Skocz do zawartości

Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 8 miesięcy temu...
14 minut temu, Kostia napisał:

Siemanko.  

Prosiłbym o reupload spolszczenia ponieważ link nie działa.

Tu masz z mojego Mediafire spolszczenie i patch do spolszczenia.

http://www.mediafire.com/file/h07eeecwrc8qvau/Spolszczenie_moda_PRIBOI_STORY_Ukryte_Zagrozenie_v.1.4.7z/file

http://www.mediafire.com/file/mbftfmku25cdpyh/patch_final_do_ps_uz_v1.4.rar/file

p.s. Uprasza się Opiekunów o przegląd spolszczonych modów w celu weryfikacji niedziałających linków. :oops:To taka moja mała czerwona złośliwość. :005:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszone ;)

Tak czysto informacyjnie.

Jak ktoś trafia na taki problem to można nacisnąć "zgłoś post" i dać info. Od razu widać.

Normalnie działa, działa, a potem cuś się spierdzieli :)

 

@Kostia

 Jeśli czegoś brakuje to Ściągaj moda z linków z Mega tam masz przeważnie taką paczkę robioną "wszystko w jednym". Oczywiście jeśli jest taka możliwość w danym temacie moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pacjent1972 napisał:

p.s. Uprasza się Opiekunów o przegląd spolszczonych modów w celu weryfikacji niedziałających linków.

Jak jesteś takim tytanem pracy, to sam się weź do roboty, a nie innym dokazujesz.

Panowie takie sprawy proszę rozwiązywać na PW, dziękuję.

// Junx 

Edytowane przez Gość
Informacja dla innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kostia napisał:

@pacjent1972 Proszę :)


FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I
[error]Function      : CInifile::Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 166
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments     : w_ak74m.ltx
 

 

Wyszukiwanie błędu za pomocą Mrs. Googla:

Post @Kalam-ma, i kolejne jako próba pomocy. Na początek proste dostępne metody rozwiązania problemu samemu, jeśli nie pomogą to czekaj na pomoc kogoś "technicznego" z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałem sobie tego moda z ciekawości. Ciekawy byłem jak będzie teraz działał na kompie rozbudowanym dzięki @Buberowi (jeszcze raz dziękuję). Pamiętam, że miałem różne problemy z tym modem. Grałem oczywiście na statycznym oświetleniu i niskich ustawieniach. Musiałem wyłączyć deszcz i burze (błyskawice często powodowały wylot). 

Teraz, to inna para bamboszy:) Mod działa bez problemu na max. ustawieniach. FPSy mam ustawione na 80, karta jest wykorzystana w ~ 30%, a procesor w ~ 40%. Temperatury około 45 stopni C. Tak jest na początku. W miarę postępów w grze, parametry te pewnie trochę wzrosną.

ss_jarek_04-28-19_09-21-44_(l01_escape).thumb.jpg.afc7562e721991b3307256842ab24ff6.jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już przy okazji innych modów, że warto wracać do tych staroci, mając wypasione komputery. Okazuje się, że potrafią one wyciągnąć z tych modów to, czego nie dało się zobaczyć parę lat temu. Ma się wtedy wrażenie, że to całkiem inny mod. I też zachęcam starych wyjadaczy, do przypomnienia sobie tych ikon stalkerzenia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek myśli że już nic go w modach nie zaskoczy a okazuje się jak bardzo był w błędzie. Nie można nie wspomnieć o granatach, NPC uwielbiają z nich korzystać i wysadzać nas jak i siebie w powietrze(to czasami bywa nawet przerażająco-zabawne) w podstawce były jaja ale tu to inny level szaleństwa. Respawnowanie się wrogów(np Bar) to też są jaja dużego kalibru, masa NPC-ów ginie na twoich oczach(nie wiesz czy ważni dla fabuły czy nie, zleceniodawcy czy nie) jedna wielka rzeźnia. Ten myk ze znikaniem lepszej broni, następne mistrzostwo(podnieś z trupa który ma broń w plecaku i masz twardy zawiech) strach coś podnieś, kupisz to ci zniknie, znajdziesz w skrytce to zniknie... normalnie czary mary i dużo syfu.

Pogrywam sobie dla śmiechu, taki Call od Duty dla niewyżytych fps-owców. Fabuły praktycznie brak. Zabawny mod to trza przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, smox napisał:

ale po tej wypowiedzi uważam, że nie dorosłeś do tego moda.

Ja wiem? W sumie mod miał irytujące rozwiązania, te które wymienił @MOS. No i z tego co pamiętam jak grałem to faktycznie z tą fabułą było licho, no niby lataliśmy od dokumentu, do dokumentu, w którym coś tam przeczytaliśmy ale po jego podniesieniu wyskakiwała nam np misja "Znajdź dokumenty na Agropromie" co nie zawsze logicznie wynikało z informacji, które znajdowaliśmy. A najgorzej jak jakieś papiery znaleźliśmy poza kolejnością. (Chociaż, z tym może być różnie bo w sumie to tych Priboi to ze 3 wariacje były, a w każdą się grało to i wspomnienia się mieszają)

Wiadomo kto moda robił (LA DC, mówi komuś coś ;) ) to i ich to pierwsze dzieło szału nie robi, chociaż moda raczej wszyscy kojarzą, jeden z takich pierwszych głośnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi @MOS wynika, że podobają mu się bardziej takie... "nowoczesne" rozwiązania w modach. I okej, rozumiem gościa, bo taki "Kontrakt na Dobre Życie" ogrywało się krótko, ale świetnie; mod pokazał, że da się na tej podstawce opowiadać historie w stylu bardziej współczesnym. To taki mały wyjątek, bo przeważająca większość modów to jednak zasada przynieś, wynieś, podaj i pozamiataj, a na końcu zapieprzaj z Kordonu na CEA i z powrotem, w międzyczasie biegając za dokumentami. I to też jest okej, ale to trochę inny rodzaj opowiadania historii i samej rozgrywki.

Warto spojrzeć na rok wydania Priboia. To pierwszy mod zmieniający fabułę w takim stopniu. I chociażby przez to warto dać mu szansę, bo kto wie - może gdyby Dezowave nie przetarło szlaków, nie dostalibyśmy ani "Kontraktu (...)", ani "Złotej Kuli" i innych dobrych modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.