Skocz do zawartości

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA


vranorvs
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.4.22 - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Ulman napisał:

lecz ci z laboratorium byli nastawieni wrogo przypadek?

Być może jest to zrobione na tej zasadzie że jaką byś nie grał frakcją, to oddziały wojska w labie zawsze będą ci wrogie, bez względu na twoją reputację u Wojskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a Monoliciarze w tych inkubatorach w War Labie powodują obniżenie reputacji jeśli się potraktuje ich granatami.

 

Dnia 7.02.2017 o 16:48, PiotrIwan napisał:

Aha- czy z dokumentami z zadań doktora coś się robi? Nie mogę tego wyrzucić, ani przenieść do schowka, a zostało mi tylko pójście do samego CEA. Fakt, one nic nie ważą, ale zaśmiecają mi okno ekwipunku.

U mnie kupił je Wujek Jar, po 10tyś za sztukę. Nie wiem czy w Zonie ktoś inny je skupuje (Sowa? Jemu nawet figi nie dałbym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, PiotrIwan napisał:

@ZapomnialemLoginu przecież z Jarem nie ma opcji handlu. U niego jest tylko ten śmieszkowy quest, za który nadal mam ochotę odstrzelić mu łeb.

Nie handlowałem z nim przez Handel.

Może jednak trzeba wykonać tego „od Annasza do Kajfasza" by to odblokować? Pamiętam że na wersji 1.4.16 pokazywałem mu dokumenty w dialogu, od podawał cenę i zgadzałem się na wymianę. Pozbyłem się chyba wszystkich, może jeden został, może nie sprzedałem bo już uznałem że koniec gry i deinstalacja poszła w ruch.

Może to jakiś mniejszy bonusowy bajer dołączony do jakiegoś moda, którego już nie ma po wydaniu nowszej wersji Zewu Czarnobyla? Samej wymiany jestem pewien i nie jest to żadne moje urojenie....

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała refleksja.

Zagrałem w kilka dodatków typu arsenal i muszę stwierdzić, że kwestia odgłosów broni jest kompletnie do bani. Bo to, że dosłownie tylko kilka sztuk nadaje się do użytku nie czyni wiosny. A przecież dźwięk wydawany przy strzelaniu jest tak samo rajcowny jak np. dobre celowniki. Bronie kal. 5.56 i 5.45 a nawet 7.62 dają odgłos jak pistoleciki. Do przyjęcia są niektóre rkm-y np. m-60 w SGM Addon - pięknie wali. Ale już m-134 w AO - jak pistolet maszynowy. Nie można słuchać. W niektórych przypadkach natomiast, autorzy przesadzili w drugą stronę. Na przykład odgłos saigi czy vepra to jak strzały z armaty dużego kalibru. Założyłem więc tłumik i... jeszcze szybciej go zdjąłem. Jakieś pikanie.

A może pojawi się odpowiedni dodatek ?         

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DaarMoo napisał:

A może pojawi się odpowiedni dodatek ?

Mówisz i masz Dareczku:D: (nie testowałem, więc nie wiem jak to brzmi, żeby nie było marudzenia):

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/new-sounds-for-stcop-51

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/wepons-sound-for-ao-31

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/weapons-new-sounds-for-ao-31v5-and-coc-1418

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna metoda na zarobek. Jeśli mieliśmy pecha przy przechodzeniu na inną lokację i zaatakował nas jakiś mutant to zabieramy części ciała (mutanta, nie nasze) i przechodzimy na inną lokację po czym wracamy i znowu zbieramy trofea. Działa idealnie z chimerą.

Ciekawe czy działa w Call of Misery, gdzie sprzedaż trofeów przez pierwsze kilka lokacji będzie głównym źródłem zarobku...

Przechodząc poprzednią wersję moda (1.4.16?) chciałem zebrać wszystkie osiągnięcia ale jedno mi się zbugowało. Chodzi o Radioterapię (przetrwaj 50 emisji i/lub burzy PSI). Udało mi się wbić go obecnie przez kilkukrotne wczytanie gry w podziemiach. Jeśli weszliśmy do nich i dostaliśmy komunikat „niedawno w strefie nastąpiła emisja" zapisujemy grę, wczytujemy kilka razy i gotowe. Oczywiście nie wczytywałem gry bez powodów tylko przez ciągłe padanie od kul, pazurów i niezdrowych promienni.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki zastosowałem link trzeci. Poprawa jest, ale nieduża. W każdym razie można powybierać co komu się podoba. To ważne.

Druga sprawa.

Mam problem z pogodą. Po ustawieniu parametrów (gracz) i zresetowaniu gry - hula jak chce. W ogóle nie reaguje na moje sugestie. Ustawiłem słońce - to cały czas leje albo jest mgła. No czasami przejaśni się. Zupełny brak kontroli.        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, smox napisał:

Zacząłem rozgrywkę na Jupiterze. Wziąłem zadanie na narzędzia od mechanika. Oblatałem stare miejsca i nic. Gdzie ich szukać?

nie ma ich tam gdzie były w Zewie Prypeci. Teraz są w skrytkach przyznawanych za wykonane zadania albo w sklepach (bardzo rzadko i bardzo drogo).

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.