Jump to content
Sign in to follow this  
kamil190

Sigerous Addon for Gunslinger ver 1.11

Recommended Posts

6ad255cbcfb01c525145e0b1a518d7de5b7cbc37

Nazwa: Sigerous Addon for Gunslinger ver 1.11
Platforma: Zew Prypeci 1.6.0.2
Typ dodatku: Samodzielny - nie trzeba instalować na Zew Prypeci
Twórca: artemakusev4

Dana wersja adaptacji na podstawie SGM 2.2. Każda globalna aktualizacja adaptacji otrzyma nową wersję.

Opis:

Spoiler
Cytat

25.07.2020.
Chciało się dopracować jeszcze niektóre rzeczy w adaptacji, ale w najbliższy tydzień nie będę mógł nad nią pracować, dlatego udostępniam teraz.
Za tydzień przyjadę, będę kontynuował pracować nad pierwszym patchem i nowymi dodatkami.
Teraz w adaptacji jest 11 dodatków (zawartych w dziale "dodatki").
26.07.2020.
Ważna informacja!
W następnych aktualizacjach, dodatki będą szły oddzielnie od adaptacji (aby zaoszczędzić miejsce na dysku gracza)
Globalne aktualizacje będą w dwóch wariantach:
1.Patch (dla tych, kto już pobrał adaptację)
2.Ponowne wrzucenie pełnej adaptacji (dla tych, kto jeszcze nie pobrał)
Duża prośba, pisać o błędach, w stworzoną dla tego dyskusję, a nie w PW)

Zalecenia dot. instalacji moda:

Spoiler

Dodatki zaleca się dodawać jeden raz, przed startem nowej gry (oprócz optymalizacji, można ją zrobić w dowolnym momencie przechodzenia). Nie zaleca się instalować adaptacji na partycję systemową (dla gry może być niewystarczająco praw, dla wykonywania operacji na partycji systemowej).
Wskazane, wyłączyć autozapisy (pomoże to pozbyć się wielu wylotów, gdy brakuje pamięci, w czasie przejścia z lokacji na lokację).
Praca nad optymalizacją jeszcze trwają. Ta optymalizacja, co jest w menedżerze modów, zaleca się użyć, tylko jeśli nie jesteś zadowolony z aktualnej wydajności.

Instalacja:

Spoiler

Adaptacja jest samodzielna, nie trzeba instalować na Zew Prypeci.

Linki do pobrania:

Spoiler

Link do moda na Yandex: [KLIK]

Link do moda na Google Drive - wersja 1.1: [KLIK]

Link do moda na Google Drive - wersja 1.1 + patch (na dany moment wersja moda 1.11): [KLIK]

Patche i fiksy:

Spoiler

Przed instalacją patcha: - w menedżerze modów wyłączyć obowiązkowo Minimalism hud.
Poprawki patcha:
- fix Minimalism hud;
- fix wylotu do menu;
- fix opisu charakterystyki pancerza.

Link do patcha: [KLIK]

Dodatki do wersji 1.11:

Spoiler

Źródło: [KLIK]

Dla wersji Sigerous Addon for Gunslinger 1.1 i 1.11 (kilka pasuje dla standardowego SGM 2.2).
Instalacja:
- Umieść folder "MODS" z archiwum, w folder z grą
Uruchamianie:
- Włączyć w menedżerze modów.

1. Lokacje Absolute Nature - Misery edition dla SGM 2.2 (ver 0.8):
Link do pobrania: [KLIK]

2. Lokacje z Anomaly dla SGM 2.2 (ver 1.0):

3. Nowa pogoda CGIM:

4. Minimalism hud:

5. New hud:

6. Zamiana krzyżyka na kropkę w celowniku:

7. Nowe radio - 80 utworów dla radia:

8. Nowy ambient (Ambient lokacji z Dead Air):

9. Optymalizacja Gunslinger Mod ver 0.2(Npc chowają broń, zamiast tego, żeby wieszać na plecach (daje dobry przyrost FPS w miejscach gromadzenia się NPC):

10. Wyłączenie akumulatorów dla detektorów i latarki:

11. Standardowy alife NPC:
+ Średni FPS będzie wyższy;
+ Pomoże pozbyć się błędu z Głuszczem w Stacji Antenowej "Krug" (jeśli się on u was pojawi);
- Obciążenie będzie większe, co może prowadzić do większej ilości mikrofreez'ów.

12. Śmierć z pierwszej osoby:

13. Teleport na Zaton.
- Na Kordonie w grze naciśnijcie ESC-F6-ESC. Gracz przeteleportuje się do punktu przejścia i zacznie się wczytywanie Bagien.
- Na Bagnach w grze naciśnijcie ESC-F7-ESC. Gracz przeteleportuje się do punktu przejścia i zacznie się wczytywanie Zatonu.

14. Cheat-mod:
Sterowanie cheat-modem:
[F1] - wywołać cheat-menu.
[F2] - wywołać spawn-menu.
[F3] - wydać GG wszystkie bonusowe utwory na MP3 player i dać samą MP3.
[F4] - dać punkty rankingowe (punkty obowiązkowe dla zwiększenia asortymentu u handlarzy, a także dla niektórych ulepszeń u mechanika i otrzymania medali).
[P] - dać GG 1 milion rubli.
[0] - ustawić współczynnik czasu na liczbę 8 (standard).
[1] - ustawić współczynnik czasu na liczbę 50.
[2] - ustawić współczynnik czasu na liczbę 100.
[3] - ustawić współczynnik czasu na liczbę 500.
[4] - ustawić współczynnik czasu na liczbę 1000.
[5] - ustawić współczynnik czasu na liczbę 5000.

Źródło: sigerous.ru

Co myślicie :P?

Spoiler

1.jpg.edca2142db18bf9bf7de43def3b6cb51.jpg

2.jpg.b980f4afd6820538a8a313a66dc22458.jpg

3.jpg.358acbd319d375d8de1944ca6b7dbbd1.jpg

Przerobiłem launcher choć nie wiem dlaczego mimo wykorzystania tej samej czcionki i jej wielkości jakoś dziwnie wyglądają te napisy, ale ładniej nie potrafię zrobić :P Oprócz tego jak widać dodałem link do naszego forum, link do tego tematu na forum, link do stalkerteam.pl na facebooku i link do StalkerWorld dla YouTube, wszystkie opcje są interaktywne więc po wybraniu którejś z opcji zostaniecie przekierowani z launchera na stronę internetową lub do folderu (zrzuty i logi) a dodatki otwierają JSGME - menedżer modów, poza tym dzięki @kamil190 i temu, że wstawił tu dodatki do moda w większości przetłumaczone to przetłumaczyłem na angielski nazwy modów( choć niepotrzebnie bo kilku modów, które są tu w temacie w zakładce Dodatki do wersji 1.11 nie ma w wersji do której są linki podane wyżej - trzeba je ściągnąć).

Samego JSGME na razie przerobiłem na angielski bo dołączony do moda jest rosyjski i są krzaczki zamiast angielskich nazw opcji. 

A co do samego moda no to dostosowałem polonizację SGM 2.2 do tego moda, uzupełniłem pliki nowymi rzeczami dodanymi w tej wersji i je również przetłumaczyłem, co do plików Gunslingera - te które pasowały ze spolszczenia @DaimeneX po prostu zamieniłem z ich odpowiednikami, nowe przetłumaczyłem od 0 na język polski i dostosowałem do załączonego wyżej patcha(nawet nie wiedziałem, że mod dostał już jakiś patch) więc jeśli chodzi o pliki tekstowe wszystko jest po polsku już, skryptów chyba nie będzie trzeba tłumaczyć bo nie trafiłem jeszcze na żaden, który nie był by nie przetłumaczony więc pozostają testy...

A jako, że mod jest długi to jak ktoś jest chętny do pomocy w testowaniu spolszczenia to możecie dać znać bo testowanie w pojedynkę zajmie duuużo czasu ze względu na rozmiar moda :P

Postanowiłem wziąć udział w testach spolszczenia. Może wyłapie jakiś błąd, a przy okazji sprawdzi się jak jest ze stabilnością w tej wersji SGM-a :) 

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten mod. Gunslinger w znacznym stopniu odświeżył ten tytuł. ss_daniel_08-02-20_21-50-28_(escape).jpg

Na razie jestem na Kordonie, ale wylotów nie miałem. Wpakowałem trochę dodatków.
- Lokacje Absolute Nature - Misery edition dla 
- Nowa pogoda CGIM
- Standardowy alife NPC
- Optymalizacja
- Nowy HUD
- Nowy Ambient 

Oczywiście w NLC będę grał dalej, ale już wolniej. SGM trochę podleczy moje skołatane nerwy :smile_pseudogigant: