Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Noisy - zależy gdzie jesteś, ale najprostsza droga na Magazyny to droga przez Bar (stara ścieżka z podstawki). To, że nikt nie odpowiada na twoją chęć pomocy jest oczywiście wkurzające ale, albo masz jeszcze coś do oddania, albo coś do znalezienia, albo pytasz nie tego co trzeba. Miałem to samo. Wtedy najlepiej zwrócić się z pytaniem do kogoś, z kim rozmawiałeś już dawno. Takie są moje sugestie.  

Jestem ciekawy czy ktoś miał problem na Magazynach Wojskowych z zadaniem na akumulatory i jak go rozwiązał ?

Sprawa prozaiczna. Dostaje zadanie. Znajduję akumulatory. Odnoszę je. Zadanie niezaliczone i dalej błyska na mapie, obojętnie ile oddam (w schowku było 10).   

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak ma być. Z zaprowadzeniem brata Brody na Jantar nie ma co się śpieszyć. Można z nim handlować i kupić od niego schowki. Polecam Poradnik Cichego.

Za każdego przeprowadzanego Powinnościowca dostaniesz 25 000. Najpierw oczyść Dzicz, a pod mostem trzeba iść przed nimi i pokazywać drogę. Nie jest łatwo, ale do zrobienia.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podchodząc do nich zbierać ich  do kupy.  Idą sami bez dialogu. Jak są pozbierani, podchodzimy do ich "wodza", on rusza i inni za nim. W zależności od naszej gry, włażą lub nie w spalacze.

Ja tylko raz ich przeprowadziłem, udanie wszystkich. W innych grach nie prowadziłem, bo to nie priorytet, a miałem za to majstra od napraw w dobrym miejscu. Bo inaczej, albo nam zginie w spalaczu, lub tak jak pisał smox, uciekną z baru i tyle z nich pociechy

Z tym, że dialog na ich przeprowadzenie, należy przeprowadzić dopiero po tym, jak w barze pogadamy z Woroninem, o zbieraniu oddziałów.

A do baru należy się pierwszy raz dobrać od strony Wysypiska. To najkorzystniejsza droga dla scenariusza. Tam pogadać w tej kolejności: z Barmanem, Striełokiem w kiciu, Woroninem, pozostałymi rozmownymi NPCami i dopiero można się wybrać na Dzicz.

Można iść znanym teleportem przez część stacyjną, likwidując wszystko co wrogie, w tym i kontrolera w piekarniku. Po drodze można zajrzeć do bogatego schowka w baraku przy torach.

Albo "odkryć" nowy teleport który znajduje się na końcu drogi, w lewo od tradycyjnego teleportu, a przenoszący nas za budowę, w okolice barakowozu.

A dalej jak mod prowadzi, lub wolna wola gracza :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kanon1022 - sprawdź, czy już możesz wejść do metra z hangaru na Wysypisku, poprzez zakratowane drzwi naprzeciw kapciory handlarza z podstawki. Już pisałem jak się do Skoczka dostać, ale powtórzę. Jak znajdziesz się w metrze, będzie sala ze schodami po obu stronach. Idziesz na te z prawej strony, tak aby dotrzeć do dziury w stropie i przez dziurę do następnego pomieszczenia. Skoczek jest dobrze widoczny. Po zabraniu, przez dziurę spowrotem na dół i przez metro, do jakiegoś teleportu.

Teleport na Bagna możesz mieć zaznaczony, ale nie działający. Aby się otworzył, trzeba porozmawiać ze Striełokim i zrobić kilka innych zadań. A skoro nie masz dostępu do bunkra na Jantarze, chyba ich nie zrobiłeś. To przeprowadzenie naukowców z Bagien na Jantar. A pojawią się na Agro, dopiero podczas robienia zadania na Beryla. A ono jest dopiero którymś, z kolejki zadań dodatkowych.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie  dzięki skoczka już mam ,ze Striełokiem rozmawiałem jak siedział w areszcie u powinności w barze, na jupiterze kupiłem schowek od gościa w nim była radiostacja nastawiona na częstotliwość dowódcy strażnika czasu ,jak użyłem i leciałem na wyznaczone miejsce to śmigłowce do mnie waliły jak do kaczki  potem jacyś goście na biało też. Czy tak ma być i mam do nich strzelać. 

Edytowane przez kanon1022
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanon1022 - wejdź do smartfona, a w nim otwórz spis wiadomości. Masz tam całą rozmowę. Zrób to przed jakąkolwiek inną późniejszą rozmową, bo następne ją zepchną z ekranu.

Tak możesz czytać wszystko, co było na monitorze, a zniknęło zanim przeczytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noisy - to poziom na który przechodzimy windami. Pierwszą w dół, a drugą do góry.

Popatrz do FAQ, ( http://www.reborn-stalker.ws/forum/66-438-1#159315   ) #9  ЛАБОРАТОРИЯ  Х-8   drugi spoiler Сколько документов в лаборатории?   ze screenami.

W pierwszym spoilerze masz teleport wyjścia. Nie zapomnij wyłączyć Radaru2, w pomieszczeniu z królową stworków.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po części mam problem i fabularny i techniczny, już wyjaśniam.

Otchłań pod Zoną. Otworzyłem wszystkie drzwi na kody, znalazłem Destruktor wydarzeń. Pytanie następującej treści: czy stalkerzy z grupy Brody są do czegoś jeszcze potrzebni? Ponieważ stoją pod pierwszymi drzwiami (otwartymi zresztą) i boją się wejść na górę (domysł) ponieważ na ostatniej kondygnacji między teksturami korytarzy a ścianą ugrzązł poltergeist. Wczytywanie zapisów nie pomaga, tak samo wchodzenie ponowne do Otchłani.

Zostawić ich i kontynuować grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.