Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pisz poprawnie to raz.
Dwa - czy ja pisałem lub napisane jest w pierwszym poście z opisem instalacji, że coś 
trzeba usuwać ?
Po wypakowaniu paczek do jednego katalogu (miejsca) masz w nim pusty folder gamedata.
Pliki moda też są w katalogu gamedata. Więc te pliki po prostu przenosisz do katalogu z grą do pustego 
folderu gamedata.
Czyli podsumowując.
Główny katalog z modem i podstawką ma wyglądać tak:
Snap4.thumb.png.c786899c84bf924f2bb5ea1e67c7c4fe.png

A katalog gamedata który jest w środku ma wyglądać tak:

Snap3.png.3f9190efc1d468f033ecd2461a88a35c.png

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fussion14 - Bo oprócz skompletowania gry i moda, musisz zrobić skrót pulpitowy od sinika ( XR_3DA.exe ) w katalogu bin i przenieść go na pulpit. Zmień jego nazwę np. na Apokalipsa. Skrót pulpitowy tworzy się samoistnie, przy instalacji podstawki z płyty, albo gdy mod ma instalator.

 I od razu dokonaj zmiany w pliku fsgame.ltx , tak aby zapisy gry robione były w katalogu z modem. Po zrobieniu u siebie kopii oryginalnego pliku, możesz wkleić ten:

fsgame.ltx

Po uruchomieniu gry,  zrobieniu pierwszego zapisu i screena, możesz zrzucić moda na listwę i zobaczyć w katalogu z modem, że pojawi się nowy katalog o nazwie ZAPISY.

A w nim plik user.ltx, katalog savedgames z zapisem, katalog screenshots ze screenem, oraz katalog logs z pierwszym logiem. To bardzo ważny plik, bo w razie Fatal Error w nim będziesz szukał przyczyny.

Po takiej "modernizacji" moda, nie powinno być już problemów. W grze życzę :viva:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz udać się do tyłu do pomieszczenia/hali - na tym samym piętrze -  gdzie urzęduje "nibyolbrzym" i go zabić, następnie podejść do trupa naukowca w pomarańczowym skafandrze i zebrać z niego fanty, wtedy dostaniesz klucz do w/w drzwi a do Apokalipsy jest solucja i może o czymś zapomniałeś? 

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fussion14 nie wiem jak ci pomóc z tym problemem, ale za to dam Ci radę. Możesz robić screenshoty bez używania programów zewnętrznych typu fraps. Wystarczy kliknąć F12 w grze. Screen będzie tam gdzie są logi, tyle że nie w folderze logs a screenshots. Czyli w przypadku Cienia Czarnobyla podstawowa lokacja to: C:/Users/Public/Documents/stalker-shoc/screenshots, no chyba że ją zmieniałeś w pliku fsgame.ltx. Ja ją zmieniam zawsze na appdata. Więc w takim przypadku screenshoty będą w: główny folder stalkera/appdata/screenshots.

Przyda się następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to poradnik jest w drugim poście moda, wczoraj przeglądałem bo grałem dawno i nie pamietam. Niby jest tam napisane, że trzeba wrócić po klucz do Baru. No ale piszesz, że klucz masz.

Jeśli nie to tutaj misja na artefakt Czarna Dusza, za którego dostajemy klucz. 8 film z playlisty (nie chciało mi wkleić akurat tego filmiku.)

Прохождение STALKER: ТЧ [Apocalipsis]. Часть 8 - Чёрная душа

Tutaj np wyprawa do X18.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fussion14, każdy mod po spolszczeniu poddawany jest testom. Chodzi głównie o błędy w tekstach, ale przy okazji wychodzą też inne błędy. Ten mod był swojego czasu dość popularny i sporo graczy go ukończyło. Jedni mieli problemy, a drudzy nie. Dużo zależy od sposobu grania. Pooglądaj wstawione tu poradniki. To stary mod i pewnie nikt nie pamięta szczegółów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Bardzo Serdecznie .Mam Problem z grą Stalker Apokalipsa .uruchamia się dobrze idę do wojskowych , nic nie wywala jak już muszę iść do Sidorowicza gdy wciskam F . Wywala na pulpit na wersję 1.0004 też wywala , 10005 też wywala na tych wersjach nie wiem co zrobić.Tak samo w innych modach błąd ten sam przy rozmowach też wywala 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo .To jednak mogą być błędy w logu .To mam taki błąd    . FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.