodach prowadzących do Lab X16. Chodzi o schody na których lądujesz zaraz po wejściu do wewnątrz X-16. Dalej nie idziesz w głąb labu a cofasz się i idziesz schodami na górę. Gdy nagle pojawi ci się Czy chcesz opuścić Lab, dajesz NIE i idziesz dalej w górę schodami. Tam powinien stać Duch. 

Cytat

Odnośnie Ducha. Jak znajdziesz się w lab X16, zaraz po wylądowaniu w labie, idziesz schodami do góry, a nie w dół jak zwykle. Ze dwa razy, na półpiętrach, gra zapyta cię czy chcesz opuścić lab, dajesz że nie i dalej przesz do góry. Ze dwa piętra wyżej znajdziesz Ducha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.