Skocz do zawartości

Lost World Troops of Doom 3.0 + Patch 3.5.5


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam małe problemy z zainstalowaniem moda. Po wypakowaniu wszystkich folderów i plików mam też foldery bin i różne pliki do katalogu z grą np. fsgame. Czy aby mod działał wystarczy połączyć same gamedaty, moda + spolszczenia ? Edit: Dobra udało mi się uruchomić. Wie ktoś gdzie są dokumenty, które muszę znaleźć na czarnym jeziorze ?

Edytowane przez Saddam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Olej go. Przejścia ze szpitala na generatory i tak nie ma a finałem rozmowy z Gromem jest wstąpienie do frakcji najemników i wrogość wszystkich pozostałych frakcji. Jak już koniecznie chcesz zakończyć to zadanie to wróć się na Czarne Jezioro do Irbisa i wstąp do frakcji Drakonidów. Ale wtedy z kolei wszystkie frakcje będą przyjazne lub neutralne. Łącznie z monolitem i z zombie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa problemem był fsgame, a dokładniej wpis $app_data_root$=true|false|C:|Documents and SettingsAll UsersDokumentySTALKER-SHOC w dzialajacym pliku jest $app_data_root$=true|false|C:|UsersPublicDocumentsSTALKER-SHOC

Regulamin punkt 2.2 LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopadł mnie kolejny problem, tym razem z działaniem gry.

Gra wywalała mnie do pulpitu z takim błędem:

 FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : fatal error
[error]Function	 : CScriptEngine::lua_error
[error]File		 : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line		 : 73
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ....r. - shadow of chernobyl\gamedata\scripts\_g.script:582: attempt to index global 'oSnd' (a nil value)

Więc postanowiłem najprościej przeinstalować i grę, i moda. Problem polega tym że nadal mnie wywala tylko ze z innym błędem:


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : fatal error
[error]Function	 : CScriptEngine::lua_error
[error]File		 : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line		 : 73
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...dow of chernobyl\gamedata\scripts\lwc_anomaly.script:830: table index is nil

Zabrakło mi już pomysłów. w F.A.Q nie znalazłem odpowiedzi na nie. Da się jakoś to załatać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mógłby ktoś napisać szczegółowo gdzie jest ten trup w Limańsku skąd mamy zabrać PDA, koło posterunku wojskowego w Czystym niebie. Biegam po tym terenie i nie mogę znaleźć. EDIT: dobra udało mi się znaleźć jakieś ciało, było pod mostem. Teraz gdy próbuję iść do Kroma to najemnicy są wrodzy, czy tak ma być ? Bo on neutralny nie jest i zagadać ciężko jest.

Edytowane przez Saddam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.getzilla.net/files/3099051/dynamic_patch_lwtod_2.0.exe.html

Ten link wysyła do getzilla.net / kontener/programy/dynamic_patch_lwtod_2.0.exe. klikam pobierz plik czekam 5 sekund i error 404

Czy ktoś ma inny link do pliku dynamic_patch_lwtod_2.0.exe skąd można by to normalnie pobrać ?

Google wysyłają mnie właśnie do getzila.net

Inne fora też wysyłają mnie tam

Chomiki i inne zwierzaki też tego nie mają (albo ja nie umie szukać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytanie o dynamic_patch. Czy bez niego można grać. Bo na słabszej maszynce jest chyba zbyteczny. Jestem przed montowaniem moda i nie chciałbym wrzucić czegoś, co mi będzie zbędne lub mieszać. To co ściągnąłem ( za wyjątkiem fixa), wszystko jest .exe. Czy przy rozpakowaniu jest instalator, lub czy rozpakowuje do jakiegoś katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowałem, bez dynamicznego. Dołożona mini-mapa i zwiększony udźwig. To doświadczenie z Wariantu Omega.

Chodzi stabilnie. Fabuła na początek, nie sprawia mi trudności. Trochę rożni się od tej z rosyjskiego poradnika, ale to nieistotne. Zobaczymy co będzie dalej.

Podbicie tematu.

Po kilku godzinach jest dalej.

Tak jak wyżej pisałem, poradnik nie zgadza się z modem. Zabrałem z koparki narzędzia dla Kardana, ale tych drugich w bazie kontenerów nie było. Złaziłem stanowiska OPL, cementownię, pociąg pod mostem, też nic. Został mi tylko Jupiter i Oaza. Ale to nie dzisiaj.

Oczywiście jest i pytanie. Gdzie one są?

Kolejne podbicie.

Trzykrotnie od nowa wchodziłem na lokację Jupiter, licząc na zespaunowanie narzędzi. Ale za każdym razem zamiast nich stoi butelka wódki.

Jeśli się nie pojawią, dalsza gra w tego moda mija się z celem, bo takie kurioza mogą się powtarzać.

Co radzicie ( oprócz olej to idź dalej)

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metek58 - dzisiaj już mi się nie chce bawić. Ale patrzyłem na poradnik do tego drugiego LWT i tam na screenshocie widać narzędzia, a ja dokładnie w tym miejscu mam flaszkę. Przeszukiwałem miejsce z wciśniętym klawiszem użycia. Zabierało flaszkę i nic innego nie sygnalizowało. Postrzelałem po stole i nic, a granatów już nie mam. Trzeba by zaczynać jeszcze raz.

cichy - dzięki, wiem że jesteś bardzo usłużny, ale po Wariancie Omega, ten mod mnie nudzi i dam sobie z nim spokój. Jak na moje potrzeby, jest cienki. Poczekam na dokończenie WO, wtedy będę miał ciekawiej. Bo oba są bardzo podobne, różnią się drobiazgami ( przynajmniej do tego momentu co dograłem ).

A do dalszej zabawy, znajdę sobie coś innego. Jeszcze jest zapas modów, do ruszenia.

Takie coś chyba występuje nie tylko u mnie, bo nawet Czech zgłaszał ten bug. A nikt z tych co są w temacie, nie podjął dyskusji. Nawet na PW.

Może trzeba zajrzeć do skryptu i zobaczyć czy tam nie ma błędu. Bo pojawianie się tej flaszki raz za razem o tym sugeruje.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mam wersję angielską stalkera 1.0006, wszystko działa, żaden plik nie jest uszkodzony. I teraz mam do głównego folderu z grą wrzucić gamedata i bin z "lwtod3.0_fixed.exe". Ale na stronce pisze , że trzeba usunąć wszelkie pliki gamedata z folderu gry, jest ich 14 w głównym folderze(tyle wyliczyłem), pozbyłem się ich i wrzuciłem gamedatę i bina moda do głównego folderu z grą. Potem próbuję odpalić i wyskakuje bugtrap. Ścieżka prowadzi do pliku xrCore.dll. Proszę powiedzcie co zrobiłem źle, a co powinienem zrobić... A słyszałem jeszcze, że przed pierwszą instalacją modów trzeba coś zmienić w pliku "fsgame.ltx" nie wiem czy to prawda... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że jeżeli chcesz zacząć grać w mody, to powinieneś mieć polską podstawkę (Stalkera SoC PL). Wszystkie spolszczenia na tym forum przygotowywane są właśnie do takiej podstawki. Być może dało by się uruchomić tego moda na wersji angielskiej, ale nastręczy ci to masę problemów. Łatwiej kupić Stalkera SoC PL, teraz kosztuje grosze. Z tym usuwaniem gamedat to nie tak. Usuwasz folder gamedata jeżeli wcześniej instalowałeś jakiegoś moda. Gamedaty.db, to jest właśnie Stalker i nie wolno ich usuwać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.