Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny wielkie podziękowania kazik. Mogę się tylko domyślać, że dla zadania na 3cią cz kodu do Lab X-8 była brakująca fleszka szaleńca, którą dałem Maxowi. Zdradzisz jak rozwiązałeś niechęć Łukasza do odebrania mózgów kontrolerów z CEA ?

 

Tak czy inaczej dzięki i pozdrawiam

Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-cia część kodu - na MW po otruciu przez Gawra i jego ucieczce, obok na podłodze pozostaje PDA Śruby (może nie zauważyłeś) które trzeba potem odnieść do Docenta w Barze itd...
ss_oldman_12-04-17_15-20-17_(l07_military).thumb.jpg.5e3fa31f81831455aa2c8b758e36a1d5.jpg

Co do mózgów dla Łukasza zapomniałeś, że oprócz mózgów trzeba było mieć ze sobą 300 000 rubli (to było w opisie zadania a Ty miałeś około 250 000 r.) i dlatego Łukasz nie reagował pomimo, że miałeś dwa mózgi Kontrolera z CAE-2 ze sobą. Kasę szybko wytargowałem u Sidorowicza i dalej poszło z górki.
Oczywiście nadal posiadasz początkowe 250 000 r. :) 
Pamiętaj, że za zadanie na mózgi otrzymujesz namiary na schowek Łukasza w Sarkofagu.  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zapytanie do znawców zony. Jestem po Szpitalu, spotkaniu bossów na Agro i spotkaniu ze starym znajomym. Teleportuję się na czubek komina na Agro, potem teleporter poniżej i poszedłem na Wysypisko. Pogadałem z Woronem, ekipą przy bramie na przejściu do Baru, nic. Zero komunikatów co do dalszego postępowania. W Barze to samo, nikt nic nie wie. Kiedy powinno się coś zadziać albo co zrobić, by kontynuować dalsze misje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten teleport powinien Ciebie przerzucić na tą betonową wieżę obok torów. Po zejściu na dół pomiędzy torami a bramą na Wysypisko. Powinieneś otrzymać SMS od Błyskawicy i Czarnego Doktora o pluskwie w Twoim PDA. Z tym problemem zgłaszasz się do Docenta w Barze.

Jeśli chodzi o moją pomoc to zawsze wstawiaj sejwa bo nie pamiętam NS2016 na wyrywki :).
Sprawdź w dzienniku czy nie miałeś tych smsów.

Edytowane przez kazik
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kazik. Obejrzałem i właśnie nic takiego nie miałem. W dzienniku też nic. Wczytam jeszcze raz save z wejścia do teleportu i zobaczymy...

PS. A czemu ja mam inną grafikę Archary ? U mnie jest w innych ciuchach i bez beretki.

Edytowane przez jacekrowinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy save to samo. Drugi to samo czyli zero czerwonych sms'ów. Za trzecim razem jeszcze nie zdołałem zejść na dół po drabinie z drugiego teleportu i zaskoczyło. Wycieczka w poszukiwaniu Docenta, potem Błyskawicy. Teraz jestem znowu na Generatorach i szukam jednonogiego, działa. Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę doświadczonych stalkerów o radę - co może być przyczyną tego, że Kostia po znalezieniu 2 schowka na Wysypisku nie rozmawia, a co za tym idzie nie daje namiaru na kolejny schowek ? Czy przyczyną może być to, że sczitowałem sobie ręczny teleport na bateryjki do pierwszego schowka Kostii na Kordonie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

I jeszcze jedno!

Kiedy zameldujecie Kostii o znalezieniu schowka na Wysypisku, następne zadanie pojawi się dopiero po waszym powrocie z Х-18, oczywiście z dokumentami i walizką Wojskowych z posterunku na Kordonie. Ale nie zapomnijcie wziąć od Sidorowicza zadania, a po wzięciu, odmeldowywać się u niego w międzyczasie.

 

Porozmawiajcie z Barmanem, w jego dialogach pojawi się linijka -Nikt o mnie tutaj nie pytał?-. Po tym możecie iść do Kostii po nowe zadanie.

 

Schowki Kostii i dokładne opisy. Spawner nie powinien mieć żadnego wpływu na zadania w NS 2016. Stąd zaczerpnąłem w/w cytat:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@mirzal

Krugłow ma parę questów i lepiej żeby przeżył. Chociaż

Dnia 17.09.2017 o 14:42, Zwinny napisał:

Krugłow może zginąć a na jego miejsce wskakuje asystent siemionow i daje dokładnie te same zadania 

Ja dla pewności zawsze robię save-a w Barze przed pójściem do Dziczy i go nie ruszam ;) W NS2016 nie miałem problemów z obronieniem Krugłowa, zawsze przed rozmową z nim dla pewności lepiej jest wyczyścić tereny budowy i koło wagonika z najmusów.

W Op-2 to mi Krugłow ginął notorycznie, tutaj poszło elegancko za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowiedzieć o zadaniu na granatnik dla Kutwy od Iwancowa. Wziąłem to zadanie zaniosłem Kutwie na MW i wisi mi to zadanie nierozliczone dłuższy czas, Kutwa odebrał i w inwentarzu mam jako zaliczone. Oczywiście od razu nie pobiegłem do Iwancowa rozliczyć tylko po jakimś czasie i Iwancow nie podejmuje dialogu. Jaką zapłatę Kutwa przekazał Iwancowowi za granatnik bo rubelków miałem sporo i nie podejmował dialogu może jakąś cenną rzecz której nie kojarzę? Szukałem na forach i nic nie znalazłem proszę o jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwancow daje jeszcze zadanie na Playboya. Masz go wzięte? Może te dwa zadania jakoś wzajemnie się blokują.

Tu masz filmik na zadania jakie daje Iwancow. 2min. to Twoje. https://www.youtube.com/watch?v=AJzPNIX2gcI

Warunkiem jest wcześniejsze zadanie na granatnik dla Woronina i oddanie walizki z pieniędzmi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że robię dokładnie to, co na filmiku (mam podpięte 2 monitory: na głównym gram, a na drugim mam stopkaltkę z filmiku i sprawdzam piksel po pikselu:037:i g... - celownik, w przeciwieństwie do mnie:fencing:,  nie robi się czerwony).

Czy przyczyną może być, że już przed wejściem do x16 uzdrowiłem antyzombinami czarnocośtam (po antyzombiny opuściłem jantar) lub, że zostawiłem w schowku wszystkie izomorfy (łącznie z kaktusem) lub też używanie przeze mnie celownika z podawaniem odległości?

Tak w ogóle to opis zadania z pda nie pokrywa się z tym, co mówił Klenow.

Edytowane przez qqprim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc na Twoim sejwie z MW przeniosłem się na Radar potem do Warlabu potem do X-16 zdjęcie mózgu zrobiłem bez problemu teraz jestem na powierzchni i trzeba zrobić zdjęcie kontrolera ale za każdym przenoszeniem się jest problem bo wyrzuca moda do pulpitu i trzeba wczytywać sejw od początku :( 
Muszę wyjść ale wieczorem mogę nad tym jeszcze posiedzieć.
ss_oldman_01-04-18_18-13-40_(l08u_brainlab).thumb.jpg.d60bd197b7090519eddb9b539cdf82af.jpg  

Kwestu Czarnomora nie dotykałem:

oldman_autosave.sav  

oldman_quicksave.dds

oldman_quicksave.sav

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.