Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier Nie pomogło, wczytałem auto zapis z drogi na wysypisko, na miejscu zabiłem dwie pijawki i wszystko ok, dobiegam do baru "100 radów" robię co mam robić wybiegam z baru, i mam błąd. Warto dodać że jeżeli nie wbiegnę do baru jest wszystko ok, a przynajmniej do momentu kiedy go nie opuszczę. Nie wiem czy to cokolwiek zmieni, ale po załatwieniu sprawy w barze (odebraniu klucza do X18 od Kabla) słyszę straszny pisk coś jakby kontroler, może on też ma coś nie tak ze spawnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd pokazuje że coś Ci się spawnuje w złym miejscu. Wchodząc od Wysypiska, spróbuj nie wchodzić do baru, ale najpierw przejść na Dzicz lub Magazyny, trochę się tam pokręcić i wrócić.

Dawno w niego grałem, więc nie pamiętam, czy i jakie miałem problemy. W modach z lokacją bar (Rostok) zawsze były problemy. Masz w barze schowek, a w nim kupę złomu? Ta lokacja tego nie lubi. W schowku kilka rzeczy, resztę sprzedaj lub przenieś na inną lokację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Br3k3N napisał:

@kondotier Miałem 1.0006 ale zmieniłem na 1.0004 działało wszystko ładnie, do czasu aż zrobiłem zapis w barze "100 radów" i potem go wczytałem, odrodziły się przy mnie dwie pijawki które zabiłem, po wczytaniu zapisu tak około miną 2-3 minuty i wyskakuje błąd, dodam że aktualnie wybierałem się do lab. X18 więc musiałem coś zepsuć, ponieważ tak jak pisałem gra działała bez zarzutów.

Zdejmij artefakty z pasa. Zobacz czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MonoLityczny @kondotier  No w sumie, mam bardzo dużo rupieci w tej skrzynce. To wczytam auto zapis od wysypiska, pójdę do dziczy poszukam artefaktów wrócę do baru, sprzedam złom wraz z artefaktem "serce kontrolera". Może on coś psuje? jeżeli to nie pomoże, to po prostu wczytam zapis sprzed momentu jak znalazłem ten artefakt, i go jak najszybciej sprzedam. A jeśli to też nic nie da, to w ogóle nie będę wykonywał tego zadania, na znalezienie tego artefaktu (sprawdzenie stalkerskiej legendy). Wydaje mi się na 80% że to ten artefakt coś psuje, ponieważ powinny się spawnić przy mnie dwie pijawki i jeden kontroler, są pijawki kontrolera nie ma. Być może on gdzieś się zabugował na trenie baru, zabił kogoś kogo nie powinien i mnie wywala, no nie wiem spróbujemy zobaczymy. Jeszcze przed całym procesem zdejmę artefakty z pasa, tak jak mówił użytkownik MonoLityczny. 

Edytowane przez Br3k3N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MonoLityczny Zobaczymy co i jak, jeżeli w ogóle uruchomię grę. Wczoraj wszystko działało, dzisiaj po aktualizacji systemu windows 10 nic mi nie działa, stalker w ogóle nie odpalał. Kiedy odinstalowałem daną aktualizację, stalker się uruchamia, ale tak jak wczoraj grałem na maksymalnych, dzisiaj po wybraniu tej opcji mam czarny ekran, ale cóż grafika nie jest najważniejsza. Odpalam grę żeby zobaczyć jak chodzi i co? po wybraniu poziomu trudności, mam brak odpowiedzi potem crasha. Błędu w logu nie ma, zamiast tego napis "Nie można znaleźć określonego pliku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo To muszę odinstalować stalkera, i pobrać windowsa 10 ponownie sprzed aktualizacji, no cóż słyszałem że trylogia Zaurusa jest na prawdę dobra, a ja jako fan stalkera sobie nie odpuszczę, nie wiem po co w ogóle pobierałem windowsa 10, mogłem mieć windows 7 nie było by problemu eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo Wiem że warto, wczoraj przed aktualizacją grałem te dwie godzinki, i na prawdę mod mnie wciągną, już nie wspominając o pozostałych częściach, no cóż dzisiaj już nie będę pobierał tego windowsa, bo jeszcze miałem z kolegą zagrać, ale jutro jutro pewnie tak. I takie pytanko, skoro pobieram windowsa od nowa to mogę pobrać jakiego chcę, nie musi być to 10 jaki ty proponujesz system? sam miałem 7 i byłem z niej zadowolony, nie wiem czemu pobrałem windowsa 10, chyba dla problemów. I teraz jeżeli bym pobrał windowsa 7, najnowszą wersje, to było by to samo co teraz? czy mam pobrać windowsa 7 ze starszą wersją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

@Sierioża SIVIDOROVICEM CO JA NAPISAŁEM XD. 

 

 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.