Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej wersji moda latarkę wkładało się do slotu by działała. W patchu kumulatywnym autor zrezygnował z tego pomysłu. Nie wiem czemu masz ten problem, ale to kapryśny mod. Ja tego problemu nie miałem. W katalogu z modem jest folder Фонарик, spróbuj wstawić jego zawartość do moda i zacznij nową grę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, skopiowałem ten folder i teraz mam latarkę, ale tylko jak zacznę nową grę. Nic,najwyżej godzinka gry w plecy. Proponuję zmienić info na pierwszej stronie, bo wprowadza ono w błąd jakoby nie trzeba było instalować moda z latarką by takowa działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Leninie jeżeli zabiłeś snajpera to po chwili zostaniesz ostrzelany przez nasz sojuszniczy helikopter, gdy przyjdzie sms aby wstrzymał ogień to pojawi się teleport od strony baraków.

Dołączona grafika

Wskocz w niego i nie powinno być problemu. Jeżeli jednak nadal będzie coś nie tak to po prostu zeskocz z budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię dokładnie tak właśnie....ale niestety, sms raz przychodzi a raz nie, to po pierwsze. Po drugie,jak zeskoczę z budynku i idę dalej to po chwili gra się wywala, a ja ląduję na pulpicie. Desperackim aktem postanowiłem przejść jeszcze raz od autosave w prypeci i nic nie pomogło, do tego przy którymś tam razie nie przychodziły żadne sms-y. Myślałem że ten problem ktoś już zaliczył przede mną, nie wiem o co tu biega, tak jakby zawieszała się gra i w rezultacie czego dreptam w kółko. Dodam jeszcze, że jeżeli nawet przychodzi sms-aby "wieroliet" wstrzymał ogień to i tak co chwilę robi nawrotki i nadal strzela, a teleport wciąż wraca na dach , tam gdzie zabiłem snajpera i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenin58 - najprawdopodobniej nie dolatujesz do tego teleportu. Miałem podobnie. Sporo czasu minęło gdy w to grałem, ale tyle pamiętam, że dopiero za którymś razem, kiedy biorąc rozbieg, nie zaczepiłem o te widoczne na screenie elementy wystające z dachu i poleciałem aż do teleportu. Przyjrzyj mu się dobrze, on jest bardzo daleko, prawie w połowie odległości przed następnymi budynkami.

A piloci helikoptera i tak nie słyszą wezwania. Musisz się zmieścić pomiędzy nawrotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenin58 - najprawdopodobniej nie dolatujesz do tego teleportu. Miałem podobnie. Sporo czasu minęło gdy w to grałem, ale tyle pamiętam, że dopiero za którymś razem, kiedy biorąc rozbieg, nie zaczepiłem o te widoczne na screenie elementy wystające z dachu i poleciałem aż do teleportu. Przyjrzyj mu się dobrze, on jest bardzo daleko, prawie w połowie odległości przed następnymi budynkami.

A piloci helikoptera i tak nie słyszą wezwania. Musisz się zmieścić pomiędzy nawrotami.

No właśnie chyba dolatywałem,bo nie spadałem na ziemię,ale był błysk i teleport mnie przenosił znowu na dach.Jednak już po problemie udało mi się wczoraj skończyć tego moda,metodą ciągłego powtarzania od nowa lokacji w prypeci,za którymś razem zadziałało.Dzięki koledzy za pomoc i rady jak się zamotałem.Na marginesie,możęcie polecić jakieś inne mody do STALKERA,bo grałem tylko w zakamarki i priboia a skoro nie ma nowego STALKERA (chyba) to warto choć pograć w mody....z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony, to proponuję moda Wbrew Śmierci - Diabelski Krąg. Stabilny, dopracowany i posiadający kilka intrygujących zagadek. Dzieje się na jednej lokacji, ale nie ma czasu się nudzić, mnóstwo nowych zadań i już jest w opracowaniu dalsza część.

A drugi to Dolina Szeptów. Jednoaktówka, o całkowicie zmienionej fabule, na kompletnie nowej lokacji, z nowymi NPC i rozwiązaniami.

Wart zagrania.

Oba są spolonizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opisałem to w pierwszym poście.

 

W razie braku latarki po rozpoczęciu nowej gry, należy skopiować zawartość folderu - Фонарик do gry.
 
W katalogu z modem są trzy foldery:
1. Худы - hud - wybieramy położenie minimapy (góra czy dół) .
2.  Фонарик - latarka - w patchu kumulatywnym autor zrezygnował z tego pomysłu. Nie trzeba instalować.
3. Антимат -  teksty w dialogach i wiadomościach (w rosyjskiej wersji) bez wulgaryzmów. Nie ma sensu instalować, bo gramy ze spolszczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, ja mam następujący problem:

Nie ma dokumentów tych z pomieszczenia z galaretą, robiłem sztuczke z granatem tak jak jest napisane w poradniku i nic.

Czy ktos mial cos podobnego i jak ewentualnie rozwiazać tewn broblem.

 

Kombinowałem z kilkukrotnym wejściem do lab i pokazały się te nieszczęsne dokumenty bez sztuczki z granatem, po problemie.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chtěl jsem porovnat zbraně wpn_vihlop a wpn_vihlop_m1 "Wychlop-antyterror".Wpn_vihlop  funguje normálně ale z wpn_vihlop_m1 "Wychlop-antyterror" nejde vystřelit.Obě tlačítka myši fungují jako zoom.Je chyba u mne nebo je to záměr módu?

 

Edit.

 

Už jsem na to přišel.Zde je oprava.

 

http://ulozto.cz/x6V7xPNf/xrgame-dll

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

"5. Dodaj parametr -nointro do właściwości skrótu gry"

 

Bardzo istotna czynność.

 

Robiłem downgrade Cienia do 1.0004 bo juz parę modów instalacja miała (extra kjlasyka 1.0006). Ciągle wyłaził mi bugtrap przy uruchamianiu. W końcu raczyłem zajrzeć do loga,a tam jak w mordę że brak animacji GSC i tak dalej. Przyznam ze zawsze to "nointro" bagatelizowałem jako zabieg przyśpieszajacy uruchomienie a tu masz- bardzo istony fakt.

 

Może komuś sie przyda :biggrin:

Pozdrawiam

 

Edit: Zadanie 2 i 3 schowek dla Kła- tego sie nie spodziewałem :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma jakichś innych linków? z Tych ruskich ciągnie 10 kb/s

Przepraszam za double posta ale tak to by nikt nie zauważył.
 
Jak można połączyć tego moda z Autumn Aurora? Wszelkie moje próby połączenia kończą się tym samym logiem przy starcie nowej gry:
[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line          : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'grndgrnd_dry_j02bump'

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ziomkowsky2,

z loga wynika, iż w folderze [gamedatatexturesgrnd] brakuje tekstury grnd_dry_j02bump.dds - to jest powód w/w błędu, zatem musisz znaleźć ową teksturę lub skopiować dowolny plik tekstur i nazwać jak wskazano w logu. Nie zapomnij, iż masz tutaj teksturę odpowiadającą za nadanie wypukłości określonej powierzchni - nie jest to element wyświetlany bezpośrednio, jednakże ważny dla prawidłowego oddania charakterystyki podłoża (spękania, nierówności etc.)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.