Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbowałem teraz przejść "na nogach" z MW na Bar i ten sam wylot log pusty ale autosejw się robi i można go wczytać. 
Rzeczywiście chyba chodzi o zmiany na pasie które zrobiłeś ale chociaż kwestia zdjęć się wyjaśniła:
MW->RADAR->WARLAB->X16->JANTAR powierzchnia przy garażach i masz dwa zdjęcia :) 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik wczoraj nie miałem netu, więc nie mogłem napisać: niestety nadal nie mam czerwonego celownika; poszedłem taką drogą jak ty do x16, ponieważ jak zwykle celownik cały czas biały, więc wyszedłem i zrobiłem zdjęcie kontrolera, zszedłem do x16 i nadal nic się nie zmienia (czarnomora nie spotkałem nawet). Chyba muszę poczytać, jak zainstalować spawner i jak spawnować przedmioty:(

próbowałem poszukać w skryptach, gdzie jest wyznaczany ten punkt oddania strzału i jego tolerancja, ale nie byłem w stanie odnaleźć tego w gąszczu.

Edytowane przez qqprim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spawner u Ciebie nie zadziała ale....
Moja propozycja. Postaw moda jeszcze raz ale bez dodatków bo wtedy trudno pomagać.
Sprawdź swoje sejwy lub wstaw aktualny sejw i zrobię te zdjęcia u siebie. 
Najlepiej jednak jak będą to sejwy z niekombinowanej wersji :)    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uważam bo na Twoim sejwie spawnowałem zdjęcia i nic to nie dawało ale to był Twój sejw X16. Na drugim sejwie nie próbowałem. Tak czy tak daj znać :)   

p.s. 
Pamiętaj, że do NS2016 jest dostępny spawner który trochę spolszczyłem:

 

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziony tropem spawnowania znalazłem coś takiego:

Cytuj

 

Identyfikator jest dobry, tylko czy spawner został zainstalowany właściwie? Próbowałeś spawnować inne przedmioty? - jeśli tak to napisz czy były problemy. Tymczasem możesz zastosować inną metodę spawnowania, która sprawdza się dość dobrze i jest szybka w wykonaniu.

1. w katalogu gamedatascripts znajdujesz plik bind_stalker.script - tworząc jego kopię bezpieczeństwa.

2 w pliku tym poniżej wiersza:

 


object_binder.update(self, delta)

dodajesz funkcję następującą:

 


if not db.actor:object("af_night_star") then        alife():create("af_night_star", db.actor:position(), db.actor:level_vertex_id(), db.actor:game_vertex_id(), db.actor:id())end

3. zapisujesz plik i wczytujesz grę ze zmodyfikowanym plikiem. Powinien nastąpić spawn przedmiotu w ekwipunku.

af_night_star - to identyfikator tego artefaktu. Po dodaniu przedmiotu - przywracasz oryginalny plik bind_stalker.script.

 

wywaliło błąd przy próbie wczytania sejwu (oczywiście podmieniłem artefakt na fotkę); ale wiedziony przygodą grzebania po skryptach znalazłem taki, w którym funkcja tworzy zdjęcie kontrolera, dopisałem w niej dodanie do ekwipunku również fotki mózgu i...

g... - fotki dostaję faktycznie dwie różne, ale zadanie się nie zalicza, bo "coś" co woła funkcję fotka_mozga_have jeszcze gdzieś sobie coś zaznacza/woła, a nie jestem w stanie znaleźć "co" woła tę funkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem po zleceniu Freemana na fleszkę Blendy z której się dowiedziałem kto jest zabójcą Kła, ale po rozmowie z Freemanem nie pojawia  się żadne nowe zadanie . Dodam że jestem po wyłączeniu Zwęglacza i przed wyruszeniem do Prypeci.

Edytowane przez TheSoldy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pomóżcie doświadczeni stalkerzy bo zapętliłem się w fabule. Po otrzymaniu zadania od Klonowa na przyniesienie Serca Poltergaista i 10 brukowców znalazłem PDA Strieloka aby iść z tym  do Doktora a potem do Górnika zanieść medalion (jak w poradniku). Niestety ani Doktor ani Górnik nie chcą ze mną rozmawiać. Także Kieł nie daje zadania do Czerwonego Lasu (a wcześniej przejścia do Limańska) więc czego nie zrobiłem że mnie przystopowali ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirzal - Mod ma tak ustawiony algorytm, że wszystkie wątki muszą być mniej więcej na jednym poziomie wykonania. Widocznie w którymś Ci coś zalega i wtedy występuje taka sytuacja. Nie masz w PDA innych wiszących zadań? Na podstawie Twojego opisu nikt nie zgadnie co dalej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.