Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Elkitrim  Takie coś to jeszcze nic. Poczekaj, aż przyjdzie Ci wyciągać zawartość z takich wielkich skrzyń, przez szparkę między deskami. Przez to samo już znalezienie takiej skrzyni to wyzwanie.

Radzę korzystać z komendy konsolowej demo_record 1 i w ten sposób zaglądać do każdej mysiej dziury i lokalizować położenie schowka.

Daliśmy do poradnika sporo zdjęć. Ale np. szukanie plecaka na dziczy ( z książką ) , to zrzuty dałem w temacie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończylem, przeszedłem, zmordowałem tego   moda i nie wiem  czy jestem wstanie zagrać jeszcze w cos innego. Przezzedłem od tego czsu  jakię dwa mody  ale wszystko okazuje się za łatwe, za dużo ammm, za dużo  kasy, przeciwnicy jacyś tacy krakowiacy. Jak tu żyć dalej bez STALKERA..... 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam kolejny problem. Zadanie Rozmowa z Mongołem na Generatorach. Nie mogę tego zadania wykonać gdyż sam Mongoł jak się do niego zbliżam gdy zaczyna się spawnować powoduje wylot gry do pulpitu. Zmniejszyłem zasięg spawnu nawet do 1 metra  i gdy wchodzę do piwnicy gdzie ma być Mongoł a jeszcze się nie zespawnował nic się nie dzieje, gdy podchodzę bliżej i następuje jego spawn automatycznie następuje wylot gry do pulpitu. Być może z was ktoś miał podobny problem i czy da się go rozwiązać. Proszę o radę, inaczej będę musiał przerwać grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko ja żebram o pomoc, a może tylko ja jeszcze gram. Ale jak to się mówi Com zaczął skończyć muszę. Proszę o podpowiedź gdzie są dwa schowki w X18 dla doktora Zemke. Musi są tak schowane, że moja logika ich nie ogarnia.

Nie aktualne już znalazłem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Elkitrim Chyba jesteś aktualnie jedynym grającym. Mam dla Ciebie pewną propozycję. @Agrael potrzebuje pomocy w dokończeniu poradnika, wejdź  z nim w kontakt na PW i dogadajcie się. Skoro Ty miałeś problem z tymi dokumentami inni mogą mieć również.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Namawiałem @wariata do zagrania w Outfatera i w końcu mi się udało, a co najlepsze poradnik jest dzięki jego zrzutom aktualizowany. Został już wzbogacony o:

- Dokumenty i przesyłkę dla Sidorowicza ( Wysypisko )
- Whisky dla Pająka ( Bar )
- Lalka dla Słoneczka ( D. Mroku )
- Wejście do pomieszczenia z flekszą dla Naboja ( D. Mroku )

  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cholibka. Pobierałem wszystko po kilka razy, zachowywałem dobrą kolejność instalacji a i tak czegoś brakuje.

Log:

Spoiler

Expression    : fatal error
Function      : CStringTable::Load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
Line          : 53
Description   : <no expression>
Arguments     : string table xml file not found ui_st_inventory.xml, for language pol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaklerK:

1/ 

Spoiler

https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_globalnye_modifikacii/put-cheloveka-dezhavyu-outfater-add-on/136-1-0-3320

Платформы и папки для установки:
ПЧШНД + Outfater add-on - устанавливается на ТЧ 1.0004
Кумулятивный фикс 0.23. (Яндекс Диск Google Drive) - порядок установки в папке фикса, ставить обязательно.
Граф. аддон "Ржавая Зона/Отравленная Зона"(Яндекс Диск Google Drive) - устанавливается по желанию. FAQ

Яндекс дискGoogle Диск
Размер файла2,63 ГБ
2021-02-04 17:40:43

2/

Spoiler

http://stalker-worlds.ru/forum/topic/3443-put-cheloveka-shag-v-neizvestnost-dezhaviu-outfater-ver/

http://torrent-stalker.org/viewtopic.php?t=56

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaklerR a instalujesz na rosyjską czy polską podstawkę?

Jak zainstalujesz całego moda to wejdź do gamedata\config\text i zrób kopię folderu Rus i nazwij ją Pol i potem zarzuć spolszczenie.

 

Coś mi świta, że czasem taki błąd wywalało jak trzeba było uzupełniać folderem rus i pol plikami z polskiej podstawki ale to nie jestem pewien, coś jak tu za dawnych czasów:

Cytat

Kopia katalogu rus z przemianowaniem na pol - uzupełniamy oba katalogi plikami tekstowymi z polskiej podstawki.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaklerR  A zobacz, czy w spolszczeniu jest ten brakujący plik. Bo mi się nie przypomina, aby podczas testowania spolszczenia taki błąd wystąpił, a musiałby od razu.

Spolszczenie było robione na gołego moda i polskiej podstawki. Nie wrzuciłeś któregoś z tych dodatków " ulepszających"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaklerR  A czy przy spolszczeniu nie ma pliku tekstowego z wyjaśnieniem jak instalować?  Bo na rosyjskiej podstawce mogą być zgrzyty. Jeden już miałeś.

I od razu podpowiedź. Jak od Sidora dostaniesz zadanie na arta, to rzucjaj inne zadania i leć szukać, bo mogą go sczyścić enpece. A innego nie przyjmie.

DODANO: Teraz wnikliwiej przeczytałem Twoją kolejność instalacji. Wychodzi, że spolszczenie moda dodałeś przed modem. Faktycznie, czy to lapsus językowy? Bo spolszczenie zawsze ostatnie, nawet jak dajesz dodatki tylko teksturowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.