Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 3.0 (OBT)


Agrael
Wiadomość dodana przez Meta,

Dyskusja dotycząca polonizacji została wydzielona tutaj, żeby był porządek.
Temat do zgłaszania braków/błędów w tłumaczeniu znajduje się tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, metek58 napisał(a):

A miałeś taki przypadek w grze z tą chorobą? Dziwne, że w testowaniu wymienia pozycje bez choroby popromiennej...

Podczas jednej z rozmów z Żabą miałem do wyboru tekst, że słabo się czuję, on powiedział, że to od promieniowania i ta choroba niesie przykre konsekwencje i że od czasu do czasu powinienem zażywać antyrady albo walnąć flaszkę wódki.

Nie było w tym przypadku ikonki trupiej czaszki jak np przy wściekliźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z tym promieniowaniem, coś jest nie tak, aplikuje antyrad, apteczki i po jakimś czasie znowu wyskakuje mi ikonka promieniowania. Powoli zaczyna mnie to denerwować, psuje grę a najdziwniejsze to , że nie wiem jak temu zaradzić, zaczyna brakować medykamentów a jak chleję wódę to muszę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bolo napisał(a):

Ja też mam problem z tym promieniowaniem,

@bolo, jeżeli nie masz problemu z małą cziterką, to zerknij tu -

Spoiler

Poprosiłem o pomoc @gawron i takową otrzymałem. Oto co pisze - Z poniższym plikiem radiacji na pasku przybywa, ale zdrowia nie ubywa. Najwyżej jeśli za bardzo pojaśnieje w oczach, to trzeba użyć antyradu lub wypić wódkę.

actor.ltx


 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo możesz przy sobie nosić artefakty, które promieniują, a nie znasz ich właściwości albo napromieniowane jedzenie. Żaba tłumaczył, że jak mamy detektor anomalii to możemy klikać w inwentarzu na przedmioty i jak "skrzeczy" to napromieniowany.

Ja tak nosiłem chleb i kiełbache napromieniowaną i powoli mi rosła radiacja, wyrzuciłem na ziemię i powoli zaczęła spadać, to mówię tu cię mam.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ciekawy przypadek, za Chiny nie mogłem znaleźć na Wysypisku Tajnych dokumentów nr 2... Chwilowo odpuściłem i później, po rozmowie z Jarosławem, zauważyłem, że pijawka zabiła jakiegoś stalkera. Gdybym nie potrzebował noża dla powinnościowca, pewnie poszedłbym swoją drogą, a tak ustrzeliłem pijawkę i ku mojemu zdziwieniu oraz radości przy trupie biedaka znalazłem poszukiwane doki nr 2. To tylko potwierdza, że życiem stalkera rządzi przypadek🙂

Spoiler

d2.jpg

Gdyby komuś przytrafił się permanentny wylot z podobnym wpisem w logu:

Spoiler
ERROR: incorrect destroy sequence for object[44037:device_pda44037], section[device_pda], parent[44036:bar_dolg_respawn_144036]

 

(chyba dotyczy postaci, której teoretycznie nie powinno być w danym miejscu), wystarczy podmiana poniższego pliku. Plik wyłącza kontakty w PDA. Po załatwieniu tego co jest do załatwienia, należy przywrócić plik oryginalny.

items.ltx

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kanon1022 napisał(a):

Dokumenty nr 2 u mnie były na Wysypisku w wąwozie w kanale za kratą koło fabryki . 

Teoretycznie tam właśnie powinny leżeć i czekać. Przejrzałem filmiki w internecie i dla sprawdzenia cofnąłem się w zapisach do mojej drugiej wizyty na Wysypisku, wtedy dokumenty były na swoim miejscu. Jednak gdy poszedłem tam po Med-Priborze (bo wtedy już wiedziałem, że trzeba ich poszukać), papierów już nie było. Wygląda na to, że emisja wywiała je za ogrodzenie, przechodził stalker i cap je do plecaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też cofałem się w zapisach, gdy @smox wspomniał mi o zadaniu na sztuczne oko dla stalkera z przepaską na twarzy. Przed oddaniem, trzeba kliknąć na te oko, a wtedy pojawi się notka w PDA z trzycyfrowym kodem. Nie wiem jeszcze do czego, ale zapewne będzie możliwy do wykorzystania na Bagnach, gdyż jednooki jegomość wspominał, że był u Bagiennego Doktora.

A z drugiej beczki mam pytanie w sprawie itemów w plecaku. Czy dałoby się je scalić, aby było np. 20 apteczek w jednym okienku z widoczną 20 liczbą sztuk. Tu temat, może da się to ogarnąć.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, łatwo jest przeoczyć Fila.

W podziemiach pod Kordonem znalazłem taki oto nożyk, nie wiem, czy jest lepszy, czy może będzie komuś potrzebny, na razie z nim biegam.

Spoiler

n.png

A bar przypomniał mi stare dobre czasy i knajpę "Pod Chomątem"🙂 Kurde, wkręcam się w tego moda coraz bardziej.

Spoiler

ch.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno są. Oglądałem trochę filmów u Huga na YT z OLR i natknąłem się na jeden, w których wylądował w podziemiach na Kordonie. Wchodziło się do nich nieopodal mostu na Kordonie, tam, gdzie w oryginale jest elewator.

Co jak co, ale ten mod mocno zaskakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tom3kb napisał(a):

to pod Kordonem są jakieś podziemia?

Zaprowadzi Cię do nich fabuła. Jest tam też kanister z paliwem, można uruchomić generator, wtedy w podziemiach zrobi się jaśniej lub go zabunkrować i użyć do generatora na oczyszczalni za depo na Wysypisku, wtedy otworzą się drzwi.
 

  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb, masz kilka opcji do wyboru. Możesz iść sam, albo z towarzyszem. Jeden chce kombinezon (porozmawiaj z Żabą), inny chce artefakty.

Kilka zdań o artefaktach. Po powrocie z Med- Priboru miałem opisy tylu artefaktów - 

ss_anita_06-02-24_15-16-01_(lvl2_garbage).png

Trzeba pamiętać, że artefakty się wyczerpują i tracą swoje właściwości jak są na pasie -

ss_anita_06-03-24_19-11-20_(lvl1_escape).png

  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinezony można załatwić (taki fajny czysto słowiańsko - polski czasownik :) ;) ) u żaby albo iść samemu.

Samemu lepiej bo jak ci pilnującego twojej dupy zawodnika coś ukatrupi to ci poważanie spada a samemu to cicho, powoli i najlepiej z odległości lub z góry upatrzonej pozycji.

Zacząłem grac od nowa, teraz jak wiem co i jak to gram inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Wysypisku i Agropromie można gdzieś spać?

Czy słoik z wodą z bagienka jest mocno promieniujący czy to to, że mój kombinezon ma już 60% wytrzymałości i stale rośnie mi napromieniowanie i nie jestem pewien czy będę w stanie jakoś wrócić do Żaby z Agropromu 😁

@edit

Wyrzuciłem Słoik i wygląda na to, że napromieniowanie spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze mnie jedno naszło, na Med Priboi znalazłem kilka dokumentów, jakieś o Psi Przyłbicy, jakiś załącznik do głównego dokumentu o labach itp.

Takie rzeczy lepiej trzymać? Jest szansa, że to przyda się do jakiś zadań czy to takie dokumenty do sprzedawania Żabie ewentualnie później innemu handlarzowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.