Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągaj z moddb, bo są takie błędy jak się ściąga z takich źródeł jak oblivionlost.pl

Zdajesz sobie sprawę, że pliki na moddb to są te same co na oblivionlost? Powiem więcej - na oblivionlost pojawiły się one o dzień wcześniej tylko nie daliśmy do nich dostępu i brakowało drugiego parta.

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którym udała się instalacja.

Ja mam mod pobrany z torrenta z linku podanego powyżej jednak po instalacji przy próbie uruchomienia mam

komunikat o błędzie : 

....XR_3DA.exe nie jest pawidłową  aplikacją systemu Win32

Pytanie na jakich systemach wam to chodzi ?

Mam XP SP3 Pro może trzeba uruchamiać mod na Win 7 64-bit ?

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którym udała się instalacja.

Ja mam mod pobrany z torrenta z linku podanego powyżej jednak po instalacji przy próbie uruchomienia mam

komunikat o błędzie : 

....XR_3DA.exe nie jest pawidłową  aplikacją systemu Win32

Pytanie na jakich systemach wam to chodzi ?

Mam XP SP3 Pro może trzeba uruchamiać mod na Win 7 64-bit ?

Witam

....Anyone who uses 32bit operating system should remove the msvcp120.dll, msvcp120d.dll and msvcr120.dll from the game's bins directory. That will solve many problems. Also before game start, you can delete the user.ltx too and let the game create a new one based on your system specs......

 

Może to pomoże.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którym udała się instalacja. Ja mam mod pobrany z torrenta z linku podanego powyżej jednak po instalacji przy próbie uruchomienia mam komunikat o błędzie :  ....XR_3DA.exe nie jest pawidłową  aplikacją systemu Win32 Pytanie na jakich systemach wam to chodzi ? Mam XP SP3 Pro może trzeba uruchamiać mod na Win 7 64-bit ?

S.T.A.L.K.E.R. - LOST ALPHA --------------------------- version: 1.3000 --------------------------- Download all 4 parts, then use winrar or winzip to unpack them to a dir. Then run setup.exe and follow the instructions! 64 bit operating system is highly recommended on dx10 --------------------------- copyright gsc dezowave 2014 Edytowane przez ***Holligans***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stronka coś już nie działa, Dostaję taki komunikat:

You don't have permission to access /lostalpha/ on this server.

No cóż...rzucili się na tego moda fani Stalkera z całego świata. Mi tam udało się jeszcze pobrać :)

W każdym razie - wymagania systemowe są (przynajmniej na Kordonie) ciut zawyżone :) DX10, wszystkie suwaki na max, i bez problemu i żadnych zacinek po Kordonie sobie polatałem.

Ale wróciłem na DX9, bo ma jaśniejszy obraz, na 10 ciut za ciemno.

Tyle tylko, że spolszczenia nie idzie uruchomić - tylko wersja angielska, rosyjska i włoska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco z tym modem, więc proszę o wskazówki jego instalacji.

Ponoć wystarczy on sam bez podstawki. To 18GB do pobrania, chyba to potwierdza.

Może by zrobić oddzielny temat, jak dla nowego moda,  bo ten temat jest leciwy :).

To co powinno być w #1, jest akurat na końcu. A istniejący #1, do tego się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa!  Gra ma faktycznie trochę zawyżone te wymagania, wszystkie suwaki na full, dx10 a tu nawet laptop się za specjalnie nie grzeje. 

Przy czym grając w Fotografa bez dodatkowej podstawki by się chyba stopił :D

Mam pytanie, cała gra jest w eng czy tylko jej początek? Bo rosyjski to dla mnie czarna magia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.