Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Spełniacza życzeń czyli Monolitu w Sarkofagu chyba nie da się zniszczyć. Da się zniszczyć to urządzenie w Tajnym Laboratorium (Sterowni Monolitu) i można faktycznie grać dalej bo zadanie na znalezienie spełniacza życzeń "zalicza się" choć znika z PDA jako niewykonane. Ale jak zrobić aby wykonać to zadanie na znalezienie ?

Edytowane przez mirzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu gram w NS16 i muszę przyznać, że mocno zakręcona w stosunku do innych modów ;-)

Pytanie do bardziej doświadczonych - Dostałem od Broma zadanie znalezienia schematów broni. Te mają byś u Bandytów w Mrocznym Parowie. Tyle tylko, że zniknęło mi przejście z Doliny Mroku do Parowu. O co chodzi ? Byłem tam wcześniej - uciekając z Doliny a teraz wejścia nie ma.

I drugie - dostałem zadanie od Łysola - Skarb w Pieczarze. Pokazało mi się wejście na Wysypisku, ale nie mogę wejść do Pieczary. Kręcę się po znaczniku i nic. Co może być nie tak ?

Za wszelką pomoc z góry dziękuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sasq - Nie możesz z DM, wejdź z Kordonu i już.

A co dotyczy znacznika, to albo jest to znacznik wyjścia z pieczary, który mod pokazuje również na powierzchni, albo ( dawno grałem nie pamiętam ) pod znacznikiem jest coś pod ziemią. Jeśli ganiasz nad tunelem, wejdź do tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mirzal napisał:

Spełniacza życzeń czyli Monolitu w Sarkofagu chyba nie da się zniszczyć. Da się zniszczyć to urządzenie w Tajnym Laboratorium (Sterowni Monolitu) i można faktycznie grać dalej bo zadanie na znalezienie spełniacza życzeń "zalicza się" choć znika z PDA jako niewykonane. Ale jak zrobić aby wykonać to zadanie na znalezienie ?

Nie da się zniszczyć  ale podejść do niego się da i wtedy zadanie będzie zaliczone. 
Trzeba zagrać tak jak w podstawce czyli dotrzeć drzwiami z kodem do sterowni monolitu i porozmawiać ze świadomością Z.
Oczywiście odmawiamy współpracy i gramy dalej.... Chyba że mylę mody ...     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier- to przejście miałem już otwarte. Byłem w Mrocznym Parowie. Ale w późniejszym okresie gry to wejście zniknęło. Wziąłem zadanie od Broma - zdobyć schematy broni od bandytów z Parowu i przejścia nie ma. Nie zauważyłem kiedy znikło. Mam trochę wcześniejszych zapisów ale na żadnym go nie ma. 

Co do pieczary - dzięki - jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sasq- Na te czerwone elektryzujące pijawki, doskonałe są granaty podlufowe. Albo je rozwalą od razu, albo tak uszkodzą, że przy bezpośrednim starciu już można je nawet nożem załatwić. Ich ładunki elektryczne zanikają. Możesz też je zwabić do tych spalaczy przy drabince, jak się podsmażą biegnąc za Tobą, też będzie łatwiej. Masz dodaną tę mapkę pieczary z zaznaczonymi drogami? Jeśli nie, do sobie podmień. Są wstawione w tym temacie, ale grubo wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku tygodniach zajętych wróciłem do ns i,  o dziwo, udało się zrobić fotkę mózgu; zaniosłem ją do Klenowa - zadanie zaliczone (dostałem amunicję izomorf) i... stoję - nie mam żadnego wiszącego zadania (oprócz nieistotnych starych, typu zabij Garba). Pochodziłem tu i tam i nadal nic - co mam dalej robić? :pomocy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem JEDNAK poprosić o pomoc, bo dostaję już rozstroju nerwowego. Utknąłem przy tym poronionym wymyśle robienia zdjęcia pistoletem i celowania nie wiadomo w co, żeby pstryknąć coś zupełnie innego... Problem ze zdjęciem mózgu w X-16. Przeczytałem już wszystko, co tylko udało mi się na ten temat znaleźć... Oglądałem już wszystkie filmiki i poradniki i ZA CHOLERĘ nie mogę zrobić tego PORONIONEGO zdjęcia !!! ANI lornetką, ANI pistoletem nie mogę znaleźć tego właściwego punktu w który trzeba celować. Celownik cały czas biały - ja w odróżnieniu od celownika coraz bardziej czerwony, purpurowy, fioletowy - zaraz eksploduję albo mnie jaki inny szlag trafi przez te DURNOWATE wymysły ze zdjęciami... CZTERY DNI już usiłuję pstryknąć to zdjęcie i KICHA...  Zdjęcie kontrolera udało mi się zrobić "od kopa" a z tym cholernym mózgiem męczę się już tyle czasu i nic. Przy zdjęciu Monolitu przez lornetkę od razu było widać zaznaczone na czerwono miejsce w które trzeba celować. Tu w X-16 już mi ślepia na wierzch wyłażą i NIC... Czy tu wogóle JEST jakiś widoczny punkt, wyróżniający się w jakiś sposób z otoczenia ??? Próbowałem już cofać się do Klenowa, próbowałem wchodzić na Jantar z innych lokacji i ni cholery NIC to nie daje - NIE MA tego poronionego punktu... Czy ktoś mógłby podrzucić mi jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić ??? Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok & @kazik co do drugiego slotu to w 2016 niekoniecznie prawda - bodajże na filmiku Siriusa miał on broń i ja też chyba miałem w końcu broń, ale kilka tygodni temu prosiłem o pomoc z tym samym problemem. Po burzliwych konsultacjach i próbach które do niczego nie doprowadziły @kazik zaofiarował się zrobić to zdjęcie (za co, i nie tylko za to, WIELKIE dzięki - ciągle nie mam możliwości innej gratyfikacji na forum), ale na sejwie zrobionym w grze niemodyfikowanej. Pierwsze odpalenie ns2016 się nie powiodło (albo coś sknociłem przy instalacji, albo to jej humory), a potem nie miałem czasu przez kilka tygodni i sprawę zostawiłem. Niedawno postawiłem jeszcze raz Solę, by na nią wrzucić mój sejw, ale wcześniej musiałem z postaci pozrzucać zbędne kilogramy (bo miałem zmodyfikowany udźwig) oraz artefakty (miałem "rozszerzony" pas); z głupia frant poszedłem tak odchudzony (ale na zmodyfikowanych skryptach) do x16 i ... celownik zrobił się czerwony (zdjęcie zrobiłem). Może więc miałem ze sobą coś (lub ilość czegoś), co blokowało możliwość zrobienia zdjęcia mózgu (bo z kontrolerem w ogóle nie było kłopotu). Stąd mój pomysł - spróbuj pójść maksymalnie odchudzony do robienia tego zdjęcia.

Edytowane przez qqprim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, drugi slot miałem pusty. Panowie, DZIĘKI SERDECZNE za tak błyskawiczny odzew i pomoc. TE filmiki NAPRAWDĘ POMOGŁY ! ! ! ALLELUJA ! ! ! IDĘ DALEJ ! ! ! WRESZCIE DZIĘKI TYM filmikom ZNALAZŁEM ten cholerny punk. A byłem już bliski wyrzucenia tej całej Solianki - i to razem z komputerem - przez okno. Ocaliliście więc życie jakiemuś biednemu przechodniowi na ulicy, za co dziękuję BARDZO Wam w imieniu rodziny tego nieszczęśnika, któremu OMAL mój komputer nie wszedł głową a nie wyszedł d...pą...

Ale I TAK musiałem się cofnąć jeszcze raz do Klenowa i ponownie wrócić do X-16, bo jak miałem już zrobione wcześniej zdjęcie kontrolera, to tego znacznika jednak I TAK nie było. Jeszcze raz BARDZO, BARDZO dziękuję za BŁYSKAWICZNĄ i RZECZOWĄ pomoc... JESTEŚCIE WIELCY ! ! !

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to znowu ja i dwa kolejne problemy.

Wylot po wejściu na radar, wczytywanie przebiega pomyślnie ale po minięciu wraku samochodu wywala na pulpit, sprpróbuję się jeszcze trochę pokręcić i zrobię kilka zadań dla Łukasza, miejmy nadzieję że problem minie

Drugi to wylot przy braniu questa od wilka na radiostację w mag wojskowych, gram w solę już 5 raz i zawsze jest problem z tym zadaniem, znacie jakiś fix albo jak to obejść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.