Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

@Elkitrim. Oprócz tego "śmiertelnego" pasa na środku lokacji, są i inne "placki" sięgające prawie teleportów.  Możliwe, że spawn Twojego GG, następuje na takim placku. Spróbuj wejść, z tego teleportu, na którym się pojawiłeś, gdy z Tej lokacji wychodziłeś przez studnię w wiosce. Jak przez nią nie wychodziłeś, skorzystaj ze starego zapisu i sobie sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie było takiego problemu, w najbliższym sąsiedztwie teleportów strefa śmierci nie działał. Tak jak pisał @Antotn Gorodecki zaczynała się zaraz przed wioską. Ja tam trafiłem dość późno w rozgrywce i na wstępie było zadanie z wskoczeniem na transporter, może w tym tkwi problem że byłeś tam za wcześnie @Elektrim ale oczywiście mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze to, że Elktrim nie podał, z której strony wchodzi, gdy trafia na to dodatkowe pole śmierci.

A komu nie uda się wskoczyć na transporter tak, aby znalazł się w jego środku i spada z niego, lub ginie w pasie śmierci, niech się nie martwi. To tylko atrakcyjna przejażdżka, kończąca się katastrofą transportera. Ten pas można obejść bokiem lokacji z obu stron. Ale za nim są właśnie te placki śmierci. A wchodząc od strony baru, mamy je po prawej stronie, jeszcze przed ruinami i śmietniskiem. Na drodze też są. To chyba po to, aby z wioski wychodzić przez studnię.

Ci co grają, na pewno się zorientowali, że jest po kilka możliwości przemieszczania się pomiędzy lokacjami, i w  z'ONIe też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytam dlatego że ukończyłem moda wykonując pozostałe "zadania główne" widoczne na wcześniej opublikowanym przeze mnie zrzucie ekranu i wydało mi się dziwne że autorzy umieścili zadanie którego nie można (choćby częściowo) ukończyć. Sprawdzę w każdym bądź razie przy najbliższej okazji;) 

Dziękuje serdecznie @DaarMoo  za zainteresowanie i odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zostało mi praktycznie jedno zadanie z którym nie umiem sobie poradzić....Czy ktoś wie może jak ukończyć kwest na psi-strefy które zleca Werner na Topielach? Zlokalizowałem anomalie przy helikopterze jednak Autoskaner nie chce jej wykryć:dry:. Macie może jakieś pomysły?

ss_thehive_07-10-16_16-58-27_(swamp_old).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, jak było u mnie. Ale spróbuj podchodzić do tej psi-strefy z różnych stron. Miałeś chyba takie strefy, gdzie trzeba było podejść z właściwego kierunku, aby skrypt zaskoczył. Może jest tak ustawione, że trzeba wejść na śmigłowiec. Przy nim w różnych modach, skrypt zaskakiwał w okolicy kabin pilota i nawigatora.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na pewno, wykonałeś wszystkie poprzednie zadania? Bo możesz nie pamiętać o którymś z tych, co zniknęły z PDA już na samym początku gry i miały zostać tylko w naszej pamięci.

Takie zapomnienie ( ale w innym przypadku ) zmusiło mnie do pokonania prawie całej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tak jak napisał DaarMoo - czy nie ma informacji, że ta psi strefa się jeszcze nie utworzyła, lub coś podobnego? Możliwe że ER, w swojej przewrotności, bierze gracza na cierpliwość.

No i takie coś. to zadanie robisz przed spotkaniem z Życzeniem, czy po. Bo możliwe, że jeśli po, to mod blokuje dalszą grę scenariuszową. To przecież 2/3 moda, a freepley jest tylko dodatkiem, mający uprzyjemnić czas oczekiwania na Źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kondotier napisał:

A czy na pewno, wykonałeś wszystkie poprzednie zadania? Bo możesz nie pamiętać o którymś z tych, co zniknęły z PDA już na samym początku gry i miały zostać tylko w naszej pamięci.

Wg mojego PDA ze 123 zadań otrzymanych ukończyłem 113. 

Na mapie w PDA ani w zadaniach w PDA nie mam żadnego aktywnego zadania. Odwiedziłem wszystkie lokacje i wypełniłem na nich wszystkie dostępne zadania, które jako info wyświetlały się na ekranie (nie było czasami ich w smartfonie, co oczywiste). Nie mam pojęcia skąd taka dysproporcja?!:dry: 

 

5 godzin temu, kondotier napisał:

No właśnie, tak jak napisał DaarMoo - czy nie ma informacji, że ta psi strefa się jeszcze nie utworzyła, lub coś podobnego? Możliwe że ER, w swojej przewrotności, bierze gracza na cierpliwość. No i takie coś. to zadanie robisz przed spotkaniem z Życzeniem, czy po. Bo możliwe, że jeśli po, to mod blokuje dalszą grę scenariuszową. 

Żadnej informacji o utworzeniu się czy nie utworzeniu strefy nie otrzymałem. Próbowałem reloadów, czekałem i sprawdzałem strefę jak sugerował @DaarMoo ale nic nie pomaga. 

Zadanie starałem się (i staram nadal) wykonać od razu po wzięciu go od Wernera (na innym, dalszym zapisie gry eksplorowałem jeszcze lokacje), ponieważ myślę że trzeba je wykonać w czasie pozostałym do przybycia Doktora na Bagna(?). Próbowałem zostawić wszystkie psi hełmy przed wejściem na Topiele (w Przedzoniu), ale to i tak nie odniosło spodziewanego rezultatu...

Powoli kończą mi się pomysły...:023:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi stricte o to ażeby ukończyć te zadania które oferuje Werner (w sumie nie potrzebne są do ukończenia moda), ale dobrze byłoby wiedzieć DLACZEGO nie mogę znaleźć tej anomalii - być może ktoś z przyszłych Graczy będzie mieć ten sam problem... Mimo wszystko  serdecznie dziękuje za zainteresowanie Panowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Anton Gorodecki- Ty chyba ostatni pobierałeś tego moda. Podaj mi z jakich linków, bo mam problem z pobraniem.

Pobierałem z linka #1 do Yandeksa i zamiast 7.88 ściągnęło 5,8 i archiwum nie da się rozpakować z powodu uszkodzenia. Mega zaś, żąda ode mnie zamontowania swojej wtyczki. Na rus stronach moda, nie mogę się doszukać wersji 7.73. Jest 7.62 i chyba zmieniająca ją gamedata.

Kto pobierał ten repack? Z jaką jest podstawką, naszą czy rus?

@smox - tyś najmocniej siedział w tych likach do pobierania, możesz coś podpowiedzieć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak chodzi o to, że aby pobrać poprzez mega, koniecznie trzeba zainstalować dodatkowa wtyczkę do przeglądarki. A ja nie jestem zwolennikiem instalowania takich rzeczy, dla jednorazowego pobrania.

Wiem, że jest ona oficjalna i znajduje się do pobrania na stronie Firefoxa, ale czy dla jednorazowego pobrania z mega jest sens ją instalować? Tym bardziej, że przecież poprzednio pobrałem moda bez mega.

Jeszcze sprawdzę, czy nie da się tego zrobić, najpierw pobierając v.7.62, a następnie patchując do v.7.63. Bo gamedata do takiego spatchowania jest dostępna.

Chyba że pisząc na moje PW, ktoś mi łopatologicznie wyjaśni, dlaczego mega wymaga swojej wtyczki.

DODANO:

@Anton Gorodecki- jesteś chyba zarejestrowany na rus forum z LIQUDATOREM. Czy mógłbyś go tam zapytać, czy zna jakiś oficjalny link, z którego można pobrać tego moda bez problemów, a nie tylko gamedatę do podmiany tej z 7.62. Wersja 7.62 już jest niedostępna. Torrenty odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.