Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

@jacekrowinski  - tak generalnie - to cofnij się w zapisach do pierwszego wejscia na MW - inaczej nie mam sensu jechac dalej NS 2016 - smierć łukasza nie pozwoli Ci na rozwój scenariusza. Dan winien pojawić sie na lokacji z PKM em - jeżeli nie ma go tam - to  oznacza że masz coś nie tak z  grą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quest z Krysiukiem również mi się zabugował.Pamięta ktoś jakie fanty trzeba oddać Barmanowi, żeby pozwolił Krysiukowi dołączyć do stalkerów? Może jak oddam te przedmioty, pogadam z Krysiukiem to schowki Dzika się zapełnią? Apropo Dzika, znazłem notatkę która mówi o jego schowku w Wiosce Pijawek na MW. Odnalazł ktoś to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kondotier napisał:

@jacekrowinski - nie opieraj się na wcześniejszych wersjach Solianki, bo jest sporo zmian. A wspólpraca z Czachą i Powinnościowcami przeciw Wolności, już od podstawek źle się kończyła. Tu nie masz wyjścia, tylko powtarzać i być po stronie Wolności.

Zmiany  dotycza głównie pobocznych i nie mających wpływu na "ciąg główny scenariusza Soli" zadań. Ot - cos dodano , lub coś ujeto. Na szczeście głowna linia scenariuszowa nie została poddana "tuningowi" . Więc - TAK - jak najbardziej trzeba posiłkować się Poradnikiem.

 @arc - próbowałem z wolnej reki podać arty dla Barmana - Nie działa.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam skąd notatka. Item nazywa się "Notes z informacją dla Dzika". Jest tam napisane "(...)Twoje badziewie schowam na Magazynach Wojskowych - wiosce, w jednej z chałup - wyślesz szóstkę swoich -przyniosą. Powaga, twój kumpel Kirkor Filippow". Wydaje mi się, że dokładnie przeszukałem wioskę.

A co do Krysiuka to mnie i kilku osobom wyskoczył ten sam błąd, a minowiecie w schowku w którym powinny być fanty dla Barmana jest PDA Dzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bobermAno znazłem te notatke mniej wiecej kiedy wykonowałem quest dla Woronina. 

@kondotierNie, nie jest. To jest PDA dzika z kodem do jego schowka. Spawnuje się w skrytce gdzie powinny być artefakty dla Barmana. Dopiero poźniej po rozmowie z Krysiukiem powinniśmy dostać namiary na PDA Dzika. To bug moda lub spolszczenia, ale nic co by uniemożliwało by dalsza grę.

 

Wie ktoś może gdzie można kupić/znaleźć granatnik podlufowy M203? Te radzieckie są wszędzie, NATOWskie nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poda ktoś kod do x-8? Nie rozumiem ci się stało z moimi kodami. Wziałem ten z x-10, byłem na atp skakałem po tranformatorze i znazłem fleszke, dalem pda Gawara Docentowi i przyszedlem z artefaktem, nie cofalem zapisów, a częsci kodu nie ma. Jest tylko fleszka z ..813.. . Nie rozumiem jak to się mogło stać, wszystkie itemy kłade do dwóch plecaków z kłódkami w Barze :/

Wpis w pda mówi tylko o ...813... .

EDIT: Znalazłem kod na jakimś rosyjskim filmie. Gdyby ktoś potrzebował to: 58813972. Z tego co widziałem gra powinna dodawać wpisy w PDA "Osobiste notatki w sprawie poszukiwiań" Ja miałem tylko 3 a powinno być 5-6. Być może to dlatego, że najpierw odnalazłem naukowca na Wysypisku, a dopiero później notatkę o nim w x-18.

Edytowane przez arc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arc Ale do poskładania kodu są potrzebne dwie fleszki. Masz tę informację w PDA. Jeśli miałeś o ATP, to i o labie też masz. Ta której nie znalazłeś, jest w labie przy antenach, w pomieszczeniu z takimi dwoma zbiornikami, gdzie przeważnie grasują pijawki. Naprzeciw zbiorników jest taki podest. Jak staniesz plecami do zbiorników, to z lewej strony tego podestu są skrzynki elektryczne. W jednej z nich jest fleszka. A że do tego labu wchodzi się kilka razy, przy kolejnym wejściu możesz to nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brat Luis zbugował mi się w mojej grze. Siedzi w domku i zachowuje się jakby chciał przejść przed ściane. Pójście na inną mape i używanie tam śpiowara nic zmienia sytuacji. Próbowałem rzucać obok niego granatami, lekko go ranić [wtedy przestaje glitchować i próbuje mnie zabić], próbowałem czekać do emisji, nic nie pomaga. Ma ktoś jakiś pomysł jak moge z nim porozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem - dostałem zlecenie na spotkanie się z Arharą na Agropromie tuż za budynkiem gdzie siedzą żołnierze i w miejscu w którym według mojego PDA powinien się ów koleś znajdować nikogo nie ma tylko wypalone ognisko z żarciem dookoła i dwoma automatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2017 o 16:27, tybet64 napisał:

...  a nie wywalało cię w MM z tego powodu? Bo mnie coś po rozmowie z szefem bandziorów zaczęło wywalać.

Zainstalowałem od nowa i to samo. Log jest ale pusty.

Niestety kończę przygodę z tym modem. Nic nie pomaga. Ani wgranie na nowo , ani pójście do MM "na golasa". Wywala zaraz po rozmowie z Otępiałym.

Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności. 

Postaram się szybko na nowo wdrożyć. Więc od teraz obserwuję pytania.
@tybet64 Nie wiem czy sprawa jest aktualna jeśli tak wstaw sejwa sprzed rozmowy z wodzem bandytów moze być w Limańsku może być w MM.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam pytanie gdzie znaleźć Kła ? Zachar powiedział mi, że aby dotrzeć do chyba Czerwonego Lasu czy Limańska (generalnie otworzyć nowe przejście do jednej z tych lokacji) trzeba pogadać z Kłem właśnie. Ale za cholerę nie mogę go spotkać. Zresztą czy Kieł nie został zabity przez nasłanych najemników z OD ? Tak to chyba jakoś było wg fabuły więc jak znaleźć kogoś nieżyjącego ?

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.