Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

A dlatego nie chcę pobierać, bo kto się na gorącym poparzył, to na zimne dmucha. Kiedyś dawniej, pobrałem moda z torrenta, ale zamiast moda miałem robala przejmującego kontrolę nad komputerem i różową stronę ruskiego burdelu. Sporo się namęczyłem, aby wyjść z tego burdelu i od tamtej pory na torrenty patrzę krzywym okiem.

Z dwojga złego, wolę zainstalować wtyczkę do Mega.

Pochodziłem po rus forach, ale niestety linki do v.7.62 są martwe. Nawet na stronach Rebornowskich. Jest tylko gamedata 7.63.

Jeszcze mnie ciekawi, czy nie dałoby się pokombinować i wykorzystać v.7.64 Zagadki. Mod przecież prawie ten sam, tylko zmiany w gamedacie. Ale chyba ta nowa lokacja wszystko zablokuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox - Tak, tam też byłem. Jest tam tylko sama gamedata, zmieniająca 7.62 na 7.63, ale brak reszty moda. I tu jest problem, bo nawet Rosjanie nie będą w stanie go pobrać bez torrentów.

Wiem, że trzeba pobierać przez przeglądarkę. Lecz u mnie przy pobieraniu z Mega, Firefox domaga się wtyczki. Może masz ją już zainstalowaną i dlatego nie masz tej sygnalizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

@smox - Tak, tam też byłem. Jest tam tylko sama gamedata, zmieniająca 7.62 na 7.63, ale brak reszty moda. I tu jest problem, bo nawet Rosjanie nie będą w stanie go pobrać bez torrentów.

Wiem, że trzeba pobierać przez przeglądarkę. Lecz u mnie przy pobieraniu z Mega, Firefox domaga się wtyczki. Może masz ją już zainstalowaną i dlatego nie masz tej sygnalizacji.

 

Na stronie wskazanej przez @smoxa są trzy pliki które pobrałem na mojego Yanka więc możesz pobrać bez żadnych obaw.
 

GAMEDATA_Doppelganger763.7z
https://yadi.sk/d/hyH1wU9uwV5w2
578MB

Doppelganger_fix_k_763.7z
https://yadi.sk/d/tYrJFozlwV6Ju
67,7MB
 

С.Т.А.Л.К.Е.Р. - Чистое Небо.7z (CS+mod)
https://yadi.sk/d/_7o0Ic8awV5sv

 

Co do ostatniego pliku waży 7,8GB a Yandex ma takie ograniczenie, że przeglądarką można pobrać pliki do 2GB.
Jeśli nie chcesz instalować żadnych wtyczek to mogę pobrać ten plik z mojego Yanka podzielić RAR`em np. na 1GB paczki i je ponownie wrzucić na mojego
iu spokojnie będziesz mógł je pobrać przeglądarką.  Mam niezbyt szybki upload i jeśli Ci pasuje takie rozwiązanie to do końca dnia mógłbym wrzucić paczki 
i podać linki. Napisz czy Ci to odpowiada. Jestem cały czas przy kompie a i tak przed 1:00 się nie kładę ;) 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia bania się czy nie. To kwesta uniknięcia nadmiaru reklam i innych dupereli, które z taką wtyczką się pojawiają. Mam doświadczenie z innymi wtyczkami. To faktycznie "wtyki", a nie wtyczki. Mam Adbloka, więc zamiast reklamy pojawia się kolejna z sugestią usunięcia go. Więcej klikania z gaszeniem tego, niż oglądania właściwej treści.

Moda chciałem pobrać, bo na razie nic nowego nie ma. Miał być, żartobliwie mówiąc, na całą zimę spokojnego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik, pomyliłeś linki i ten ostatni też jest do fixa.

Odnośnie kwestii:

Cytat

Co do ostatniego pliku waży 7,8GB a Yandex ma takie ograniczenie, że przeglądarką można pobrać pliki do 2GB.

Nie wiem skąd masz takie ograniczenia i jaka przeglądarka je ma, pobieram z Yandexa rożne pliki ponad 2GB i nie mam ograniczeń, nawet bez logowania na Yanka. 

p.s. sorrki ze się wmieszałem do tej dyskusji. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kondotier napisał:

To kwesta uniknięcia nadmiaru reklam i innych dupereli, które z taką wtyczką się pojawiają. Mam doświadczenie z innymi wtyczkami. To faktycznie "wtyki", a nie wtyczki.

Wszystko co zainstalujesz w systemie możesz odinstalować. Instalujesz wtyczkę, pobierasz, odinstalujesz wtyczkę, czyścisz rejestr i po wtyczce nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pacjent1972 napisał:

@kazik, pomyliłeś linki i ten ostatni też jest do fixa. To link do repacka: https://yadi.sk/d/gU6UxXLEiscT8

Odnośnie kwestii:

Nie wiem skąd masz takie ograniczenia i jaka przeglądarka je ma, pobieram z Yandexa rożne pliki ponad 2GB i nie mam ograniczeń, nawet bez logowania na Yanka. 

p.s. sorrki ze się wmieszałem do tej dyskusji. 

:) Już poprawiłem ale @kondotier się nie odezwał odnośnie mojej propozycji więc nic się nie stało.
U mnie z Yanka przeglądarką ściąga się bardzo wolno ale może ktoś ma inaczej ;) 
Wszystkie trzy linki teraz są sprawdzone i można pobierać przez przeglądarkę.   

  

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik- musieliśmy posty pisać równocześnie, więc Twojego nie widziałem. Przepraszam, nie olałem Twojego wpisu. O repacku wiem, ale on jest z rus podstawką. Spolszczenie robiliśmy dla naszej podstawki. Wolałbym sobie go sam poskładać.

Yandeks dla zarejestrowanych pozwala pobrać i przechowywać do 10 GB, ale chcąc go mieć zawsze pusty, po każdym pobraniu trzeba go wyczyścić, wrzucając pobrane do kosza i kosz opróżniając. Pliki wstawione do niego, też zajmują pamięć.

A pomysł zrobienia moda w v.7.62 w mniejszych paczkach i umieszczenia na jakimś hostingu z którego nie zniknie za jakiś czas, jest naprawdę dobry. Znacząco ułatwiłoby to pobieranie tak dużego moda.

 

A co dotyczy innych propozycji pobierania. W pewnym okresie życia, człowiek robi się wygodny i leniwy. Jak coś robi, to raz, ale na zawsze. Bo drugi raz może już nie zdążyć.

DODANO: u mnie próba pobrania repacka na zarejestrowanego Yandeksa trwałaby 20 godzin.

Wszystkim którzy starali się mi pomóc, dziękuję, znajdę sobie coś innego do zabawy. Może zmierzę się z tym legendarnym OP-2.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - jeśli na pewno jest do v.7.62 i da się pobrać pełnego, to daj linka do niego i do strony gdzie jest. Będzie można go wrzucić do #1.

DODANO:  Ciągnę pierwszą część z pomocą powyższych linków. Ale jak normalnie z Yanka idzie mi po +- 1MB, to teraz po 150, góra 200 kb, tak że trochę potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2016 o 11:32, kondotier napisał:

 ktoś mi łopatologicznie wyjaśni, dlaczego mega wymaga swojej wtyczki.

Tak sobie wymyślili i jest ;) a na serio nie masz się czego bać, jak masz coś pobierać z Mega wchodzisz w przeglądarce internetowej w Narzędzie -> Dodatki i włączasz tą wtyczkę z mega i pobierasz duży plik, kończysz pobieranie, wyłączasz wtyczkę. Korzystam już dosyć długo z Mega, problemów z tym nie ma ale.... ;)

kiedyś żeby pobierać duże pliki z Mega (powyżej 1Gb) wystarczyło włączyć tą wtyczkę i ściągałeś, teraz musisz założyć tam konto/zarejestrować się, w przeciwnym razie pomimo włączonej wtyczki w pewnym momencie pobieranie się zatrzyma i wyskoczy okienko z info, że trzeba się zarejestrować.

Przejechałem się już ze 2 razy jak pobrało mi z 1,5 giga z 2,5 i HALT i radosny komunikat ;) Każdy orze jak może :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb- z Twojego posta wynika, że nawet jak zainstaluję tę wtyczkę, to bez rejestracji na Mega i tak tego moda nie pobiorę. Czy dobrze zrozumiałem?

@kazik- Natrudziłeś się z tym dzieleniem, ale prędkość pobierania u mnie na zarejestrowanego Yandeksa jest tragiczna. Nie przekracza 50kB. Pobieranie nawet takiego małego segmentu trwałoby wieczność.

A dziwne, bo jak pobierałem tę uszkodzona paczkę, to ciągnęło grubo powyżej 1 MB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kondotier napisał:

 

@kazik- Natrudziłeś się z tym dzieleniem, ale prędkość pobierania u mnie na zarejestrowanego Yandeksa jest tragiczna. Nie przekracza 50kB. Pobieranie nawet takiego małego segmentu trwałoby wieczność.

A dziwne, bo jak pobierałem tę uszkodzona paczkę, to ciągnęło grubo powyżej 1 MB. 

Sprawdź PM.

p.s. jeszcze nie znalazłem wersji 7.62 ale poszukam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik Nie szukaj, bo nie ma. Na stronie autorskiej moda zrobili błąd, zamieniając linka do 7.62 na linka do gamedaty 7.63. Jak grałem, nie zwróciłem na to uwagi, bo moda 7.62 miałem pobranego i tylko podmieniłem gamedatę. A na innych rus forach jest to samo.

I wyszło na to, że mod jest tylko na torrentach. Ale to jest chyba od razu 7.63. Gdyby mod miał większa grywalność, można by się pokusić o wstawienie go do naszej pobieralni. Ale nasi forumowicze jakoś do niego nie mogą się przekonać. A szkoda, bo mod i jego 1część są niepowtarzalne. Jednak liniówki hurra i do przodu zwyciężają.

Może jak pojawi się trzecia część i mod będzie kompletny, coś się zmieni i będzie większe zainteresowanie nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem repacka moda za pomocą linków do jego partów, wstawionych przez @kazik, kilka postów wcześniej. Jeśli ktoś chce zagrać w tego moda, polecam te linki. Tylko że są umieszczone na jego Yandeksie i nie wiem, czy długo je tam będzie trzymał.

Za tę wstawkę jeszcze raz dziękuję @kazikowi.

W związku z tym pytanie do naszej Administracji, czy nie byłoby możliwości znalezienia tych 10GB wolnego miejsca na naszym hostingu i tam ich umieszczenia?

Pisałem też o problemie z czasem i szybkością pobierania tych partów. Dzisiaj się potwierdziło, że zależy to od pory doby. Wczoraj, pliki pobierane do godz 11.00 szły z szybkością nie mniej niż 2GB. Następne zwalniały, a po godz 12.00 prędkość pobierania spadła nawet do 50kB. To samo było wieczorem.

Dzisiaj rano zacząłem pobieranie przed 10tą i poszło błyskawicznie. Cały czas powyżej 2GB, a nawet chwilami powyżej 3GB.

Ponieważ jest to już wersja 7.63, mam pytanie do tych co go użyli. Czy zawiera również fixa, czy fixa dodawaliście mimo wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.