Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie w folderach pol , ver1 i ver2 pomieszanie . Poczekam na konkrety  tym bardziej , że mam co robić .

 

LA miałem ściągnąć z ciekawości bo jakoś nie przemawiają do mnie takie mody gdzie wszyscy w Zonie mówią po angielsku. Skoro jednak piszecie, że pojawią się trzy wersje językowe to nabrałem na tego moda smak ;)

Ciekawe czy będzie można ustawić dialogi rosyjskie a napisy polskie - może ktoś wie???

Moją ulubioną kombinacją są dialogi rosyjskie + napisy polskie + lektor PL - tak jak to było możliwe w podstawce SoC (Właśnie skończyłem po długiej przerwie po raz któryś grać w pierwszego Stalkera SoC ale z dodanym Autumn Aurura 2 - jestem pod MEGA wrażeniem) 

 

Na stronie http://www.moddb.com na razie jest manual i soudtrack do moda. Właśnie pojawiła się jakaś dodatkowa paczka S.T.A.L.K.E.R. - LOST ALPHA v1.3000 - Part 4

 

Więc przyjdzie jeszcze trochę poczekać na całość...

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Dez z ekipą nie przygotowali się odpowiednio do premiery moda. Myślałem, że linki w internetach pojawią się równocześnie lub chwilę po wczorajszej prezentacji w Warszawie. Nie mam pretensji, że mod miał być wczoraj a nie ma go dalej, bo ten dzień czy dwa nie robią różnicy po tylu latach oczekiwań. Ale skoro ogłaszają wszem i wobec, że 26.04 premiera to liczyłem że tego 26.04 już będę moda pobierał. Mogli się ogarnąć min. dzień wcześniej z tym i nie byłoby bałaganu. Jakby tego było mało to ponoć Dezodor do archiwum moda spakował przez pomyłkę plik z danymi kontaktowymi ekipy i musiał wrzucać całą Lost Alphę do 7zipa jeszcze raz  :teehee: 

Enyłej czekam, jeśli się nic nie spieprzy to wieczorem będziemy już grać. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SĄ już 2 linki do moda,

Part 4 który ma 150mb

i Part 3 Który ma DWA GIGA!

:( czekam na torrenta.

 

PS.

NIE UŻYWAJCIE LINKU Z dl.oblivionlost.pl

 

CYTAT:

"About Dl.oblivionlost.pl files. It's not fake but a leftover from the unsuccessful attempt to upload to FTP and then to ModDB. Do not download these files. There are parts missing and we stopped uploading there."

 

Po polsku

Pliki z Dl.oblivionlost.pl nie są fałszywe a tylko zostawione z nieudanej próby wrzucenia ich na FTP a potem na ModDB. Nie pobierajcie tych pliów. Wciąż są tam część których brakuje a my przestaliśmy je wrzucać tam.

 

Takie amatorskie tłumaczenie wiem... Ale chyba rozumiecie :P

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nastał ten dzień LA do ściągnięcia :D do zobaczenia za miesiąc :D albo wcześniej, jak dostane log pierwszego wylotu na pulpit :pirate:

 

I co z tego że są  namiary na wszystkie części - paczki skoro każdy nie działa - myślę że moddb.com

nie zyska wielu zwolenników za taki bałagan i czytałem już bluzgi w różnych językach...

Czy na prawdę skoro gracze czekali tak długo nie można było przesunąć premiery o jeszcze jeden dzień ???

No nic pozostaje nadal czekać zanim zniknie komunikat

 

The file you have selected (S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part2.rar) is not available via any mirrors. Please check back shortly as our servers update every 5 minutes......

 

Na razie pobieram torrent podany powyżej czy tylko to jest sprawdzone żródło?

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy te źródło co podał @Kieł jest wiarygodne. Co prawda o spolszczeniu słyszałem, że także ma być w dniu premiery moda. Ale.. Nie wiem w co wierzyć. Poczekam jeszcze trochę na pewne info. i wtedy pobiorę. 

Nie chcę nic mówić, ale Lost Alphę razem z dezodorem wrzucaliśmy na oblivionlost.pl. ;) Więc są to pewne linki.

 

 

 nie chce sobie psuć humoru po tym co napisał Wheeljack na stalker.pl o niedorobionej fizyce w LA.

xD  

Edytowane przez xKoweKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie wszystkie części z www

http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/

Zasysa ładnie :) Jeszcze 15 minut, i wszystko mam na dysku :)

3 party po 2 GB, jeden 150 MB i spolszczenie :)

 

Ta stronka coś już nie działa, Dostaję taki komunikat:

You don't have permission to access /lostalpha/ on this server.

Edytowane przez _KieŁ_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.